месяцкие• 16 ноября 2024
Як ви помічаєте, що відбулась овуляція?
Особливо цікавить в кого цикл нерегулярний (50-70 днів). Які симптоми овуляції?
Контрольница• 16 ноября 2024
Тягне і поколює з того боку, в якому яєчнику лопає фолікул. Без стабільного циклу, але відчуваючи, коли була овуляція, я знала точні строки вагітності.
Байрактара• 16 ноября 2024
У мене регулярний, 28 днів. На 13-14 день починає боліти живіт, ще гірше, ніж перед місячними і збільшується кількість слизу
месяцкие
• 16 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Але якщо у вас нестабільний цикл, то живіт може боліти хоч коли
месяцкие
• 16 ноября 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
50-70? Це хіба норма?
На жаль, не норма. Це полікістоз
Контрольница• 16 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
Не живіт, саме відчуття в яєчнику, специфічні(тягне, поколює) то зліва, то справа у різні ’цикли’. Ну і відповідно, через 14 днів можна чекати менструацію.
До речі, у мене теж полікістоз.
месяцкие
• 16 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
До речі, у мене теж полікістоз.
Скажіть, будь ласка, що ви самі завагітніли без лікування
Бурундучиха• 16 ноября 2024
Ой, бачила днями жартівливе відео про фази циклу-))) блогерка Хюрем-Сашка, там про овуляцію ну точно
Контрольница• 16 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
О, я вам скажу більше - не лише завагітніла, ще й народила два рази)))
У нас ще й чоловічий фактор був. 5 років нічого, направлення на ЕКЗ і лікар просто виписала пропити обом 3 місяці фолієву кислоту. Яке було моє здивування від вагітного теста вам не передати. Друга вагітність наступила абсолютно самостійно, але до року теж старалися.
месяцкие
• 16 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
2 рік стараємось, вже просто не знаю, що робити...🙄... здоров´я вам і діткам⚘
Контрольница• 16 ноября 2024
Ответ длямесяцкие
Дякую, а вам якнайшвидше завагітніти!
Спробуйте вимірювати базальну температуру, по графіку можна бачити фази цикла, овуляцію і початок менструації. До речі, якщо після овуляції температура у другій фазі тримається 18 днів і більше - це однозначно вагітність, перевірено.
Якщо будете обстежуватися, то починайте зі спермограми, щоб виключити чоловічий фактор. Бо я думала, що причина у мені, але не зовсім.
Успіху вам і нехай все вдасться!
месяцкие
• 17 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Дякую, а вам якнайшвидше завагітніти!
Успіху вам і нехай все вдасться!
Всі обстеження пройдені окрім перевірки труб. СГ в нормі, АМГ 10,58, прогестерон 0,5
месяцкие
• 17 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Дякую, а вам якнайшвидше завагітніти!
Успіху вам і нехай все вдасться!
Дякую!