Горлаю зрання• 15 ноября 2024

Выложили в телеге-идет охота на волков?

ТЦК и полиция, И никого ничего не смущает.
Argesha• 15 ноября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Но мёртвыми.
Зато героями.
Це ж крутіше.

Argesha• 15 ноября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Після зняття анонімів вас чекати?))
Тупорильне намагання перемкнути увагу.
Мені пофігу, під анонімом автор, чи ні.
Реальність від того не змінюється.
Argesha• 15 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
А я недавно одобрила, впервые. К нам в Одессу приперся самопровозглашенный мовный инспектор, начал кошмарить бизнес. Ну его и сдали в тцк. 👍🏻
Ще всіх би так, хто топить за війну до останнього.
Теж так би смішно заскиглили.
Argesha• 15 ноября 2024
Ответ дляКвітка папороті
а что, здесь неправда написана? людей силой, оружием загоняюи на убой
А їй правда не потрібна, їй правда напроти, тригерить і очі муляє.
Тому й починається одразу волання про аноніми, дату реєстрацію, та інші жалюгідні намагання переводу стрілок
Ингердия• 15 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
Вы больны? Если нетрадиционной ориентации то его нужно на смерть отправлять???
Вы больны, это психзаболевание.
Olvia1987• 15 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
А кто его на смерть отправил?
Argesha• 15 ноября 2024
Ответ дляIrinnkA
В смислі - ’на смерть’?
Так це ж круто, чи не так?
А то б через 10 років прийшли б буряти - і що тоді? Все одне 100 відсоткової гарантії б не було, що вони б його не вбили чи не згвалтували. А як би взагалі - переселили в якусь Воркуту? Це б краще було, вважаєте?

Oksana USA• 20 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Як Батьківщину захищати, так відразу ’мені не можна, у мене тривожно-депресивний розлад’.

Вот и вся суть патриотизма...