Скляна миша• 15 ноября 2024
Компьютерное кресло, посоветуйте какое хорошее
Сыну, 15 лет. Рост 173. Чтоб уроки делать и за компом играть. Какое хорошее и удобное? Текстильное или кожзам? На что смотреть. Из наличия чтоб посидеть выбор печальный 😞 Может кто похвалит своё? Табуретку не советовать 😅
Да Щас же• 15 ноября 2024
Корисне то просто крісло на ножках
А ті всі на колесиках то шкідливе, особливо робити уроки
Язикувата Хвеська• 15 ноября 2024
У меня вот такое, офигенное, удобное и качественное. Регулируется всё, ручки, спинка, седушка. А вот брала детям этой фирмы но дешевле, такое говно, жалею.
Виннипуховна• 15 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
Корисне то просто крісло на ножках
На колесиках зручно повертатись. Шкідливості не бачу.
Да Щас же• 15 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Шкода не в колесах автому що в процесі ви повертаєтись на бік і сидите неправелбно...а на кріслі на ножках так не вийде
Виннипуховна• 15 ноября 2024
Купували в Польші, через Україну (в).
Порадили текстиль. Шкіра пітніє. Всі регулювання. Підголовник, на поперек....
Щоб щє порадила (мені не треба) - коврик під колеса.
Виннипуховна• 15 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
Ви маєте право на свою думку. Я не повертаюсь на бік. Є колесики. І крісло мене тримає. А якщо підлокотники нездалі, може і вивертає...
Подивилась на фото. Це офісний стул. В мене крісло, з якого я не можу випасти чи перекрутитись на бік. Купували через OLX.
Наша взяла• 15 ноября 2024
Кожзам не советую, у нас начал облазить года через 4-сделали перетяжку текстиль, гораздо практичнее.
Шпондєр• 15 ноября 2024
не жалейте на кресле, особенно если долго за пк сидит, у меня к 30 годам спине хана пришла из кресел галимых. Берите сразу отртопедическое
Да Щас же• 15 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
То ви так думаєте що неповертаєтися
Спитайте в спеціаліста яке крісло корисне
Виннипуховна• 15 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
То ви так думаєте що неповертаєтися
Мені ніхто не потрібний. Я сама вирішую, що нам потрібно.
Да Щас же• 15 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
Ортопедичне=лікувальне=індивідуальне виготовлення
А анатомічне не зажди зручне бо в більшості аля незручні
А то що ви називаєте анотомічним то просто мяке/зручне
Да Щас же• 15 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Амінь
То чого тут строчите???
Виннипуховна• 15 ноября 2024
...Амінь...
Я не помираю.
Не строчу. Це була моя думка. А ви можете поставити табуретку. З ваших фото, я не бачу комфорту проводження часу за компом (суб´єктивно).
Я не помираю.
Виннипуховна• 15 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
Развод на гроші....
klaraneill• 15 ноября 2024
Ответ дляДа Щас же
хаха, я на стуле с ножками всю жизнь сижу крючком, с ногами на сиденье) и на колесиках бы так сидела))
Скляна миша
• 15 ноября 2024
Ответ дляВиннипуховна
Купували в Польші, через Україну (в).
А яке ви купляли може є фото чи назва? Подобається?
Виннипуховна• 15 ноября 2024
Ответ дляСкляна миша
Пододобається..? Так. Назва? Коробку скинули. З Мостиські продають. Це під кордоном. Може бізнес якийсь. Знайшла на OLX.
Виннипуховна• 15 ноября 2024
Ответ дляS.O.P.
Надо ребенка брать с собой.Дожен сесть , правильно ноги и спина вместится на стуле.Это оч важно.Почитайте в инете: как подобрать стул ребенку для учебы.Так куча интересного...Удачи!
...как подобрать стул ребенку для учебы...
И ещё и парту, стол....