Если вступит в силу "план Б", как будете зарабатывать?
Если вдруг, вот вдруг, перестанут выплачивать зарплаты и пенсии, как будем жить? Какой есть план заработать, на фоне тотальной нищеты? Думала начать что то продавать, но кто будет покупать, если уже сейчас, продавцов больше, чем покупателей? Какие есть идеи? Только не пишите, пожалуйста, про заграницу уеду. Этот вариант надоело обсуждать.
Не то что верю, а уверена. Это уже реальность на сегодняшний день, почти все европейские страны, а именно те, которые ближе к восточным, установили пограничный контроль. Вы просто не в курсе сколько нелегалов каждый день отлавливать только по официальным сводкам
Ну установили пограничный контроль и что? Всех нелегалов они не отправляют обратно в Украину,оформляют им документы про въезд и отпускают. Это говорит о том,что наши партнёры не дураки и не будут разбрасываться нашими мужчинами
Та всьо-всьо замовкаю. Ви перемогли, успіхів в складанні лапок
Навпаки, скласти лапки можете ви. У вас все для цього є. Таким як я, треба землю гризти і виживати, на відміну від вас. Ви у найгіршому випадку сіли і поїхали, родичів всіх прихопили, а я залишусь.
Киев. Чем меньше город тем проще. У меня преподавательница по социологии рассказывала про 90е и то как 80 месяцев ей не давали ни копейки с ЗП. Так вот одногруппники, чем меньше город, или вообще село, то вообще не понимали о чем речь. У них был огород, или помогающие родственники. А вот когда двое госников, учителей, без помощи родственников с села, 8 месяцев без ЗП, чем детей кормить? Или пенсионеры, что Вас удивляет, когда все сбережения на книжке сгорели, а тут тебе еще и копеечную пенсию не дают. Вот Вы откуда?
В 90е копеечную пенсию как раз давали. И бюджетникам платили)
У мам с детьми есть муж я и отец детей, а вот пенсионеров действительно жалко(
У многих мам с детками уже нет никаких мужей и отцов детей. А выплаты за погибших и пенсию по утрате кормильца - платят из бюджета и рассчитывают, начисляют и направляют эти выплаты опять же протиральщики штанов из УСЗН и ПФ.
Не платили месяцами, а при той инфляции зарплата за месяц обесценивалась вдвое, а то и втрое! Я отлично помню по своей стипендии: должны были давать 12-го числа, это было аж 4 шоколадки, давали 30-го, это уже было 2 шоколадки!
Я буду жить на накопленные, искать работу в чёрную, сильно сокращу расходы. Буду пытаться выбраться работать заграницу (даже нелегально). Поживем-увидим
те кто работает нелегально, в лучшем случае работают за тарелку супа
Вы можете себе представить сколько в сша стоит домик на берегу океана? Это просто другой уровень жизни
ой,та ладно. .. це дрібниці. (а ніщебродам не гоже заздрити..,хто вам мішав скористатись ’соціальним ліфтом’, як всім розумним людям??
’Родина «слуги народу», яка постачала армії куртки втридорога, скупила майно в Дубаї на мільйон доларів, — «Схеми» (http://t.me/cxemu) — Донька та племінник нардепа Геннадія Касая під час повномасштабної війни придбали елітну нерухомість у Дубаї на понад $1 млн (37 млн грн за тодішнім курсом). — Інформацію про дубайську нерухомість родини депутата журналісти знайшли у витоку з державних реєстрів Обʼєднаних Арабських Еміратів, отриманому та верифікованому у межах співпраці з Organized Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP). Йдеться про чотири квартири в житлових комплексах преміумкласу. — Як зʼясували «Схеми», цю нерухомість Касаї придбали у 2022-2023 роках. У той період родина нардепа потрапила у скандал із поставками з Туреччини курток для армії невідповідної якості та за завищеними цінами.’
Це в перспективі. Зараз на держпідприємстві у звичайних працівників, тарілка супа. На меблеві фірмі від 25 до 30 тисяч, на приватника. Але й вони скоро будуть туалетним папером.
Тільки хто її там пенсію надасть і за які кошти виживати? В мене подруга в Голландію їздила працювати, ще й досі плюється як їй не подобається. Заробила на дах в будинку, відремонтували.
За такі, які виживають мільйони біженців зі всього світу. Там створені соц умови для життя . І виживання там не равно виживання тут. Ще приймають
Ваша подруга це приклад того, що вдома краще, це 100% Але якщо мова про вижити, то багаті країни ЄС у допомогу
В Україні як мінімум, в спокійних регіонах, в багатьох людей є власне житло. Там вона його не матиме. Не заробить на нього. Як мінімум має своїх лікарів сімейних, до яких піде без черги і на узі піде безкоштовне. В нас є свої плюси.
Так є. Ну тоді і не задавайте питання, як виїхати вчительці. Бо саме на нього я відповідала
Поставлю по іншому питання. Марія Іванівна може виїхати, як вона там житиме без грошей, без мови, без перспектив? Як біженець? Ви вважаєте це найкращий варіант, для життя? Якщо виїде мадам з грошима, це інший варіант. Таким всюди добре.
Я ответила на ваш вопрос. Мой ответ не обязательно должен вам нравиться
Ну то есть у нас тут почти все умерли, да? Уточняю просто. И сколько человек в Украине осталось, по-Вашему? Человек 10 хоть наберется? Попробуйте не витать где-то в космосе или в виртуале.
Також як і Сулейма з Афгану чи Палістини. Їх до фіга в цих країнах. Вони там багато років на соц забеспеченні. Теж саме чекає і нашу Марію Іванівну 500 євро, страховку, кімнату та пільга на проїзд. Якщо тут буде голод чи бунти, то аж бігом поїде, якщо ми говоримо про вижити
Как это зарплаты не выплачивать? Мы ж не 90х живем. Тогда, кстати и уехать было не так просто, как сейчас. Сейчас не будем говорить за войну. И до войны не так сложно было. А вот пенсионеров жалко очень. И для них такой расклад возможен
Очень легко. Увольнялась в 2014 путем сокращения. Долг по зарплате более чем за пол года, так до сих пор и не погасили. Коллеги обращались с коллективным иском в суд - все пох, никому не выплатили.
Якщо в неї тут залишаться повнолітній син, чи старі батьки, чоловік, якого не випустять, три собаки і кури, точно не поїде. тут умов багато. Чому зараз навіть в окупацію повертаються люди?
Ні не тому що дикарі, тому що є проект. Я вже не пам´ятаю ім´я, якась дама з наших ´мужновладців´ розповідала, як вона мріє про цифровізацію і контроль ШІ на всій території України. Як це нововведення було б гарно запровадити саме в Україні. З їх рота нічого не випадає просто так. Якщо вони щось несуть, якусь діч в маси, то є привід подумати.
А так кінець епохи бідності, не чули?