Багиня• 27 декабря 2024
Не знаю что дарить сыну на НГ
Возраст 9 лет.
Что интересного из игрушек, настолок можно на этот возраст?
Отвлечь от гаджетов...
Трохи злякана• 27 декабря 2024
Что-то типа набора юного радиотехника. Спаять гирлянду или рацию, думаю, мальчику интересно будет
Лама_мама• 27 декабря 2024
Це залежить від смаків/захоплень дитини.
Мій в цьому віці зацікавився кубиками и рубіка. То дарувала магнітний кубик.
Багиня
• 27 декабря 2024
Хотела выпаивать по дереву набор . Прочитала что эти наборы с плохим паяльником..
Парасюха• 27 декабря 2024
Мой в этом возрасте любил конструкторы, клеил пластиковые модели самолётов и разкрашивал их...
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
А як називаються ці пластикові моделі? Я хотіла щось подібне, не знаю як гуглить
Парасюха• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Не помню уже.. Сыну 25 уже...в Антошке покупала...
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
От і чоловік каже що клеїв подібні конструктори)) мабуть зараз немає такого((
Мочалкин блюз• 27 декабря 2024
Удивляете немножко. Обычно в этом возрасте мальчики все уши прожужжат о своих увлечениях и хотелках.
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Ну в кого як.
Він хоче різних цікавих іграшок)))
Парасюха• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
нашла...
спальное место• 27 декабря 2024
Моєму 11. На попередніх два нових роки дарувала лего технікс, воно складніше і цікавіше. Там моделі машин типу ламборджині, доволі великі. Ще були навушники безпровідні, гра монополія футбольна, він фанат, футбольна форма і мʼяч, іграшка гусь обнімусь сам замовив і носиться з ним уже цілий рік, худі з принтом Капібара. Ще подобаються ігри дженга, квиток на потяг.
Вилосипедниця• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Ну в кого як.
Він хоче різних цікавих іграшок)))
Интересный конструктор знаток. Погуглите. Я своему куплю
СкиниУскачи!• 27 декабря 2024
Ответ дляспальное место
Моему 12,Лего его фаворит ,особенно техник и наборы 18+
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляВилосипедниця
Лежить без діла у нього
Пез Году Неделя• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
И такое есть (ну, лет 5 назад было), и всякие с электро-схемами (мой сын обожал такие). ’Выжигатель’ по дереву у нас тоже был, но муж подбирал, я не знаю, по каким параметрам. В то же время ещё лобзик был - сын выпиливал из фанеры + выжигателем этим рисунок наносил. Лет 10-11 было.
Но мой в целом любил (и любит) мастерить. Если ваш хочет просто ’разных игрушек’, не факт же, что ’зайдёт’. Если цель - отвлечь от гаджетов, то это должно быть что-то именно ему интересное.
Бла бла бла• 27 декабря 2024
Лего
3д - фігури конструктори
Настольні ігри - їх величезна кількість різних і хороших фірм дуже якісно зроблені
3д - фігури конструктори
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляБла бла бла
Лего
3д - фігури конструктори
Так от півночі дивилась настолки, їх дуууже багато.
Ядвига Юсьлегко• 27 декабря 2024
Мій син (15 років) обрав гантелі. Ми самі до цього не додумалися
Забула що?• 27 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Ви ізбогатої сім´ї, молодці👍
З нормальної. Купуємо на свята те, що хочуть діти
Оце фіфа• 27 декабря 2024
Ответ дляТрохи злякана
мій в 13 років зробив собі радіо з такого набору та весь рік то радіо юзає) але мій любить такі речі-багато техніки розібрав в свій час)))))
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляЗабула що?
Ну мій хоче плейстейшен , але я не маю таких грошей. Будемо збирати потроху
Бла бла бла• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
У нас їх багато
Зараз улюблені ось ці + катана
Але будьте готові грати в них теж :)
Зараз улюблені ось ці + катана
Але будьте готові грати в них теж :)
Бла бла бла• 27 декабря 2024
Ответ дляБагиня
В свій час син хотів плейстейшн - купили на олх в ідеалі
Зіграв 2 рази . Валяється
Тому подумайте чи варто збирати і робити дірку в бюджеті
Зіграв 2 рази . Валяється
Багиня
• 27 декабря 2024
Ответ дляБла бла бла
У нас їх багато
Зараз улюблені ось ці + катана
Але будьте готові грати в них теж :)
Зараз улюблені ось ці + катана
Але будьте готові грати в них теж :)
Дякую, мій любить настолки) дивилась білет на поїзд. Ну блін, 2 тисячі.
які у вас улюблені?