Каяспер• 17 ноября 2024

Батьки відмовляються робити ремонт

Спочатку аргументи так,що немає в них грошей,в мене є заощадження можна було б з чого почати наприклад кухні (це приватний будинок)і також на відріз відмовляються навіть коли вже їм просто гроші пропонують
Кричать,що війна ніхто ремонти не робить під час війни ,хоча область в них далеко від фронту ближче до західної
Кажу батареї поміняти на людські кричать,що тоді не можна буде дровами топити взимку ,плиту газову поміняти на індукційну кажуть ,що тоді коли відключення не згодуєш їсти,одні відмазки
Підлога дерев´яна із дирками , ламінат на кухні вже тріскає давно , батареї ці ретро ні до чого та займають забагато місця по всьому будинку,не знаю ,що ще сказати такі люди
И.О. человека• 17 ноября 2024
В своєму робіть

Кнопкотиць• 17 ноября 2024
Ну за плиту батьки праві так то.
ЭтаваНиМожетБыть• 17 ноября 2024
Не лізьте в їхнє життя. Наводьте порядки та робіть ремонт у себе вдома
Мне без сахара• 17 ноября 2024
предложили? предложили! все, оставьте их в покое. и зачем плиту газовую менять на индукцию? вообще лишнее
Сонячний день• 17 ноября 2024
Авторе, відчипіться. Люди хочуть жити у своїй власній зоні комфорту, а не у ремонті
автор Каяспер • 17 ноября 2024
Ответ дляКнопкотиць
Ну за плиту батьки праві так то.
Вона страшна та стара там жир 20 річної давності , просто якщо нічого не робити воно все поступово розвалюватися буде
Коко Шанель• 17 ноября 2024
Займіться собою.

автор Каяспер • 17 ноября 2024
Ответ дляКоко Шанель
Займіться собою.
В мене порядок
Кнопкотиць• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Ну розвалиться тоді й замінять
Коко Шанель• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
В мене порядок
Настільки, що більше нема чим зайнятись, ніж спричиняти добро ?
Буде потреба - попросять.
Завжди мало• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Так звичайну газову нову купіть і привезіть їм
Стильна штучка• 17 ноября 2024
Автор, забейте. Им и так нормально. Вам деньги некуда тратить? Лучше себя побалуйте. Вот сами будут просить тогда и будете делать, а иначе это не ценится
Пишу каліграфічно• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Вони не миють плиту?
автор Каяспер • 17 ноября 2024
Ответ дляЗавжди мало
Там повністю ремонт в кухні робити потрібно
автор Каяспер • 17 ноября 2024
Ответ дляСтильна штучка
Так збираю на подорож
Завжди мало• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Ну не хочуть ремонт, то техніку замініть
Сонячний день• 17 ноября 2024
Ответ дляЗавжди мало
Ви б раділи , коли хтось вирішив, що те, що у вас дома треба замінити, ну просто тому, що вважає себе розумнішим, і припер вам заміну?
автор Каяспер • 17 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Вони не миють плиту?
Тільки де комфорки
автор Каяспер • 17 ноября 2024
Ответ дляСонячний день
Там реально треш

Невловимий Джо• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Подарите им новую газовую плиту.
Сонячний день• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Там реально треш
Це ваша думка,а є ще думка батьків, розумієте? Впевнена, що і у вашій ідеальній квартирі знайдеться те, що їм не подобається, але вони чомусь не наполягають на заміні. Як думаєте чому?
Коко Шанель• 17 ноября 2024
Скільки їм років? Яке місто/село? Цінність будинку і ділянки?
Вони цілком можуть розуміти, що вже нема сенсу витрачатися. Якщо ви спадкоємиця, зробите що хочете потім
автор Каяспер • 17 ноября 2024
Ответ дляКоко Шанель
Спадкоємець мабуть брат буде
Їм близько 60
Це райцентр , цінності немає
Якось так і живу• 17 ноября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Подарите им новую газовую плиту.
Щоб і її засрали
Упругая попка• 17 ноября 2024
Чого ви до них лізете?
Невловимий Джо• 17 ноября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Щоб і її засрали
Ну не сразу. На 20 лет хватит )))
Мне без сахара• 17 ноября 2024
Ответ дляСонячний день
была такая ’подруга’, любила прийти в гости и делать замечания ’а тут было бы лучше так, а тут этак’...больше домой ее не приглашала
Замурмишка• 17 ноября 2024
Я бы тоже сейчас не отказывалась от газа. Разве что из идеологических побуждений.
Тогда точно лучше топить отечественной древесиной. Но здесь чревато перевыполнить норму и попасть под уголовную или административную ответственность.

Автор, не просите родителей, а берите инициативу и финансирование на себя.
А вы хотите, чтобы родители начали двигаться по одной вашей просьбе.
Элька-Карамелька• 17 ноября 2024
не чіпайте їх
ПушАпница• 17 ноября 2024
зачем индукционную плиту,потом надо всю посуду менять,не лучше ли новую газовую плиту им купить.