Краля-Галя• 16 ноября 2024
Це нормальна зарплата?
Як Ви вважаєте, зп 28 000 (не столиця) нормальна для жінки 26 років?
А я кумедна• 16 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Мы же не знаем, какой у вас состав семьи, кто на иждивении, какие обязательные траты, в виде аренды,лекарств итд. Вы не ориентируетесь в зарплатах?
У меня 22 тысячи, Киев. Мне мало, но есть свои плюсы в работе.
Вибачте, а до чого тут склад сімʼї, витрати і ліки? Зарплата залежить від навичок і оцінюється від середньої по ринку в залежності від спеціалізації і регіону.
А ось і я• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
Не надо извиняться. Если у автора есть на иждивении трое детей и родители,то ей мало 28 тысяч. Если она сама и не на аренде, в принципе,на базовые потребности хватит. Я про это.
Зарплаты очень разнятся сейчас, у бухгалтера может быть ЗП от 10 тысяч до 100 тысяч.
А я кумедна• 16 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
Якщо троє дітей і 28 тис мало - це нікого не хвилює. І в цьому випадку автор сама розуміє мало їй чи ні.
Автор питає, чи це норм зп не для столиці, для дівчини у 28 років. Всі почали уточнювати яка навантаженість і графік, що логічно, і тільки ви - склад сімʼї і ліки)))
А ось і я• 16 ноября 2024
Ответ дляА я кумедна
И что? Нельзя спросить?
У меня три подруги с такой +- ЗП у одной аренда, у второй ребенок, у третьей есть болезнь хроническая. И все это разные истории и разные траты
Бубль Гум)• 16 ноября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
про шикарную это вы конечно,сильно погорячились
Смотря с чем сравнивать. Если с 10-15 тыс , которые у большинства, то действительно шикарная.
А я кумедна• 16 ноября 2024
Ответ дляА ось і я
И что? Нельзя спросить?
Запитати звісно можна, але питання недоречне.
То до чого тут діти, хвороби, аренди і інші проблеми людей? У кожного своя історія. Питання конкретно про роботу і зарплату за її виконання. Ніхто не буде платити комусь більше, тому що у жінки двоє дітей. То по такій логіці дівчині без сімʼї можна менше поатити, не дивлячись на те, що навичок в неї більше.
Бубль Гум)• 16 ноября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
І що унікального у вчительці? На заводах унікальні спеціалісти в цехах гальваніки чи дизелісти, тощо,я навіть промовчу про спеціалістів по сертифікації і інших вузькопрофільних, в них з плати не більші за Вашу . Чи Ви чоловік, для чоловіка звичайно мало, йому сім´ю утримувати, а чоловіки працюють тяжко на заводах і мають те саме як Ви
Так у вчителя 18 годин на ставку, тобто к дописувача дві ставки.Далеко не в кожній школі таке можливо.
Десять тисяч грн вважаєте нормальна зарплатня для вчителя? Це освіта, а наприклад в культурі навіть у керівника закладу 8-9 тис грн. І що значить чоловіку треба більше. Зараз половина сімей одинокі жінки, часто ще й дітей самі утримують. Хіба нормально мати такі зарплати за повний робочий день, яких на їжу не вистачає?