Схоже, до того все йде. Про мир мови немає, бо сто разів уже сказано, шо путіну треба те шо йому треба. І західна позиція така, шо у нього розв´язані руки.
tanysha777• 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
100%
Мало того тут ж теми, теж суперечки. На трампа і закінчення війни надіялися в 2016. І що все вже, мир. А я писала - нічого не зміниться, і була дууууже непулярна думка це
Змінилося для України, докорінно
Україна позбулася ембарго і тепер має змогу купувати і брати будь-яку летальну зброю
І це зробив саме Трамп
Я навіть не уявляю, щоб зараз робила Україна з ембарго і без свого виробництва
І це зробив саме Трамп
Ответ дляtanysha777
Змінилося для України, докорінно
І це зробив саме Трамп
Чи змінилася ваша думка, викладена місяць назад що трамп дасть Україні млди ленд лінзу, якщо пуйло не піде на умови?
У світі новин щодо пакетів допомоги
tanysha777• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Я оце вас читаю і трохи песі ізму в лєнту про патріотів при владі. Зовсім трошки
Правоохоронці повідомили про підозру в шахрайстві військовому, який ошукав підписників під час збору коштів для підрозділу Збройних сил України. Про це розповіли в Національній поліції України. Ім’я підозрюваного не зазначили, проте з матеріалів справи зрозуміло, що йдеться про Влада Сорда.
Я говорю про таких як Турчинов, наприклад
Наголошую, як приклад
tanysha777• 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
У світі новин щодо пакетів допомоги
Моя думка щодо ленд-ліз не змінилась
І цей ленд-ліз вже проголосований
Я так само сподіваюсь, що республіканці його продовжать, а Трамп підпише
Але не забувайте, що ленд-ліз повинна запросити і Україна, а не так, як було, коли наша влада розповсюджувала напативи, що ленд-ліз нам невигідний - на шару дают, на шару берем
Ну і треба буде розуміти, які будуть домовленності по припиненню вогню
А якщо, наші будуть рогом впиратись в кордони 91- шо, то ....самі розумієте, але нічого доброго для України не буде
Що прийде в голову Трампу, навіть Трамп ще не знає
І цей ленд-ліз вже проголосований
Ответ дляalex-3f3c
дуже багато є людей, і я особисто кількох знаю, які за закінчення хочаб на місяць-два воєнного стану і відкриття кордонів згодні рашке не те що 20% территорії віддати, а реально 100% і назавжди, бо Вовочка ’никому ничего не должен’ вони з цією країною не хтять нічого спільного мати, навіть згадувати.
А ці люди справді вірять, що після закінчення воєнного стану відкриють кордони? Думаю, що після закінчення воєного стану, багатьох, хто навіть виїхав на законних підставах, ну там багатодітні, інваліди, чоловіки жінок -інвалідів і т.д, швиденько попросять назад в Україну.
Ответ дляtanysha777
Моя думка щодо ленд-ліз не змінилась
І цей ленд-ліз вже проголосований
От останнє речення завжди тут писала. На рахунок зброї то рішення буде протистояння 2 таборів, умовно - венса і спонсорів компаніі трампа - власників заводів зброї в Сша.
Ответ дляowl62
Якщо ви маєте на увазі тих кто на ’пособіє’ поїхав то в мене таких знайомих немає, я говорю про людей самодостатніх, яких за кордоном примуть з руками і ногами, наприклад мій брат, - його жінка перед війною виїхала в Німеччину, там захистила диплом лікаря і зараз працює лікарем, брат вже планував продати квартиру і наприкінці літа виїхати з кінцями, а тут війна і він сидить на жопі рівно, він фрілансер, в нього вже є купа пропозицій на роботу в США, в Європі, їх не попросять назад в Україну
Ответ дляLudaSHS
А одна це та.
Що Крюкову пропагандистку медведчука постила? Боже не читаю, каюсь.
Прожив клон день? Яка невдача. Зразу з козирів до мене. І палево. Ви теж?
Будете розказувати які джерела читати?
Мені достатньо різних своїх. Без руської пропагандисткої маячні, дякую.
Будете розказувати які джерела читати?
Дивні тітки) най би перерахувати всі їхні іпостасі та теми) тільки вилупилося, а вже знає з кого що вимагати)
Читаю тему і навіть відповідати не цікаво) але цікаво обрати відповіді однієї особи та оцінити тенденції, частоту повторів.
Я оце трішки подивилася опозиційних рос каналів. Цікаво що у нас активно поститься те ж саме, що штовхає умовний соловьйов. З останнього це обговорення зовнішності прес секретаря Трампа. Це почали кацапи і всі наші канали напостили теж. А тут взагалі диву даєшся скільки цих тез. А вони навіть не розуміють, що в кожній тезі є слово чи фраза маячок, на неї потрапляєш і все зрозуміло стає.
Одиниці без маячків кацапських( або багато, але вже не відписують.
Ответ дляFilomena
У деяких тіток потолок чаплига, шарій, тасс, сирана юа, і кожен місць- півроку втрачати тут Ак через великі ’’аналітичні здібності’ і дуже високий рівнянь знань, і геніальні прогнози.
А як є новий склепаний ак. то напрямок чогось до мене -бац, і претензіі що не То пишу, не читаю, не думаю як вони.
Ато тільки і чищу блок лист. ’ такой пользователь не существует’, велика витримка у цих осіб що навіть Правила порадниці- це надважке.
Не пишуть, тому що не хочуть підставляти пʼяти під кусачих.
І ви менше пишите, хоча 22/23 часто діалоги вели в розділі Політика і будо цікаво і підтримка була. І співрозмовники більш цікаві.
Все змінюється, шукають винних, не таких, скидають фрустрації. А деяким складно триматися в рамках теми, бо ціль не діалог по новині, чи статті, ціль інша.
Тригери так, тихою сапою знову йде реванш ватників, під личинами різних перевтілень.
А змі на хайпі, на боротьбі за користувача - бізнес, все клепають що хочеш.
Aksinia 111• 16 ноября 2024
Как раз для ’паузы’
’КНДР поставила рашці 50 шт 170 мм САУ Koksan та 20 РСЗВ 240 мм, - FT
Демократичний світ продовжує зображувати страуса’
Ответ дляlilu1990
Наступного року. І риторика трампа на те натякає
пусть доживет , соберет команду , эту команду все утвердят , а не пошлют лесом ,,,
потом в феврале, может быть что то реальное ,,,
мерц сейчас, перед выборами тоже ,,, ультиматум 24ч , разбомбить россию ,,,
изберут, все как есть ,,,
Ответ дляlilu1990
Слухайте, я не створювала тему для реклами руского міра. Хвате флудить
Давно пора привыкнуть, создавая политическую тему на советчице, что сюда приползет компашка 10-20 рашаботов/жителей днр/крыма и начнут свою шарманку по кругу про счастье в окупации. Ага, типа они из киева, с доскональным знанием российского законодательства.