Если вступит в силу "план Б", как будете зарабатывать?
Если вдруг, вот вдруг, перестанут выплачивать зарплаты и пенсии, как будем жить? Какой есть план заработать, на фоне тотальной нищеты? Думала начать что то продавать, но кто будет покупать, если уже сейчас, продавцов больше, чем покупателей? Какие есть идеи? Только не пишите, пожалуйста, про заграницу уеду. Этот вариант надоело обсуждать.
А кто мешал вашей маме в 45 лет работать? Моя бабушка, тоже бюджетница-учительница работала до 70 лет). Мама учительница работала и подрабатывала. А кто-то в 45 лет ушёл на пенсию и жаловался, что денег нет. Вы серьезно сейчас?
В 45 лет была пенсия по выслуге лет. Там было условие - или пенсия или работа по специальности. Медсестра - это не прокурор, которому можно получать пенсию по выслуге и работать по специальности
І вона крім пенсії нічим не займалася? Їй всього було 45 років. Я теж в той час вчилася. Торгувала, паралельно з навчанням, а на канікулах їздила в Москву, як не горіхи продавала, то ковбасу з водкою.
Все в москві було добре? Жодного разу не били і не забирали безкоштовно товар?
Якщо перестануть платити пенсії і зарплати помрете не тільки Ви, а й мільйони українців. Жах навіть подумати, що 33 рік може повторитися, голод це страшне, дуже сподіваюсь що до цього не дійде. Хоча тільки но читала в новинах, що підвищувати пенсії і зарплати у 25 році не будуть. А ціни то можуть іще вдвічі вирости. Може хоч гуманітарну їжу будуть роздавати.
Да,ну! Писали,що пенсії проіндексують у березні на 10-12%
Вот! Моя тема))) Я и думала, что принесет больший доход, земля, или домик в деревне и корова? Конечно корова. Не смогу курицу зарезать, или кролика забить. Коровка тоже состарится со временем. Как Вы этому учились, как смогли адаптироваться? Мясо ем, всё понимаю. Но как это сделать самой?
Соседу-алкашу дадите поллитра, он всех кур и перерубит
Мы в селе, есть огород, будем садить больше буряка, на случай если картошка не уродит, попробуем посадить топинамбур, вроде не прихотливый, другие овощи, что-то да вырастет.
Ну наверно бюджетникам которые штаны протирают, в 90-х так было, остальным боятся нечего, на хлеб с маслом работоспособному человеку не заработать, это надо постараться
Цікаво, як би ви особисто жили без тих бюджетників 🤔 Боже, які є розумово обмежені люди 🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️ спаси й сохрани 🙏🏼
Ні ні разу. Омон ходив, трусили всіх, ми як їх бачили, швидко збиралися, нас не трогали, робили вигляд що не бачили, що ми торгували, а от хлопцям було важко, до них чіплялися.
Ви реально не розумієте що якщо бюджетникам не зможуть платити то економіка на катом впаде Бо там кругова порука ж… Бюджетники це половина населення 😳 А це значить що в магазин вони не підуть і не куплять йогурт який робить приватне підприємство, на манікюр не підуть і Маша манікюрщіца не купить хепі міл дитині….це все працює в кругову. Магазини по касі відчувають коли військовим не виплачують вчасно бойові бо їх дружини тоді не купують зайвий порошок чи підгузки і це тягне за собою теж падіння хоч і тимчасове
Вважайте пощастило, знаю чоловіка, якого побили до струсу мозку, забрали товар (копчених курей два ящики), гроші. Добре,що в нього був квиток на зворотню дорогу. Хто знає: чи то була поліція, чи бандити
Я у Польші. І якби вам важко це не було чути, за майже три роки купила квартиру. Працюю вже фінансовим директором. Вивчила польську, знайшла прекрасну роботу і нарешті видихнула трохи. Тепер може пожити. І да, вернутися зможу Завжи якщо захочу У доньки спокійне майбутнє Подорожує, товаришує , розвивається Шлях був не легким, але воно того варте
вы молодец! пример для вдохновения! я тоже в Польше и как то так бесполезно прошли этии 3 года, но уже поняла что и чего хочу
Мені 42. Я вмію все ( реально) але тільки не продавати. Блін у вас крутецький скіл❤️
да, только без языка и доп скиллов мое продавать не надо, но сама на себя работаю и хочу в этом развиваться а так больше ничего не умею - ни айти, ни технически не шарю в софте, ни бугхалтер, ни финансист
Навіть якщо так, пенсіонерам з пенсією три тисячі грн як, наприклад у моєї мами, чи у моєї співробітниці(стаж до речі в неї 42 роки і пенсія 2900), ці триста гривень підвищення навряд чи допоможуть.
Да нет.Немцы это техперсонал,который в очереди у себя стоит,чтобы приехать к нам в командировку.Правда это все было до войны. Обычно 2-3 недели или месяц.Приглашали их и на дачи к себе,ездили на рыбалку,просто на природу.Им очень нравилось.Некоторые прямо говорили,что перенесли бы свой немецкий домик сюда.
стосовно гуманітарки після всього, що було є якась надія на неї? наївно