Мяо мой мяо• 13 ноября 2024
харьковское шосе, Тростянецька и рядом. ранее развитие
посоветуйте центры раннего развития, если знаете, куда можно отправить бабушку с малышом, хотябы на 2 часа в плохую погоду. ребёнку 1.5 года, пока буду убирать, готовить, работать дома. комната одна, созвоны, быт, нужно хотя-бы 2 часа.
На циголках• 13 ноября 2024
В Комфорт Тауні Хелен Дорон ( англ.мова) заняття триває 45 хвилин, можна приходити до заняття гратися в ігровій кімнаті і після заняття теж. З дорогою як раз буде 2 години.
Мяо мой мяо
• 13 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
в 1.5 року в них вже англ мова?)
На циголках• 13 ноября 2024
Ответ дляМяо мой мяо
в 1.5 року в них вже англ мова?)
Так, навіть можна раніше, у них методика навчання анг. мови як ми вивчаємо свою рідну мову, в грі, побуті. Викладач розмовляє тільки англ.мовою на уроці.