А я кумедна• 16 ноября 2024
Свекри і жіноча мудрість?
Маємо наступну ситуацію або ж дано: свекрів не люблю (є за що, не переживайте, не надумала на рівному місці), в основному терплю, бо люблю чоловіка, ніколи не скандалю з ними і т.д. Живемо ми в квартирі подарованій мені моїми батьками (ми молоде подружжя віку 28-30 рр.), тобто вважаю, що в своїй. Свекри люблять завалитись без попередження або максимум сказати "ми завтра будемо в місті, але не знаємо о котрій годині заїдемо, а може і не заїдемо, як будемо зайняті". Свекри нам не допомагають ніяк по життю, нашим життям не сильно цікавляться, 99.9% матеріальної та моральної підтримки (любові) йде їхній молодшій дочці. Іноді після їх візитів, де ми годинами вислуховуємо, яка в них прекрасна дочка і, що їй купили нового/або просто про якісь її ефемерні заслуги (там хвалиться вона просто за факт існування) у нас з чоловіком скандали. Бо він не може сказати своїм батькам бодай того, щоб попереджали про візит. +ще за роки шлюбу так вийшло, що слів вони особливо не добирали, казали вїдливі речі, тому я пояснила чоловіку, що спілкування з ними для мене не бажане, а він може звісно спілкуватись з ними, якщо йому так подобається роль мазохіста. Або я роблю скандал і висказую їм все, як є. Оце вночі дізналась, що вони "надумали" завтра приїхати, але, як завжди "це ще не точно" і т.д. Я вже чоловіку казала в попередніх випадках, що вони в моєму домі небажані гості і зі своєю сімєю нехай зустрічається на нейтральній території, він цього не сприймає. Завтра збираюсь "піти погуляти", так, з власної квартири, якщо вони таки приїдуть. В ін. випадках я б так не робила, але зараз нема бажання нервуватись, чи якийсь негатив сприймати, бо перебуваю на 9 міс. вагітності, скоро народжувати. Так само не збираюсь наварювати і їх розважати, якщо вони таки надумають "нанести візит своїх дорогоцінних персон". Хай чоловік тим займається. Раніше так не робила, але дійсно заради душевного спокою планую зїздити в найближчий ТРЦ, собі помаленько пройтись по магазинах і попити каву. Дівчата, а на майбутнє? Як з таких ситуацій виходити, коли вже дитина буде? Мені б не хотілось весь час бути змушеною йти з власної квартири і т.д. Хоча, можливо до них з часом дойде. що вони небажані гості, хоча маю сумнів. Тут завжди засуджують невісток, але вже і не по істеричному вчиняю. Я на хамство і погане відношення не зобовязана доброю поведінкою відповідати, як і власне їх якось любити чи поважати (повірте, там немає за що). В кого є, що написати не зле, і не уїдливе мені (що це я насправді погана) - поділіться, як Ви справлялись зі свекрами, коли не хотіли з ними спілкування? Бажано в жінок, які вже мають великий життєвий досвід.
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
ну так это она сама так придумала
пусть валяется - ее же ни муж ни свекры не гонят, правда?
тоже мне страдалица
Из собственной квартиры...благодетели...
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
жесть
заехать к сыну нельзя
злой цербер на цепи дома
заехать к сыну нельзя
злой цербер на цепи дома
Хабалье.Вваливпться к взрослым людям, как на мельницу.
И главное, зачем?Развлекать их...ага счас
СкрипяСердцем• 16 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
А я заметила. Родители ему квартиру не дарили, сам он ее не покупал. Значит права приходить они не имеют, автор это открыто высказала, правда под соусом ’они мне говорили вьедливую хрень’. И автор имеет на это полное право. Просто это иллюстрирует ситуацию.
Если бы квартира была куплена мужем и автор бы в ней жила, не имея своего жилья, то она бы вела себя иначе.
А так она собралась в торговый центр, чтобы негласно поставить мужа перед выбором и чтобы он его сделал. Но ее муж выберет не ее, хотя на словах конечно скажет, что ее)
Да здесь автора так прогибают муж и его родня пользуясь ее любовью слепой как будто это квартира мужа. Сама была такой триста лет назад но правда жилье у мужа было тогда. Поэтому пытаюсь раскрыть глаза тоже. Ситуацию нужно менять в ближайшее время. Иначе муж с его семейкой свяжут автора по рукам и ногам надолго. Она еще и должна им вечно будет несмотря на то что жилье ее и прогибается
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
И оставить ребенка без отца?
Да счас.
Скандал.И так, чтоб больше не лезли.
У мужа должно не быть вообще свободного аремени и денег.
И мне плевать, как это выглядит с другой стороны.Справедливости не существует.
Надо рвать свое для себя и своего ребенка.А не гордо шлепать в туман, под радостный смех свекрови.Не не не.
Да счас.
Скандал.И так, чтоб больше не лезли.
У нас 60% разводов, вы в курсе?
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
так они позвонили - или все равно не так
как надо звонить что бы у автора крышу не срывало?
ответ - надо вообще убраться из их жизни, потому что она так решила
Да, убраться из ее жищни.Можно навсегда.
С сыном общайтесь, если ему оно надо.
Ваша квартира, ваші правила.
Ви на 9 місяці вагітності. Вчіться маніпулювати. Скажіть, що на вулиці якийсь грип ходить і до вас поки не можна. Бо ви вже з чоловіком обмінялися потенційними вірусами-бактеріями, а його батьки діві люди з новими вірусами чи бактеріями.
А взагалі, якщо ви хочете з ним довго жити, то краще навчитися ставити себе на перше місце, не боятися.
Кажете йому, Пєтя, відміняй батьків, я хочу полежати в тиші і почитати книжку.
Або скажіть свекрусі, що ви давно підлогу не мили, бо живіт заважає, хай допоможе вам.
Чучало яблуні• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Бо в мене холеричний темперамент. Я навіть своїй мамі не стерплю, а кажу, що думаю, хоча ми з нею в дуже хороших стосунках (до слова, чоловік теж з нею в хороших стосунках, вона йому і слова кривого ніколи не сказала). То тим більше немає бажання терпіти людям, які мене бісять і які часто демонстративно ще мені перед носом показують нашу з чоловіком ніби-то меншовартість. Я тепіти максимум на роботі буду, де мені дядінька грошики за це платить. В ін. випадках - ні.
холеричний ьемперамент це найгірше що може бути в людини
і він не виправдовує хамста і невихованості
може ви в своєму оці як кажуть бревна не помічаєте і перебільшуєте трохи? тому що шлюб це компроміс у всьому
СкрипяСердцем• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Звісно хороші. Батько помер кілька років тому, в мене зараз лише мама. Це на рівні з чоловіком найближча, найдорожча людина для мене і це в нас з нею взаємно. В мого чоловіка з моєю мамою я б сказала хороші стосунки (але і моя мама добре до нього ставиться, ніколи не ляпає йому ніяких дурниць, хвалить його і т.д.) Його сімя викинула його, як щеня з хати в його юності. Він щось хоч трішечки почав добиватися в житті ’вопреки’, а не за допомогою своїх батьків, чи їх зусиль. Тому це не гонор, а просто об´єктивна реальність. Як їм син їх не був тоді особливо потрібен, не потрібна майбутня онука, то нащо з нами тоді взагалі спілкуватись? Про всяк випадок? Щоб стакан води був на старість? Бо нудно? Щодо квартири, право власності на мені, але я її своєю не вважаю, вважаю це просто місцем, де ми тимчасово живемо, а так, то це мамина страховка на старість. Я на неї не заробила, тому по чесному і претендувати на неї не можу
Автор муж взрослый человек. А Вы сейчас должны о себе и ребенке думать в первую очередь. На крайний случай если муж и свекры перегнут палку - зовите маму к себе в гости. Пусть покажет им что у дочери есть защита и вообще квартира ее. Да нехорошо родителям друг с другом мериться но в Вашем случае и до такого может дойти. Хорошо что такая защита у Вас есть. Муж може прощать родителей может не прощать. Но Вам он обязан помогать и содержать. И слушать и слышать Ваше мнение тоже а не бросать все под ноги родителям что те соизволили о нем вспомнить
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Проблема в самом существовании у мужей кого-то, кроме жены и детей от неё! Неужели, непонятно?!!
Лучше никаких жен вообще не заводить.И детей.
Мама свою жизнь уже прожила, и его проживет.
Чтоб не забывал.А то вдруг забыл, что мама вон целая есть Скучно маме.На пенсии.Работы нет, развлекайте.
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Ребенка растят доя того, чтобы был в мире счастливый, самодостатоный человек.
А не мамин раб до смерти.Умейте отпускать.Любого пола.
Серьёзно? Дочки к мамам всю жизнь бегают, а сыновья должны забыть своих в момент встречи с НЕЙ
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Просто хай заходять і відразу в ноги падають, шо сина в прийми взяла, ну а як же іще? Квартира ж її, її і правила. І чоловіки треба теж при кожній нагоді нагадувати, щоб точно в один момент склав валізу і пішов від такої дурепи
Не надо вообще заходить.Совсем.Никогда.
И никто никуда от любимой женщине уйдет, чтоб маме огороды вместо этого полоть или под ручку выгуливать.
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
заехали, полчаса побыли и уехали
они не на месяц собираются
а после рождения к внуку можно будет - или ждать пока ему исполнится 20 лет?
они не на месяц собираются
Нет, нельзя, если маме некомфортно.
У них свои дети были, надо было наиграться.
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Надеюсь, у вас сын, а лучше 2 сына
Не мечтайте.
Гадаю_По_шнуркам• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Я сама не знаю, що з моїм сталось і чому він ’зламався’ не так давно. І раптом для нього сім`я зі мною стала менш пріоритетна. В нього дійсно було раніше трохи інше ставлення до своїх батьків і він був на моїй стороні в більшості. А то, як поробили
Ще й дуже образливо, що ще й в такий момент (коли ми чекаємо дитину) і здавалось би чоловік вже має на всі 100% усвідомлювати, що його пріоритет тепер ми з дитиною.
Його пріоритет не маєте бути ви. Його пріоритет - він сам, як і в кожної людини.
СкрипяСердцем• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
так вона жінка, така ж як і ви.
ви ж сама цю квартиру не заробили - подарували батьки.
ось і їй батьки допомогають як можуть.
а син це чоловік. він повинен заробляти, будувати, садити дерево.
якщо ви вийшли за нього, то бачили, що з нього буде толк, уже хороші гроші заробляє.
будете клювать там де не треба чоловік може зламатися і тоді будуть аліменти і дівоче прізвище в вашій квартирі.
ось і їй батьки допомогають як можуть.
Тут скорее пытаются сломать автора уже. Пользуясь что любит их сына. Да и сама автор это подтверждает.
Показушница• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
У нас 60% разводов, вы в курсе?
И что? Похерить свою чувство собственного достоинства в попытках угодить свекрам что бы сохранить подобие семьи? Я вообще считаю, что такие как муж автора свою семью могут не заводить, а всю жизнь кружить родителей и сестру. Был опыт - бог отвел.
Зайканалужайке• 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Не надо вообще заходить.Совсем.Никогда.
Любимая женщина очень быстро может стать нелюбимой, мужская любовь штука капризная
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
почему взрослые люди должны прятаться по макдональдсам
автор тоже так со своими встречается - в темных переулках?
это сейчас такая норма жизни?
Потому что автор так сказала.Этого достаточно.
Сын берет родню и кружит вне дома.
Столічна штучка• 16 ноября 2024
А вообще! Сейчас осеннее-зимний период! Нечего шоркаться, вирусы разносить. Свести к минимуму любые контакты. По магазинам муж, и потом, с малышом прогулки и никаких гостей. Ковид тоже еще есть
Творог для розжига• 16 ноября 2024
Як дитина народиться вони взагалі себе будуть почувати хазяївами у вас вдома і ходити кожного дня. Треба щось робити
Inconvenient• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Когда они будут жить в ЕГО квартире, он тоже может так сказать про её родителей?
Її батьки зятя не принижують, у сім´ю розлад не вносять, на відміну від свекрів. Але я впевнена, що якби квартира була чоловіка, то свекри об невістку ноги витирали і кожного дня їй докоряли цим. Чудово розумію, що то за свекри. І навіщо ви, свекрухи, псуєте або руйнуєте сімейне життя своїм синам. Вам хоча б свої синів не шкода? І все заради того, щоб невістці попортити нерви.
Шиворот Навыворот• 16 ноября 2024
Зараз втрачаються теплі відносини в сім´ях. Жаль. Але пам´ятайте, як ви відноситеся до своїх свекрів, так в майбутньому будуть відноситися і до вас.
Показушница• 16 ноября 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Прекрасно. Ну так и дрочил бы дома с родителями свой приоритет, зачем семью заводить и ребенка, если не собираться ставить их в приоритет?
Показушница• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Так и есть. Ну и смысл тогда угождать его родителям, если все так просто?
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
А муж должен, да?
Жене и ребенку?Конечно, должен.
Сам выбрал себе пару, женился, решили ребенка родить, он отец.Должен.
Маме автора, нет, не должен.
А автору еще и как.
Маме автора, нет, не должен.
А автору еще и как.
Кросівки оригінал• 16 ноября 2024
Ответ дляMs. Искренность
Не надо вообще заходить.Совсем.Никогда.
Яка у вас труха в голові, мало того що сарказм за серйозність сприймаєте, так ще й дурні поради роздаєте
Гадаю_По_шнуркам• 16 ноября 2024
Ответ дляПоказушница
У каждого человека на первом месте он сам.
Почему у вас не так?
Когда тут женщина напишет, что на первом месте у нее муж, ее просто высмеют. Зато у мужчины должен быть в приоритете кто-то))
Почему у вас не так?
А я кумедна
• 16 ноября 2024
Ответ дляГитта Ягг
Там просто паршивые отношения.
Родители мужа провоцируют скандалы в их семье, говорят колкости, унижают автора и ее мужа походя, всячески демонстрируют, что им насрать на будущего внука, им даже не интересен пол ребенка, о чем свекровь прямо сказала. Автору и ее мужу все время рассказывают какая классная сестра мужа и каждый раз противопоставляют ее им. Много рассказывают как они помогают материально сестре, намекают, что брат тоже должен в этом участвовать, как ив помощи родителям , при этом свекра явно задевает успешность сына, и он старается его унизить и по этому поводу тоже. При этом, когда у невестки были проблемы со здоровьем во время беременности, этого никого не интересовало и никто им помогать не собирался.
Сын не живет с ними более 10 лет, интереса к его жизни они не проявляли, пока он не начал хорошо зарабатывать и пока ТС на свою голову не стала его убеждать дарить родителям подарки, привозить гостинцы.
Теперь родители приезжают в гости без приглашения, не интересуясь ждут ли их, рады ли им, не интересуясь здоровьем невестки и в состоянии литона принимать гостей. При этом он не указывают время когда приедут, а ждать их нужно целый день.
Муж, поскольку не любимый ребенок, а «тот второй», старается заслужить их любовь, глотает обиды, рад ждать целыми днями и хочет чтобы его жена в этом активно участвовала - делала угощение и прочее.
А ее как-то не радует, когда ее у нее же дома поливают говном, и ради мужа она молчит и терпит, но ему уже стала высказывать.
О, теж Ви вірно побачили ситуацію.
Ms. Искренность• 16 ноября 2024
Ответ дляЗайканалужайке
У нас 60% разводов, вы в курсе?
Потому что женщинам дали право на развод, слава Богу.И терпеть не обязательно.
Но если муж не безнадежен, любим и адекватен, то маме его дарить не обязательно.
Гадаю_По_шнуркам• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Звісно знає, в нас був великий скандал. Я йому висказала просто ВСЕ, що думала дуже експресивно (скоріш за все навіть і забагато). Але якби він вважав тільки себе правим, то потім б не прийшов на 2й день з букетом, значить таки може себе винним і відчував десь в глибині душі. Мене просто дивує, що він не може сам кордони розставити. Хоча останні 10 років він не жив з батьками і не залежав від них. І допомоги ніякої не просить майже ніколи. В мене просто склалось враження, що як він трохи пішов по карєрних сходинках вгору, почав щось трохи краще заробляти - то одразу знадобився своїм батькам. І тепер вони якусь війну за переділ влади зі мною над своїм сином розпочали. А він може й наївно зрадів, що йому через це більше уваги стали приділяти вони (дійсно, стали частіше йому дзвонити і т.д.) Ще й мені вони пару разів згадували в розмові, що я на нього маю вплив (взагалі якась дивна фраза, ніби я якась маргіналка і наркоманка, їм синочку зіпсую’. До слова, раніше я йому сама (на свою голову дурну) радила більше з батьками спілкуватись, бо бачила, що в нього не такі стосунки, як в мене з моїми, готувала подарунки їм недешеві, стежила, щоб ніколи до батьків його чи родичів з пустими руками не прийти (бо його цим основам етикету чомусь батьки не навчили). Тепер лавочка прикрилась, нехай мають від нього те, як його виховали, ніяких більше ’шукань подарунків’ і догоджань їм, раз я на нього ’вплив маю’.
За яким це етикетом до батьків треба їздити з дорогими подарунками?
Проблема в тому, що ви влізли в його стосунки з батьками, зі своїми правилами.
Читаю поки що першу сторінку і не бачу,чим вони перед вашою сім´єю завинили, крім того що провідують свого сина у ВАШІЙ квартирі, і мають наглість розповідати йому про його сестру