Альдебаран• 15 ноября 2024
Це нормально їсти каструлю борщу протягом 5 днів?
а може навіть і тиждень
Просто звязда• 15 ноября 2024
Мы же не знаем какими вы порциями верите, сколько вас человек и сколько раз в день едите борщ. Мои едят раз в день кастрюли на 3-4 дня хватает.
Дама_с_караваем• 15 ноября 2024
Для меня нет,максимум на второй день могу
А мама так варила ,на двоих кастрюли 3-5 л(((
тогдалия• 15 ноября 2024
Якщо борщ правильний то він має властивість настоюватись до тижня і з кожним днем станивитись все смачнішим
Радуга-дуга• 15 ноября 2024
Ответ дляТеща дочки
У нас обычно 3-4 дня едят, но мы один раз в день едим такое.
А кто написал, что ест 2 дня, те 3 раза в день борщ едят?)
Рожки-да-ножки• 15 ноября 2024
Молодша донька так десь і їсть , 4-5 днів. У сімʼї борщ їсть тільки вона, а маленькими каструлями на 2 дні у мене немає часу готувати .
Радуга-дуга• 15 ноября 2024
Ответ длятогдалия
Ну то вы загнули) на второй день вкусный борщ, и достаточно
Щас ухожу• 15 ноября 2024
Для мене так, я готую каструлю червоного, або зеленого борщу і їм декілька днів, але сама живу, мені нормально.
Млинці зі смайликом• 15 ноября 2024
Нам не нормально,но есть знакомые,которые варили борщ на 5 дней.
тогдалия• 15 ноября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Та я не буду спорить,я такой борщ пробовала и жду как праздник
Щас ухожу• 15 ноября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Я можу і три рази їсти, аби не готувати нічого, я лінива.
Млинці зі смайликом• 15 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Щавлевый борщ за 5 дней скиснет.
Теща дочки• 15 ноября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Есть разные люди, кто-то и на завтрак и ужин может есть борщ.
Щас ухожу• 15 ноября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Щавлевый борщ за 5 дней скиснет.
Та ладно, 4 дні, польот нормальний. Перевірено не раз.
Оскорбляю всячески• 15 ноября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Я легко могу в первый день три раза съесть свой борщ
Млинці зі смайликом• 15 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Может без яиц варите?
сказочное_Бали• 15 ноября 2024
Варю ’перше’ раз на тиждень, правда , 3 л каструля. Тому так, їмо, може через день. Частіше на 4-5 днів і виходить. Ми зранку до вечора на роботі, по 1 літру готувати немає кому.
Пи Пи Пилюля• 15 ноября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Хочу голубцов.
І я! Це одна з не багатьох страв, яка в мене виходить ну просто ульот яка смачна.