Власний приклад — знаємо один одного з дитячого садочка з 3 років, зараз нам вже по 25, тобто більше 20 років і досі є гарними друзями. У кого є приклади такі? Звідки взялась ця теза, що дружби не існує?
Ответ дляginora
Ото вона молодець, стільки чувака в френдзоні тримає))
Талант!
А чому френдзона? Так ніякого бажання з жодної зі сторін немає
Ответ дляginora
Це вона вам таке сказала?)))))
Ні) я сам немдочус
Roni-Verona• 15 ноября 2024
В мене є такий друг, кум мій. Наші мами познайомились коли мені було 2 а йому 4, отже більше 30-ти років дружимо, виросли на одному горщику так би сказати, але завжди всім казали що ми брат і сестра щоб ніхто не задавав безглуздих питань.
Ответ дляRoni-Verona
Які питання?
Roni-Verona• 15 ноября 2024
Ответ дляMarc Antonio
Які питання?
Що ми дружимо, ми разом їздили в дитячі табори, на море їздили і коли просто казали що ми друзі реакція була дивна. А так ми навіть дуже схожі, брат і сестра і ніяких дурних питань. Навіть його дівчата не одразу дізнавались що ми друзі а не брат і сестра.