А я кумедна• 16 ноября 2024

Свекри і жіноча мудрість?

Маємо наступну ситуацію або ж дано: свекрів не люблю (є за що, не переживайте, не надумала на рівному місці), в основному терплю, бо люблю чоловіка, ніколи не скандалю з ними і т.д. Живемо ми в квартирі подарованій мені моїми батьками (ми молоде подружжя віку 28-30 рр.), тобто вважаю, що в своїй. Свекри люблять завалитись без попередження або максимум сказати "ми завтра будемо в місті, але не знаємо о котрій годині заїдемо, а може і не заїдемо, як будемо зайняті". Свекри нам не допомагають ніяк по життю, нашим життям не сильно цікавляться, 99.9% матеріальної та моральної підтримки (любові) йде їхній молодшій дочці. Іноді після їх візитів, де ми годинами вислуховуємо, яка в них прекрасна дочка і, що їй купили нового/або просто про якісь її ефемерні заслуги (там хвалиться вона просто за факт існування) у нас з чоловіком скандали. Бо він не може сказати своїм батькам бодай того, щоб попереджали про візит. +ще за роки шлюбу так вийшло, що слів вони особливо не добирали, казали вїдливі речі, тому я пояснила чоловіку, що спілкування з ними для мене не бажане, а він може звісно спілкуватись з ними, якщо йому так подобається роль мазохіста. Або я роблю скандал і висказую їм все, як є. Оце вночі дізналась, що вони "надумали" завтра приїхати, але, як завжди "це ще не точно" і т.д. Я вже чоловіку казала в попередніх випадках, що вони в моєму домі небажані гості і зі своєю сімєю нехай зустрічається на нейтральній території, він цього не сприймає. Завтра збираюсь "піти погуляти", так, з власної квартири, якщо вони таки приїдуть. В ін. випадках я б так не робила, але зараз нема бажання нервуватись, чи якийсь негатив сприймати, бо перебуваю на 9 міс. вагітності, скоро народжувати. Так само не збираюсь наварювати і їх розважати, якщо вони таки надумають "нанести візит своїх дорогоцінних персон". Хай чоловік тим займається. Раніше так не робила, але дійсно заради душевного спокою планую зїздити в найближчий ТРЦ, собі помаленько пройтись по магазинах і попити каву. Дівчата, а на майбутнє? Як з таких ситуацій виходити, коли вже дитина буде? Мені б не хотілось весь час бути змушеною йти з власної квартири і т.д. Хоча, можливо до них з часом дойде. що вони небажані гості, хоча маю сумнів. Тут завжди засуджують невісток, але вже і не по істеричному вчиняю. Я на хамство і погане відношення не зобовязана доброю поведінкою відповідати, як і власне їх якось любити чи поважати (повірте, там немає за що). В кого є, що написати не зле, і не уїдливе мені (що це я насправді погана) - поділіться, як Ви справлялись зі свекрами, коли не хотіли з ними спілкування? Бажано в жінок, які вже мають великий життєвий досвід.
Жінка з перцем• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Так я знаю, що не мене. Мені зараз треба думати про дитину, я можу заради неї своїми принципами поступитись. А так, то я все розумію прекрасно.
Ну так а смысл вам тогда в торговый центр переться?
Вам надо дурочку включать, а не со свекрухой бодаться. Она почуяла запах крови и сыночку зубами выгрызет. Раз он начал зарабатывать - она его сейчас начнет любить. Не так, как сестру, конечно. Но разве ж знала маменька, что в порыве детской недолюбленности, этот чмыреныш бабки колотить начнет? Так это ж его еще можно напрячь и сестре помогать!

Я там почитала, что ей цепочка золотая, а вам и подарков нормальных не было, автор? Не, ну нормально. Ахают вас, а подарки мамуне?Вы считаете это нормальным?ведите его за цепочкой и потолще,чем у матери.очертите свою територрию,кто здесь мамасита намбер ван

конечно хотите чтобы муж оборвал общение с матерью, но этого не будет. лучше притаитесь, если займете грамотную позицию - муж, со временем, поймет, в чем такой интерес родственничков, а вы главное подсказывайте правильно. свекруха хотела вас за пояс заткнуть - но утрется. такие по хорошему не понимают. думайте о себе и ребенке, а не о свекрухе и ее сыночке, раз вы пишете, что и сами знаете, что выбор будет не в вашу пользу.
поставите ультиматум - останетесь одна

А вообще - муж начал зарабатывать и теперь может купить мамину любовь, а она и рада.оба закрывают свои потребности и схема будет работать.

И еще - вашему мужу не поробили. а просто он относился к вам лучше, пока вы его мамасика с караваями встречали, подарки выбирали и к общению стимулировали. сейчас перестали, то сразу стало понятно, какая женщина главная в его жизни

Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Пане свекре, купіть своїй жінці золотий ланцюжок, а то вона вже сина з невісткою забебала)))
вже біжу, а вам пишу номер карти, щоб задонатили на гарну ювелірку.
Обращеница• 16 ноября 2024
Авторе, дозвольте непрохану пораду.
Не вдумайте продавати свою квартиру, щоб купити спільну більшу!!! Ніколи ні в якому разі.
Жінка з перцем• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
как бы сын в этой квартире не приблудная собака,а законный муж.

если вас муж привел в свое жилье,то вы хозяйка,а если наоборот то он хрен собачий и спать ему на коврике у двери,только зп в зубах носить.
я бы очень задумалась на его месте нужна ли мне такая семейная жЫзня.
а вы кто? мама такого же сыночки или приймак?
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Бо заради чоловіка прогиналась. Бо дурна і люблю його сильно. Бо я з ЗУ і тут старші покоління весь час повчають, як свекрів треба любити і шанувати (хоча в самих може й було протилежне) і, що можна і на свої кордони забити. А він в мене ще дурніший за мене найшли один одного.
Знаєте, живіть своїм розумом і не терпіть, якщо дискомфортно.
Моя подруга так і поважала, і догоджала (свекруха і по шафах порпалася, і приходила, коли схоче, і все ж з добрими намірами). І за свою продану однушку у 3-шці чоловіка ремонт зробила.
Троє дітей, вона заробляє так само, як він, тільки працює по годинах менше.
Ще вдома пахала, бо ж він мужик.
То почалося - а чому магазинні вареники ,а не сама зліпила (в садочок, до школи, на гуртки дітей возити - тільки вона). Дійшло то того, що суп не такий їй на голову вилив. Розлучення, і ’ти тут ніхто, квартира моя, дітей не віддам, бо на війну не хочу, можу дати тобі 3 тис. доларів і гуляй’.
Жінка з перцем• 16 ноября 2024
Ответ дляОбращеница
Авторе, дозвольте непрохану пораду.
автор писала, что квартира маме на старость, если что. сдавать типа,чтобы прибавка к пенсии, я так поняла. уверена, автор не настолько глупа,чтобы продать.
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
оставляю вас без сладкого.угадывайте.
я же не спрашиваю кто вы.

Я така бойова• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Як кажете вас звати? Альфонсо?)))
Сирожено_пирожено• 16 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ресурси молодої матері не безмежні.
Коли вже третій місяць спиш уривками, у сумі по 2-3 години на добу, то ті зайві дві години, коли могла помитися і ще півгодинки поспати, на вагу золота. А ні, маєш танцювати.
А нас привчають терпіти. І потім не розуміють, чому породіллі з немовлятами виходять у вікно. Бо тої півгодини не вистачило.
просто нетреба вагітніти тоді і народжувати від чоловіків які не здатні свою дружину відстояти, хоча і жіночі є трохи з підвипердом.
Більш за все школа чоловіка автора, бо буквально зі слів автора він приймак ще й не моще батьків зустріти, коли ті попередили за добу що приїдут. Ті самі які його як щеня викинули ще підлітком. Це зі слів автора останне речення
Доль Чекомбана• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
О, я так і думала приблизно зробити)
Автор, скільки разів на рік ви терпите таке з ваших слів неподобство свекрів? Як часто вони заізжають?
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
а куда вся семья переселится автор не писала?
а то в декрете много не наоткладываешь.
Угадайс• 16 ноября 2024
Мне бы не приятно было выслушивать про замечательную дочку постоянно. Это как-то двусмысленно. Это типа сравнивают, она такая, а вы второй сорт. Или к чему вообще эта информация? Предлагаю в такой ситуации не вежливо слушать, а включать скучающую барышню, куда-то отлучаться на своей волне, прекращать слушать , отворачиваться с пустым взглядом, начинать разговор с соседом параллельно и т.д. Не открытый конфликт, но и не щенячий восторг от выслушивания. Вежливость в данном случае поощеряет хамство. Пора менять реакцию.
Жінка з перцем• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
а то в декрете много не наоткладываешь.
ну так они на новую квартиру побольше пытаются откладывать
а что, автор должна и ребенка выносить, и жильем семью обеспечить? а что еще? подарков не иметь от мужа, чтобы свекруха в золоте ходила?
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляЯ така бойова
Як кажете вас звати? Альфонсо?)))
отвечу цитатой «Фамилия моя слишком известна, чтобы я ее называл!»
Доль Чекомбана• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена

Браво👏👏👏
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
не,не.
квартиру должен заработать муж и уйти в туман,взяв трусы-носки,если развод.
Сирожено_пирожено• 16 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем

поставите ультиматум - останетесь одна

с каких хрендельцов муж автора купит автору цепочку потолще и потяжелее чем у маман, если в старпосте написано что он приймак с правом спать на коврике в коридоре. Еще и тюлень ущербный не умеющий за себя постоять и за интересы жены. Вы со своей мамаситой трошки кукукнулись. Советы раздаете что кому купить, как будто это за пачкой масла по скидке попердячить в атб.
Смысл написаного вами : мужик зло, а маман и семейка ихняя еще большее зло. Коси под дурочку, а вдруг проканает и мужчина дары в виде ЗП побольше отдаст только тебе автор
Жінка з перцем• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
я уже даже вижу ваш профиль на мамбе: Александр, 51 год, сапиосексуал, эстет, романтик, жилья своего не имею, был судим, с радостью перееду к женщине и буду обнимать холодными вечерами. и фото с немецкой овчаркой на руках
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Так, комментарии не читала, только тему, но выскажусь.
Ну тут прекрасно все.
Во-первых, непонятна ваша претензия о том, что родители его вам не помогают, а сестре его помогают. Вы здоровые лбы, которые заделали ребенка, надейтесь только на себя. Да,вам повезло иметь квартиру от своих родителей, так что теперь? Я уверена, что если бы свекры вам напихивали денег сзади и спереди, и делали подарки как его сестре, от чего у вас бомбит, вы бы перед ними расстилались. А так - свекры ему квартиру не подарили, сам он не заработал, просто приживал, но вам хотелось замуж и ребенка, так что...
Едем дальше. Свекры. К ним тоже есть вопросы. Во-первых, интеллигентные люди так по-колхозному не заваливаются в не свою квартиру. А во-вторых - интеллигентные люди не вырастят такого сыночку
Теперь про сыночку-мамину корзиночку. Ключевого персонажа в этой истории. Бесхребетный, ставящий маму на первое место, потому что его, малышика, не долюбили, а все было сестре. А мамину любовь до сих пор хочется заслужить. Поэтому маманька всегда будем в приоритете, а потом вы с ребенком. Если вы останетесь вместе, то когда его мать сляжет, он будет вас просить ей жопу мыть, а не сестрицу.
Как это понятно? а так, что его мамася будет пить кофе у вас дома, а вы с пузом в торговом центре. Сыночка на нейтральной территории не хочет с мамой видеться, потому что на нейтральную территорию не заработал, а вот девку с квартирой обрюхатил, так что, считай заработал, а значит мамаська право имеет, а не тварь дрожащая
Выводы? вы забеременели не от мужчины, а от сыночки. если бы он хотел - он бы все это прекратил в один день ради вашего комфорта. но так не будет и вам пора, как будущей матери, начинать думать головой. для вашего мужа семья - это его родители, а не вы с ребенком. изменится ли это? ну дай бог, но я бы сильно не надеялась. Желаю сил и терпения.
От повністю мої думки.
Важка вагітність дружини, один з попередніх візитів батьків поставив під загрозу життя дитини, квартира однокімнатна - не відійти, не полежати.
І синочок не може у кафешці з батьками посидіти.

Але невеличкий шанс, що він не зовсім безнадійний, є.
І тут мудрість дружини - не кричати, а йти, навіть і поки що з квартири. Можна і досить рано. А чоловік, поки на батьків чекатиме, може поставити прання, пропилососити, приготувати щось. Скоро з´явиться дитина і вжа давно слід звикати, що дружині потрібна буде допомога.

Жінка з перцем• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
не,не.
в идеале - да, чтобы его ребенку было где жить. но можно и пополам поделить, по закону, если мужчина не обременен порывами благородства по отношению к собственному ребенку
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
здуреть!как вы это узнали,чаровница?
впрочем, не флудите и меня не провоцируйте.
Обращеница• 16 ноября 2024
Авторе, я тут трохи вчиталася.
Починають хвалити дочку, дзеркальте і неістово хваліть батьків своїх, своїх друзів, які дали вам житло, допомагають, дають гарний приклад, мудрі і достойні люди. Усе з натяком звісно.
Свекруха любить коштовні подарунки? Чудово!!!
Вашій подрузі за народження внучати свекри подарували комплект з діамантами, а іншій авто. То ж ця традиція вам сподобалась і ви готові показати у магазині, що можна подарувати вам . Для улюбленого першого онука ви вже теж підібрали коляску і придане в подарунок. Ви впевнені, що вони так і збиралися придбати, бо ж люблять дорогі подарунки. Головне швидко і безапеляційно говорити, щоб ніхто не міг вставити заперечення.
Сирожено_пирожено• 16 ноября 2024
Ответ дляУгадайс
это задеть может того кто сам в себе не уверен. не понимаю вот этого притворства лицемерного. сраный 19 век епта. прямо сказать или перевести тему
Жінка з перцем• 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
попердячить, ихняя...
Вы правы. Нужно слушать советы исключительно от таких как вы)
Сирожено_пирожено• 16 ноября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
мы уже поняли, бастард короля неаполя)))
Жена_КотораяСтена• 16 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
От повністю мої думки.

а автор писала,что он не ухом,ни рылом к кухне никаким боком, даже картохи сварить не-не.
Червона ікорка• 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Боже, как это низко...
Я же говорила если есть достаток то почем нет? Естественно это если не последний хер без соли доедают а тут на цепочку денег свекрухе муж автора дает.

Меня бы обидело если я свое маме хочу сделать дорогой подарок, а муж бы палку гнул типа нахер это надо, пусть тесть ей дарит...
П.с. свекрухе тоже стараюсь угодить как и своей маме, хотя нюансы у всех свои в общении с родителями есть, как и их тараканы как у всех людей их возраста
Та який там достаток, якщо ледве вистачило на ліки? Це може тисяч 20-30 доларів, навряд чи більше.
І немає грошей на більше квартиру?
Доль Чекомбана• 16 ноября 2024
Ответ дляУгадайс
Приємніше було поговорити про сусідів свекрів, яких ніхто ніколи в очі не бачив?😂
Розмови про доньку мені зрозумілі, бо вона також частина цієі сімʼі і знайома всім присутнім
А якщо когось щимлять порівняння не на користь, то це тільки проєкція недовольного, бо про нього мова не йде
Жінка з перцем• 16 ноября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
От повністю мої думки.

Ага) однажды автор вернется, а там маман уже пересложила сыночкины трусики и носочки по-другому, ну и пару своих тряпок в шкаф сложила. свято место пусто не бывает) автор заходит на кухню, сыночка морковку на зажарку трет, а маманька борщик варит, а то ж жена свалила в тц кофе пить и не подумала о том, чтобы еды наготовить. хоть мамуська наварит. и мать такая - проходи, только не натопчи, только помыла, а то у тебя тут срачи были - не влезешь, буду теперь почаще у вас бывать, с ребенком помогать
Угадайс• 16 ноября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Вежливо дать понять, без скандала, но доходчиво и настойчиво, это где-то посередине, между прогибанием и открытым конфликтом. Так понятнее?