Белоснежко• 13 ноября 2024
Холостяк. Як дивитись за кордоном?
Дівчата, можливо хтось знайшов як можна подивитися Холостяка, знаходячись за кордоном?
Белоснежко
• 13 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Так на ютубі ж є.
Я не знайшла, тільки якісь шматки
З родзинкою• 13 ноября 2024
Ответ дляБелоснежко
Я не знайшла, тільки якісь шматки
Перший випуск вже є повний.
А ось наступні пізніше заливають після виходу. Мабуть, через тиждень десь.
Непереможна• 13 ноября 2024
Я хотела «Мастер шеф» посмотреть, начала в Украине, а когда приехала в ЕС - невозможно на сайте СТБ смотреть (для вашей страны запрещено). В ютубе задержка в неделю - там запись сперва для каких-то спонсоров. Короче пошла на эпплтв и нетфликс, не успеваю все новинки смотреть, перестала страдать за украинским тв
Белоснежко
• 13 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Перший випуск вже є повний.
А як називається канал, не підкажете?
Белоснежко
• 13 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Ще є на сайті stb частинами і на сайті teleportal.
Пише що перегляд заборонено не в Україні
Белоснежко
• 13 ноября 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
через впн
Не дає змоги. Усі доступні країни перепробувала. Якщо купити Преміум, то можливо через український впн дасть, але не точно
Непереможна• 13 ноября 2024
Ответ дляБелоснежко
Я пыталась смотреть с телефона на укркарте. Правда там столько рекламы, что сожрет весь трафик.
Белоснежко
• 13 ноября 2024
Ответ дляНепереможна
Капець(