Схоже, до того все йде. Про мир мови немає, бо сто разів уже сказано, шо путіну треба те шо йому треба. І західна позиція така, шо у нього розв´язані руки.
tanysha777• 16 ноября 2024
По темі
Якщо Трампу вдасться зупинити бійню, то це вже буде велике благо для України
Далі, тільки заміна посібників путіна на проукраїнських
Можна і без виборів президента обійтися для початку
Створити комітет по виходу з цієї повної жопи, з залученням дійсно фахівців, можливо навіть і ззовні
І клепати зброю і будувати оборону
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ длячаревна
Вчера читала, что путЕн сказал, пока Курскую не вернём обл никаких переговоров
Он абсолютно логичен в своих суждениях
Ответ дляlilu1990
Шо ви мені хлопаєте, я теж на трампа надіюсь але я і за зеленського голосувала... так шо
Я не хлопаю
Я знаю що ви і за зе і за трампа. Персоналізація.
Надія на спасителя.
А я пишу- як бізнес ділкам, спонсорам Трампа буле вигідно так і будуть діяти.
Надія на спасителя.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А на трампа надіються розумні?
Думаючі. Так ви голосували за зеленського, ви не потрапляєте в цю категорію
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
100%
Мало того тут ж теми, теж суперечки. На трампа і закінчення війни надіялися в 2016. І що все вже, мир. А я писала - нічого не зміниться, і була дууууже непулярна думка це
Більшість тем, створених у розділі ’політика’- ваші. Тягнете завжди незрозумілі цитати звідкись і статті. А вам вчора одна порадниця влучно написала, що опрацьовувати треба всі джерела, а не тільки ті, що вам зручні.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
100%
І в 17 році все на Донбасі затихло, може, ви забули.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
По темі
І клепати зброю і будувати оборону
Боюсь, з проукраїнськими президентами в нас не вийде. З обороною так само.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Я не хлопаю
Надія на спасителя.
Удалено администрацией...
Ответ дляtanysha777
По темі
І клепати зброю і будувати оборону
Я оце вас читаю і трохи песі ізму в лєнту про патріотів при владі. Зовсім трошки
Правоохоронці повідомили про підозру в шахрайстві військовому, який ошукав підписників під час збору коштів для підрозділу Збройних сил України. Про це розповіли в Національній поліції України. Ім’я підозрюваного не зазначили, проте з матеріалів справи зрозуміло, що йдеться про Влада Сорда.
Ответ дляtanysha777
По темі
І клепати зброю і будувати оборону
Це програма Порошенко до речі. Він досі в відео десь було в фб. говорить - профі треба, уряд єдності, незалежний премʼєр.
А Депутати Ес говорять що треба коаліція нова в Вр і низка законів, реформи. Вже і так багато чого так запізно.
А Павленко з Европейської солідарності пише що примирення паузи не буде в ці місяці точно.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не буде у нас діалогу з путіним.
Єдиний діалог, якшо ми прийдемо на переговори з 100 томагавками і стіною танків вдоль лбз
Ну у нас не буде, у зелі,мабуть теж не буде, хоча, може , й його запросять. Все завершиться ближні місяці
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляowl62
Невже Ви голосували за Порошенка?
В другому турі так. Знала, що мені не буде за це соромно в майбутньому.
Мамина черешня• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Трамп і зеленський це зовсім різні ступені адекватності, розумію
Удалено администрацией...
Ответ дляМамина черешня
А одна це та.
Що Крюкову пропагандистку медведчука постила? Боже не читаю, каюсь.
Прожив клон день? Яка невдача. Зразу з козирів до мене. І палево. Ви теж?
Будете розказувати які джерела читати?
Мені достатньо різних своїх. Без руської пропагандисткої маячні, дякую.
Будете розказувати які джерела читати?
Ответ дляowl62
Гіркий досвід вже маємо. Я про ’надо просто перестать стрелять’
дуже багато є людей, і я особисто кількох знаю, які за закінчення хочаб на місяць-два воєнного стану і відкриття кордонів згодні рашке не те що 20% территорії віддати, а реально 100% і назавжди, бо Вовочка ’никому ничего не должен’ вони з цією країною не хтять нічого спільного мати, навіть згадувати.