Котики-муркотики• 16 ноября 2024
Діла. Як записати дитину на аналізи онлайн?
Підкажіть, будь ласка, як в Діла записати дитину на аналізи онлайн кабінет? Якщо під своїм номером телефона та паролем, то змінити ім´я неможливо. Дякую за поради!
МастерЮля• 16 ноября 2024
Заходите не в свой кабинет, а через быстрый заказ. Указываете свой телефон в заказе и ФИО ребенка
Котики-муркотики
• 16 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Дякую!
IQ 80• 16 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
А там теж можна купони на знижку використовувати?
МастерЮля• 16 ноября 2024
Ответ дляIQ 80
Вот этого не знаю🤷♀️
Котики-муркотики
• 16 ноября 2024
Ответ дляIQ 80
Ні,,, не знайшла такого поля, тільки ось спробувала. То завтра вже на місці зареєструю дитину, бо є промокод.
МастерЮля• 16 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А сколько дает скидки промокод ?
Котики-муркотики
• 16 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
А сколько дает скидки промокод ?
У нас ’особистий’ промокод на 30%, в минулий раз невдало зробили забір крові. А так я тут читала, що діють постійні промокоди на 20%.
МастерЮля• 16 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Понятно. Никогда не слышала о постоянных промокодах в 20%
Котики-муркотики
• 16 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Довгий час були такі : STAR20 та ANC20. Зараз наче пишуть, що тільки 15%. Пошукайте тут в темах. На сайті АНЦ пишуть все ж таки про 20%)