Байрактара• Изменено 14 ноября 2024

Чому так- я починаю відчувати себе якоюсь нянькою.

зустрічаємося з чоловіком. З його розмов,з розмов його мами,сестри,брата двоюрідного,друзів( я зробила висновки),що він завжди був дуже самостійний, все сам вирішував,купував і т.д. Колишня дружина поняття ні до чого не мала (закупки,комуналка,ремонти,робітники). Вона тримала позицію,що вона нічого не знає і чітко дотримувалась цієї політики. нема? і не треба. не купив? значить не буде. Хочеш ялинку і свято на новий рік? сам купуй,наряджай,готуй.
Я за характером така,що завжди все знаю (умовно),знаю де придбати,як ,у кого. До кожного питання підходжу серйозно. Ніколи не ризикую. Все має бути достовірно і 100%. Що я помітила. Кавалер потихеньку скидає на мене свої питання. Наприклад, я дала контакт свого стомалолога. Дзвони,домовляйся з нею.. Ні, я маю дзвонити щоразу,записувати його,бо це моя лікар))Але ж я з нею не живу поруч в одній квартирі)). Лікувала його,розповіла,що далі робити. Він не зрозумів. Каже мені- подзони спитай що вона мала на увазі... То подзвони спитай,яке треба лікування,то спитай про ціну. Далі в його будинку почалися проблеми з комунальними. Їх раніше ніколи не було. Куди звертатися? Знову- знайди-куди дзвонити,їхати і т.д. Йой)))Недарма кажуть,що кожен чоловік з різними жінками себе веде по-різному. ВІн ніколи не хвалився,що він такий молодець і все сам робив,діставав,домовлявся. Але з розмов усіх вищезгаданих ,коли просто йде невимушена бесіда, то він домовлявся,купував, діставав,дзвонив і т.д. Зараз же зовсім по-іншому. Я відчуваю себе(починаю)якоюсь нянькою. А ще в мене дитина.а ще в мене старі батьки, яким я теж вирішую проблеми(домовитися з лікарем,відвести, поїхати в лабораторію). Що відбувається? Якщо я прямо скажу - це буде образа. Хіба що казати,що я не маю часу? мені незрозуміло,чому я маю домовлятися за нього зі своєю стоматологинею (про час,лікування). Я дістала тел .недорогого лікаря,а далі сам.
Ash-Lia• 14 ноября 2024
Сюда очень подходит: кто везёт, на том и едут...
Мамаша в бигудях• 14 ноября 2024
Нашёл маму себе)
Мавка• 14 ноября 2024
автор, вами грех не воспользоваться))

а если серьезно, ну, раз такое дело, озвучивайте: даю тел врача, а дальше все сам, все сам)
хоз вопросы - ну как-то поровну делите. но тоже проговорите это. на мне то, то и то, а на тебе это и это..
Стрекозей• 14 ноября 2024
Был модой, вез все сам. Поэтому и жена у него ни во что не вникала. А вам уже достался потасканный и уставший. Как в 20 уже никогда не будет, мужчина тоже хочет разгрузить свой быт и расслабиться.
Панна Кота• 14 ноября 2024
Хто його знає, як було насправді з першою дружиною. Говорити можна багато
БезПаспортаНеПродаю• 14 ноября 2024
Ответ дляСтрекозей
А женщина не хочет?
автор Байрактара • 14 ноября 2024
Ответ дляСтрекозей
оце я теж так зрозуміла. але мені це ні до чого. в мене свого вистачає. при цьому він не вирішив жодної моєї проблеми
Стрекозей• 14 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А женщина не хочет?
Надо смотреть реально на вещи. В 40 никто не будет кружить как в 20, у каждого свой багаж нахлебников, а пик достижений и энергии уже в прошлом. Если автору не комфортно, пусть разбегаются.
БезПаспортаНеПродаю• 14 ноября 2024
Ответ дляСтрекозей
При чем здесь кружить? Он её не кружит. Он может решить СВОИ вопросы сам?
Гага Газу• 14 ноября 2024
Ответ дляСтрекозей
зачем разбегаться? обозначить границы и стать девочкой-девочкой...
автор Байрактара • 14 ноября 2024
Ответ дляПанна Кота
ну квартиру купив він,ремонт зробив сам,дещо робітники. наймав він. а жінку коли робив ремонт відправив на море на 3 тижні. сам казав- приїхала - все готове і меблі куплені вже.
Стрекозей• 14 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Он может даже сам себе подрочить.
И без автора может прекрасно решать свои вопросы. Но зачем это ему, если проще кого-то использовать
Багиня• 14 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Слухайте, так може ж вона тому і колишня що йому така надоїла і він таку більше не хоче, знайшов вас?
автор Байрактара • 14 ноября 2024
Ответ дляБагиня
може. але ж прожив 10 років,нянькою їй був, вивчив, універ оплатив
БезПаспортаНеПродаю• 14 ноября 2024
Ответ дляСтрекозей
Он может даже сам себе подрочить.
Странные взгляды. Т.е. не мужчина добавился, партнёр, а ещё один ребёнок?
БезПаспортаНеПродаю• 14 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Поменялись взгляды, устал, решил залезть вам на шею. Позволите или нет, вам решать.
Стрекозей• 14 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Это всего лишь его слова и его видение ситуации. Может она свалила от мудака, который даже мебель выбрать в общую квартиру ей не дал, потому что …. (вариантов овердох.я)
автор Байрактара • 14 ноября 2024
Ответ дляСтрекозей
він подав на розлучення. ініціатор він( так в судовій справі)
автор Байрактара • 14 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
оце скоріше за все так. втомився бути керманичем. вирішив комусь влізти на шию.
Стрекозей• 14 ноября 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Все люди разные. Вам нужен партнер, а кому-то «батя», который все порешает. Я не считаю мужчину ребенком, он хочет определенный формат отношений, который не устраивает автора.
ЯяяКакаджамбо• 14 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
Вас ніхто не примушує. Ви сама це робите і дозволяєте йому
ЯяяКакаджамбо• 14 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
І шо ж вона такий скарб покинула?))
автор Байрактара • 14 ноября 2024
дівчата, а як щодо зустрічей? зустрічаємося після роботи серед тижня просто так і на вихідних у нього вдома.Йду на день(уся субота чи неділя),а на ніч додому. але хоче,аби я ночувала. Так,у мене дитина не мала 14 років. але в мене душа буде неспокійна. Зараз то шахеди,то обстріли,дитина вдома сама. тобто дитина встає в школу серед тижня- а мама фіг знає де(звечора не прийшла). це якась аномалія.
автор Байрактара • 14 ноября 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
І шо ж вона такий скарб покинула?))
він подав на розлучення(в судовій справі). вона просила примирення.він не погодився.
Вельми шановна• 14 ноября 2024
так а нашо ви це сама все робите? так і кажіть ’зроби сам....в мене часу немає’. Не давайте сісти собі на шию. Мій колишній взуття не міг собі купити, бо не знав що краще йому і де того купити, спочатку льстило, потім набридло. Фу, як дитя якесь. Або жостко йому поясніть, що ви не мама, так ви можете піклуватись, але він доросла людина
Вельми шановна• 14 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
ночуйте вдома, дитина в пріоритеті
автор Байрактара • 14 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
+++
автор Байрактара • 14 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
ночуйте вдома, дитина в пріоритеті
так і роблю
Вельми шановна• 14 ноября 2024
Ответ дляБайрактара
так і роблю
він ображається, що ви не ночуєте у нього?
автор Байрактара • 14 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
це теж є. типу мало зустрічей. так я дитину маю