Марфа Українівна• 16 ноября 2024

Хто з наших є в Берліні?

Натрапила на отаку красу, в Берліні буде збіговисько узьких, будуть ходити з тряпками триколорними.
Я одна не розумію, чим займається наше посольство?
Кидстаффовна• 16 ноября 2024
Автор ви дИвна,що зробить консульство наше,в іншій країні

Миловидна леді• 16 ноября 2024
Кстати, даже в моем маленьком селе возле Кельна кто-то регулярно обновляет фото Навального на импровизированном алтаре.
Не цілуюсь з бодуна• 16 ноября 2024
Не переживайте так, это руськая оппозиция импотентная
Помашут и разъездутся по своим особнячкам заграничным
Злюка-закусюка• 16 ноября 2024
Надо закидать их тухлыми помидорами
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Ну так, наші посли і консули взагалі є представниками нашої держави і мають відстоювати інтереси.
Кидстаффовна• 16 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Так вони яким боком,до цього мітингу,?їм влада Німеччини дозволила,ось вони і марширують
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Ррзумієте яким боком, а тим, що руські представники працюють шикарно, продукція як у раші, культуру свою пропихують, меморіали навальному створюють, щоб раша була на слуху у місцевих.
А у нас постійно тиша.
Кидстаффовна• 16 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
А у нас постійно тиша.
Наші іншим зайняті,паспортами чоловіків)
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Ото ж.

все по ГОСТу!• 16 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Это ж типа оппозиция , они против пуйла
Love_Love_Love_• 16 ноября 2024
Так, ви явно не розумієте чим займається посольство
Коплю на груди• 16 ноября 2024
А что наше посольство сделает? И что Вы хотите от наших которые в Берлине? Чтобы они выскочили их бить?
Автор, Вы поймите что проблемы Украины не распространяются на другие страны и другие страны не дадут никому устраивать стычки на их территории. Это проблема сугубо Украины и сосии. Другие страны против конфликтов между украинцам и русскими на их территории. И активно это все присекают.
Коплю на груди• 16 ноября 2024
Ответ дляКидстаффовна
Автор думает что все крутится вокруг наших посольств в других странах.
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Через і питаю тут.
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Это ж типа оппозиция , они против пуйла
Типу, ви хоч раз чули від навальної засудження війни і тих, хто воює? Вона проти путіна, але інших руських вона вважає постраждалими від його режиму.
Love_Love_Love_• 16 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ок, що має зробити посольство і люди в Берліні?
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Жодним чином не хочу щоб наші когось били.там нашим немає чого робити.
Місцеві можливо мають більше інфи, може наші висловлювали незадоволення цим і все ж не мовчали. Бо є місцеві групи.
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Люди нічого.
Можливо в українських групах була інформація і може вже наша сторона щось коментувала.
Коплю на груди• 16 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Местным все равно.
Смотрите, Вы видите на улице жёсткую драку. Вы полезете третьей в нее? Нет. Вот так и здесь.
Ещё раз. Конфликт Украины и россии, к сожалению, это только наши проблемы.
Да, нас хорошо поддерживали в 2022 году итд, но сейчас уже все заняли позицию наблюдателя. Я имею ввиду обычных людей, население. Никто не будет лезть.
Да, этим должны заниматься власти, но как видим....
Русские как были в той же Германии, так они и есть. Так же как и а других странах. Они никуда не делись.

Love_Love_Love_• 16 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Люди нічого.
Що коментувала, наприклад?
Ви думаєте Берлін це Україна?
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Местным все равно.
Так місцевим всеодно, мало того, більшість німців перед рашею трішки мліють. Типу да, вона напала, але це ж велична країна і тд.
Я обурилась більше до нашої влади, нашим представників. Пле я вже бачу, що це не їхні обовʼязки впливати на такі речі(
Коплю на груди• 16 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Автор, не только немцы.
Да, мне тоже обидно что русских в принципе пускают за границу. Но повторюсь, они как были так и есть.
К сожалению.
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що коментувала, наприклад?
Ви думаєте Берлін це Україна?
Наприклад, елементарно відправити листа місцевому меру чи хто у них там з проханням хоча не ходити з прапорами. Бо на території Берліна знаходяться тисячі людей, які постраждали ментально і морально від представників тої держави і це може їх травмувати ще більше, знаючи , що навіть уЄС вони не захищені.
Наприклад коли українці мали в Берліні День Незалежності, то нам заборонили розгорнути наш стяг. І поліція прямо змушувала його захлвати.
Love_Love_Love_• 16 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
А ви знаєте хто що написав чи не написав?
Коплю на груди• 16 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Автор, Вы наивны. Очень. Никого не интересует (к сожалению) кто и как ментально где пострадал.
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Мабуть.
Шо виросло, як то кажуть
Бринзолетта• 16 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляБринзолетта
https://youtu.be/SyFelXmObqI?si=skFHKQhghiBcIMWv
Бачила, але то у іншій країні було.
Справа в тому, що марші охороняють поліціянти і не треба нашим туди йти. Бо матимуть проблеми.
Белая и пушистая• 16 ноября 2024
https://www.facebook.com/oleksii.makeiev/posts/pfb...
автор Марфа Українівна • 16 ноября 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Дякую, я не могла його сторінку знайти. Шукала українською мовою.