Покращена• 13 ноября 2024

Подросток( девочка)и электронные сигареты...крик души(

14 лет, хорошо учится, танцует...
НО... гадость эту постоянно нахожу у неё, никакие разговоры, ничего не помогает((( ни по хорошему ни по плохому(((
Говорит « что ты мне сделаешь, я такая»
Самое обидное, что воспитываю их( ещё одну дочь) сама, без отца, очень сложно в материальном плане , да и вообще...
Поэтому повлиять на неё некому, а меня не хочет ни слушать ни слышать, просто руки опускаются уже)))
Написала, может кто то что нибудь посоветует , буду благодарна(
Психологічка• 13 ноября 2024
Ответ дляМалая еще та
Так етап. Але підліток ще залежний від батьків і як складеться кар´єра курця у якійсь мірі залежить і від батьків. У мене сусідка, говорила нехай донька при мені палить щоб за углами не ховалась, доньці вже 40 так з юності так і палить. Багато із знайомих палили в юності, але скажено так в ничку,то з них в дорослому віці ніхто не палить. Зрозуміло багато факторів впливають чи перейде ця звичка у доросле життя чи так і залишиться в юності. Але обов´язок батьків зробити все щоб мінімізувати вживання
То есть, отобрать подаренные деньги нужно было сразу? Я вас правильно поняла? Вы очень абстрактно рассуждаете, в целом, теоретически абсолютно правильно. Но к сожалению, все эти запреты, ограничения не работают, а еще чаще работают наоборот. Поэтому, лучше автора её ребенка никто не знает. Ей с ней договариваться, выставлять условия

Кукусики• 13 ноября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Себе згадую, то навіть думки такої не було щось пробувати шкідливе, і мама була великим авторитетом, відчувала її силу, її настрій та ожидання від мене. Все що я прагнула, це отримати максимально знань у школі щоб мати змогу здобути серйозну професію. А у вас, мабуть, мама не взірець і не авторитет. Як так сталося?
І як зараз Ваше життя?
Зрештою сепарувалися?
Малая еще та• 13 ноября 2024
Ответ дляПсихологічка
Ну якщо б я дізналася що моя малолітня донька витратила подаровані їй гроші на електронку, то так я решту забрала б і сказала що гроші зберігатимуться у мене,віддам їй коли їй будуть потрібні на конкретну покупку. Бо це дитина і я за неї відповідаю .
Малая еще та• 13 ноября 2024
Ответ дляПсихологічка
Зрозуміло що це справа автора. Але вона тут пише просить пораду, їй болить. І насправді це дуже велика проблема. Маю дітей пишу що зробила б я. А вирішувати звісно їй.
Кидстаффовка• 14 ноября 2024
берете вашу дитинку і їдете в онкоцентр будь який, ну або де лікують онко. подивиться скільки там таких молодих після тих одноразок лікується, добре якщо ще є шанси. хай подивитсья чи щахочеться їй потім курити то гівно.
інший варіант- беріть її телефон і наговлрюйтн там або вводіть в пошук слова ´ одноразка´ пухлина´ рак´ легені - телефон підслуховує і потім ій буде вилазити конткстна реклама або в тіктоці якщо дивиться страшні відео з наслідками куріння. я впевнена воно подіє. треба дати зрозуміти що це не круто, що в розвинутих країнах це ознака бідноти
оксюморон• 14 ноября 2024
Я просто перестала давати гроші, взагалі, і перекрила потік від бабусь, даю там може якусь решту (дрібʼязок), щоб вистачило на булочку чи водичку, але рідко, навіть телефон не поповнюю і постійно викидаю поди і електронки, якщо знаходжу.
Спочатку просився що «я краще продам, ніж ти викинеш», не допомогло, знайшла знову, а часу багатенько пройшло, викинула. Ну в принципі, або став краще ховати, або перестав купувати, давно не бачила
Мария-a546• 14 ноября 2024
Запитала у доньки. Сказала, що треба змінювати коло друзів, а може навіть і школу.
Нічого вдягти• 14 ноября 2024
Я что- то не поняла, а разве можно их купить, если нет 18 лет?
Щастя-здоровля• 14 ноября 2024
я курила з 14 років - медаль, диплом, робота, в 30 кинула. ні на що це не вплинуло. не партеся