lilu1990• Изменено 16 ноября 2024

Обмін територій на паузу - як вам таке?

Схоже, до того все йде. Про мир мови немає, бо сто разів уже сказано, шо путіну треба те шо йому треба. І західна позиція така, шо у нього розв´язані руки.
tanysha777• 16 ноября 2024
По темі
Якщо Трампу вдасться зупинити бійню, то це вже буде велике благо для України
Далі, тільки заміна посібників путіна на проукраїнських
Можна і без виборів президента обійтися для початку
Створити комітет по виходу з цієї повної жопи, з залученням дійсно фахівців, можливо навіть і ззовні
І клепати зброю і будувати оборону
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ длячаревна
Вчера читала, что путЕн сказал, пока Курскую не вернём обл никаких переговоров
Он абсолютно логичен в своих суждениях
LudaSHS• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Шо ви мені хлопаєте, я теж на трампа надіюсь але я і за зеленського голосувала... так шо
Я не хлопаю
Я знаю що ви і за зе і за трампа. Персоналізація.
Надія на спасителя.
А я пишу- як бізнес ділкам, спонсорам Трампа буле вигідно так і будуть діяти.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А на трампа надіються розумні?
Думаючі. Так ви голосували за зеленського, ви не потрапляєте в цю категорію
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Не буде у нас діалогу з путіним.

Єдиний діалог, якшо ми прийдемо на переговори з 100 томагавками і стіною танків вдоль лбз
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
100%
Мало того тут ж теми, теж суперечки. На трампа і закінчення війни надіялися в 2016. І що все вже, мир. А я писала - нічого не зміниться, і була дууууже непулярна думка це
Більшість тем, створених у розділі ’політика’- ваші. Тягнете завжди незрозумілі цитати звідкись і статті. А вам вчора одна порадниця влучно написала, що опрацьовувати треба всі джерела, а не тільки ті, що вам зручні.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
100%
І в 17 році все на Донбасі затихло, може, ви забули.
alex-3f3c• 16 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Ви, мабуть, замість ’пуйло’ забули дещо іншу особистість підставити
А інша особистість взагалі не варта згадки і коментів
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
По темі
І клепати зброю і будувати оборону
Боюсь, з проукраїнськими президентами в нас не вийде. З обороною так само.
owl62• 16 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Невже Ви голосували за Порошенка?
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Я не хлопаю
Надія на спасителя.
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
По темі
І клепати зброю і будувати оборону
Я оце вас читаю і трохи песі ізму в лєнту про патріотів при владі. Зовсім трошки

Правоохоронці повідомили про підозру в шахрайстві військовому, який ошукав підписників під час збору коштів для підрозділу Збройних сил України. Про це розповіли в Національній поліції України. Ім’я підозрюваного не зазначили, проте з матеріалів справи зрозуміло, що йдеться про Влада Сорда.
LudaSHS• 16 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
По темі
І клепати зброю і будувати оборону
Це програма Порошенко до речі. Він досі в відео десь було в фб. говорить - профі треба, уряд єдності, незалежний премʼєр.
А Депутати Ес говорять що треба коаліція нова в Вр і низка законів, реформи. Вже і так багато чого так запізно.
А Павленко з Европейської солідарності пише що примирення паузи не буде в ці місяці точно.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не буде у нас діалогу з путіним.

Ну у нас не буде, у зелі,мабуть теж не буде, хоча, може , й його запросять. Все завершиться ближні місяці
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Трамп і зеленський це зовсім різні ступені адекватності, розумію
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляowl62
Невже Ви голосували за Порошенка?
В другому турі так. Знала, що мені не буде за це соромно в майбутньому.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Ржу
owl62• 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Я не хлопаю
Надія на спасителя.
Так, світом правлять гроші
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ржу
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Не будьте такою злою
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не будьте такою злою
Удалено администрацией...
owl62• 16 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Гіркий досвід вже маємо. Я про ’надо просто перестать стрелять’
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Удалено администрацией...
Ви просто зла
LudaSHS• 16 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
А одна це та. Що Крюкову пропагандистку медведчука постила? Боже не читаю, каюсь.
Прожив клон день? Яка невдача. Зразу з козирів до мене. І палево. Ви теж?
Будете розказувати які джерела читати?
Мені достатньо різних своїх. Без руської пропагандисткої маячні, дякую.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ви просто зла
No comments
owl62• 16 ноября 2024
Ответ дляМамина черешня
Підтримую. Досі не розумію тих, хто голосував за принципом ’Хоть поржем’
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляowl62
Не розводьте тут цей флуд. Надоїло
owl62• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не розводьте тут цей флуд. Надоїло
Перепрошую!
alex-3f3c• 16 ноября 2024
Ответ дляowl62
дуже багато є людей, і я особисто кількох знаю, які за закінчення хочаб на місяць-два воєнного стану і відкриття кордонів згодні рашке не те що 20% территорії віддати, а реально 100% і назавжди, бо Вовочка ’никому ничего не должен’ вони з цією країною не хтять нічого спільного мати, навіть згадувати.