Значит надо• 14 ноября 2024

Як ставитесь до жінок, які не хочуть мати дітей?

Правильно_Валерчик• 14 ноября 2024
Абсолютно нормально. А як до них ставитись?
Корсет_на_шурупах• 14 ноября 2024
С пониманием
Ksenia-fc89• 14 ноября 2024
Абсолютно нормально .
В кожного свій вибір
Тушьмушьнюшь• 14 ноября 2024
Это их право. И я их принимаю с их правом не иметь детей. Имею привычку не лезть в чужое исподнее.
Маю натхнення• 14 ноября 2024
Нормально, то их выбор.
Хуже отношусь к многодетным, кто нищету плодит
Ку ка ку ка ку• 14 ноября 2024
все равно
90% из них в определенном возрасте таки рожают детей
Вишня на торті• 14 ноября 2024
Это их жизнь и их выбор
Ні за холодну воду• 14 ноября 2024
Так же как и ко всем другим людям
ЛеньГуглить_правда• 14 ноября 2024
Мне какая разница, если совершенно чужой человек принял какое-то решение? Даже, если мои дети не захотят детей, я это приму, потому что это их выбор.
Svitlo_• 14 ноября 2024
Якщо вони при цьому не роблять абортів - то нормально. Це їхній вибір
Жінка з перцем• 14 ноября 2024
Дивно, що такі питання тут доволі часто задають. Вам направда холодно, чи гаряче, що у когось є діти? Чи хоть хтось коли допомагає з чужими дітьми? - Ніколи! чи вам краще стане жити, якщо у когось будуть діти? У кожного своя доля, і наявність дітей, чи їх відсутність сама по собі не робе людину ні доброю ні злою.
Обнимашкина• 14 ноября 2024
Чудово. Меньше конкуренція в садочок, школи, черги до лікаря. Меньше народу, більше кислороду(с)
Ще й податки за це платять. Ідеально
Бармалейка2• 14 ноября 2024
Абсолютно нормально
Мальдивирую• 14 ноября 2024
Норм, поки не почанають ’ паради’ влаштовувати, заявляти про себе 🤪
Ищу Аленя• 14 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
Ще й податки за це платять. Ідеально
А є хоч один плюс від дітей тоді?
Мальдивирую• 14 ноября 2024
Ответ дляМаю натхнення
Нормально, то их выбор.
Ох, тут згодна.
Багатодітні в достатку, не помітні
Невгамовна шахиня• 14 ноября 2024
Мне пофиг, кто там хочет или не хочет детей.
Почему меня должны интересовать, какие-то женщины?
Ластовиння• 14 ноября 2024
Авто, а вы как относитесь?
Крошечка-хаврошечка• 14 ноября 2024
Глупенькие. Они просто не понимают, какого счастья себя лишают. Эти бессонные ночи, какахи и отрыжки меркнут перед счастьем называть себя гордым словом Мать!

Господи, личное дело каждого, когда, сколько и вообще иметь ли ему детей, выходить ли замуж или жить с кошками до старости. ЛИЧНОЕ дело каждого!
Брюлик в стразах• 14 ноября 2024
а к ним нужно как-то относиться?
Алина-1240• 14 ноября 2024
Вы цены в магазинах видели,уровень зарплат?
Мальдивирую• 14 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
А я і цих не засуджую. Завжди боялася стати перед таким рішенням, як переривання вагітності. Не дай Боже нікому, стояти перед таким вибором.
Алина-1240• 14 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
А если делают,то что?вы страж их письки?
3@йk@• 14 ноября 2024
От взагалі наявність / відсутність / кількість дітей не визначають моє ставлення до людини. Я більше звертаю увагу на такі якості як щирість, ’вменяемость’ та повагу до чужих кордонів, приватного життя
Обстановщица• 14 ноября 2024
А в вашому житті крім дітей нічого немає, що ви оцінюєте людей по цьому критерію?
Вельми шановна• 14 ноября 2024
Розумію їх. Я теж не хочу мати дітей, маю сина але щастя від материнсва жодного. Якби могла повернути час назад ні за що би не народжувала
Радість моя• 14 ноября 2024
Не понимаю почему
Обнимашкина• 14 ноября 2024
Ответ дляИщу Аленя
А є хоч один плюс від дітей тоді?
Кожному своє. Діти дарують радість та щастя, не всім, але більшості так. Це ж те саме можна сказати про котиків, песиків , про дорогі, безглузді хобі, дорогущі брендові речі, які роблять людей щасливими. От в мене бездітна подруга і витратила майже 4 тис євро на обновки на осінь(вона закордоном живе), я гроші на дітей, ми обидві щасливі і вкладаємо ресурси в те що нас робить щасливим. Плюсів немає ніде, лише бажання
Зайканалужайке• 14 ноября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
все равно
У меня полно знакомых бездетных 40-50 лет. 90% из них уже точно не родят.
Ищу Аленя• 14 ноября 2024
Ответ дляОбнимашкина
А вам саму не хочеться брндовий красивий одяг купляти собі?