Мофаня• 13 ноября 2024

Ищу работу в Харькове

Ищу работу уже около месяца.
Из предложений: вебкам, офисы. То есть либо торговать телом или совестью, это не то что я хочу!
Опыт есть помощником повара, оператором на почте. Есть желание учится новому.
Может есть какие-то предложения?
Летала_НаМетле• 13 ноября 2024
На НП нет вакансий?
Престидижитатор• 13 ноября 2024
На Укрпошті немає вакансій?
Бавовна• 13 ноября 2024
Сільпо
Ашан
Пошта

Пузата привіт є у вас? Там потрібні завжди люди
ФрекенБок• 13 ноября 2024
На Ворк, юа, Робота юа - список вакансій, пролистала 12 на першому сайті і другому, просто тільки по одному ’помічникові кухаря’. Вас нікуди не беруть?
Одна_на_всей_планете• 13 ноября 2024
На укрпочте есть вакансии. Платят только мало. И график плохой.
Ширли-Мырли• 13 ноября 2024
Ашан часто ищет помощников повара, но зарплата печаль. Новая почта тоже операторов набирает, Укрпочта туда же. На ворк.юа полно вакансий.
Одна_на_всей_планете• 13 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Так там мінімалка скоріш за все.
Пишу, не читаю• 13 ноября 2024
Щось не так з пошуком, йдіть помічником повара, потім вище, чи одразу поваром. Вакансії є. Чи які пропозиції ви очікуєте?
ФрекенБок• 13 ноября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так там мінімалка скоріш за все.
Від 14-15 тис (помічник в ресторані, суші барах), фастфуд (менше трохи), супермаркети - від 10 тис. Я до того, шо вибір вакансій є.
Задолбулька• 13 ноября 2024
Ви написали крім вебки ще й офіси. А що там пропонують?
Одна_на_всей_планете• 13 ноября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Автор же написала, совестью торговать, мошенники.
Однозначная• 13 ноября 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Половина вакансий может быть пустышками,что вы накинулись на автора?
Блискавка• 13 ноября 2024
Ответ дляФрекенБок
Копейки, людям платят. Жуть
Пишу, не читаю• 13 ноября 2024
Ответ дляОднозначная
Я? Де я накинулась? Яких пропозицій хоче автор? Шукати роботу, теж робота, я за тиждень знайшла, але в день купа дзвінків, переритої інформації в Інтернеті та співбесід.
Хлопаю ресницами• 13 ноября 2024
Ответ дляБавовна
Сільпо
Ашан
Пошта

Ашана у нас немає, Пузата закрита, як і Макі, але у всіх супермаркетах є оголошення ’потрібні’.Можливо, , график не влаштовує.
Одна_на_всей_планете• 13 ноября 2024
Ответ дляБлискавка
Копейки, людям платят. Жуть
Для Харькова еще не так плохо. Рабочим на предприятиях 12-15 платят за полный рабочий день.
Одна_на_всей_планете• 13 ноября 2024
С укрпочты вот недавняя вакансия(это вроде грязными) работать по 12 часов. У почтальонов 8-10 и план по продаже всякой ерунды надо выполнять.
Одна_на_всей_планете• 13 ноября 2024
Вот еще с почты вакансия сегодняшняя :
Листоноша
Укрпошта
10 100 грн, Оклад + премія
Укрпошта
Транспорт, логістика; більше 1000 співробітників
Харків, проспект Гагаріна, 314А.
7,7 км від центруНа мапі
Повна зайнятість.
Вакансію зараз переглядають 2 шукача. Відгукніться першим!
Відповідальність
Організованість
Пунктуальність
Доброзичливість
Опис вакансії
«Укрпошта» — національний оператор зв’язку, надійний та відповідальний роботодавець.
Сьогодні команда «Укрпошти» — це фахівці, які руйнують стереотипи, щоденно працюють над підвищенням ефективності логістичних процесів, вдосконаленням якості сервісу та зручності для Клієнта. Команда, яка завжди готова до нових викликів та виконання важливих місій!
Саме зараз ми шукаємо Листоношу
Основні обов’язки:
Розносити посилки, газети та листи
Доставляти пенсії та грошові перекази
Доставляти супутні товари: продукти, ліки тощо
Підтримувати та розвивати відносини з клієнтами «Укрпошти»
Успішний кандидат відповідає наступним вимогам:
Має повну чи базову загальну середню освіту
Організований та пунктуальний
Щирий до людей, привітний да доброзичливий