Каяспер• 17 ноября 2024
Батьки відмовляються робити ремонт
Спочатку аргументи так,що немає в них грошей,в мене є заощадження можна було б з чого почати наприклад кухні (це приватний будинок)і також на відріз відмовляються навіть коли вже їм просто гроші пропонують
Кричать,що війна ніхто ремонти не робить під час війни ,хоча область в них далеко від фронту ближче до західної
Кажу батареї поміняти на людські кричать,що тоді не можна буде дровами топити взимку ,плиту газову поміняти на індукційну кажуть ,що тоді коли відключення не згодуєш їсти,одні відмазки
Підлога дерев´яна із дирками , ламінат на кухні вже тріскає давно , батареї ці ретро ні до чого та займають забагато місця по всьому будинку,не знаю ,що ще сказати такі люди
ПотеряласЯ Я...• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Бо в них котел,а не піч ,як в селах
Тепло має іти саме від батареї в такому разі
Зрозуміло. Ви не розумієте куди лізете.
ПотеряласЯ Я...• 17 ноября 2024
Ответ дляЗавжди мало
І ті, кому дали Євідновлення 😌
Та там копійки насправді. Якщо будинок вщент, нове не відбудуєш.
ПотеряласЯ Я...• 17 ноября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Авторе, у нас така сама ситуація… Тільки батькам вже по 70, але так було завжди - тато завжди був проти будь яких ремонтних дій, хоч маленьких, хоч великих. І сам не робив і не робить, і нікому не дозволяє щось робити або когось найняти, щоб якісь питання закрити ремонтні, і коли починаються розмови про це - то починаються такі сварки з його боку, що мама вже не хоче навіть починати на цю тему розмови . Будинок старий, все потребує ремонту вже декілька десятків років, але не можна навіть сходи розбиті на ґанку зробити, які вже розсипалися майже повністю, цеглини цілі лишилися лише по краях, і взагалі небезпечно вже тими сходами користуватися… Колись, зі сварками, скандалами , пару нюансів вдалося виправити/встановити /відремонтувати , з самого необхідного, але тато не дозволив нікому робити , робив сам , і лаяв всіх при цьому так, що вже ніхто більш нічого не каже на ці теми, адже закінчується все завжди однаково((
Мало, що ліниве, ще не розумне. Маму шкода, в сараї все життя прожила, а в старості ще й ходити боятися по власній хаті, бо чоловік без розуму. Але ж прожила, значить влаштовує.
Завжди мало• 17 ноября 2024
Ответ длямаринабаранова
Так вони все правильно кажуть - навіть причепитися нема, до чого. Ну зробите ви той ремонт, дорогої техніки накупите - вбухаєте в це купу грошей! Але війна, і не треба себе тішити - що ви далеко від фронту, ракети - шахеди долітають усюди. Ще може, дійсно, доведеться топити дровами і сидіти при свічках.
Старих людей треба слухати, в них більший життєвий досвід.
А якщо вам так хочеться сучасного комфорту - треба своє житло мати, і робіть там, що хочете. А батьків залиште в спокої...
Ви все правильно кажете, окрім ’ старих людей’. Їм немає 60 років. Це покоління точно саме вразливе. Що вони бачили? Який досвід?
Це моя бабуся 1911 року народження,яка прожила 92 роки - оце бачила. А ми тільки той життєвий досвід набуваємо
ПультОт_БМВ• 17 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
це по перше. а тут - прокололись.._’зараз піч в селах’..- коли навіть алкаші давно повикидали печі.коли в 80 роках пішов дешевий газ .
У моей.бабушки в селе печь, при чем ее пересолирали лет 10 назад. Так что неправда
Завжди мало• 17 ноября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
В сенсі? Ми отримали за пошкоджену квартиру - то мусимо робити ремонт. Гроші або ти витратиш, або заберуть назад. От до тих копійок і витрачаємо ще свої.
За знищений будинок отримали сертифікат. Ми від землі не відмовилися, то купили квартиру на та гроші. Я б не сказала, що вже такі і копійки
Экспертиза• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Вона страшна та стара там жир 20 річної давності , просто якщо нічого не робити воно все поступово розвалюватися буде
а може почистти?
Не заздріть тьоті• 17 ноября 2024
У меня плита полу индукционная полу газ , очень удобно. Когда света нет то газ.
Ответ дляАйпишница
Мы не алкаши и не в селе жили, но на всякий случай печь оставили, когда газ провели, там стоял аквариум, когда в начале марта 22 года перебили газовую трубу и пропала электрика, и морозы были - 10, печь нас здорово выручила. Так что полные дураки, кто разломал и выкинул.
Не пириживай• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Купіть нову, але газову. Зараз ціни за електрику - космос. У мене газова плита, то на 3х 900 грн за світло вийшло, у квартиранти електро - то 1500 за жовтень.
Вишневий цвіт• 17 ноября 2024
За батареї та плитку підтримую батьків. За решту - можете починати самі з дальної кімнати.
Вишневий цвіт• 17 ноября 2024
Ответ дляОцененная
І питання? Якщо ви ЗБИРАЄТЕ на подорож, то звідки гроші на заміну системи опалення і тд? Ви уявляєте бюджет?
З космосу взяла)
Людина ніколи не стикалася з ремонтом)
Айпишница• 17 ноября 2024
Ответ дляSeehund
у нас кругом по селах печі та плити тоді повикидали, але в ті часи ставились газові котли з можливістю палить твердим поливом. і багато хто і зараз їх не викинув..,нові котли сучасні ставили паралельно,а старі- на оцей випадок,коли раптом газу не буде
Вишневий цвіт• 17 ноября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ви ж розумієте, що сходи таки треба зробити. Буде весна, наймайте людину хай зробе.
Скажіть їм, що це не жарти, можна впасти
Вишневий цвіт• 17 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Так.
В нас батьки купили новий котел на газу, а той старий що можна топити і газом і дровами поставили в новозбудовану для нього ж пристройку - то дуже рекомендую. Тобто в одній системі два котли - газовий і дров´яний.
Ввечері заганяють тепло дровами, стає від дров дуже тепла хата, а на ніч включають газ на підтримку тепла.
Плюси дров´яного опалення - дрова дуже швидко заганяють тепло в батареї, в хаті стає тепло, так газом не натопиш.
Але якщо рахувати по грошам (бо дрова купують) то те на те виходить. Але по градусам - з дровами в хаті 24-25, а лише газом охоплювати 18-21.
ПотеряласЯ Я...• 17 ноября 2024
Ответ дляЗавжди мало
То й добре)
Мій не такий• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Вам кортить саме зараз, до кінця війни дочекатися не можете?
Вони ж праві, і без світла ваша індукційна- непотріб( Пропонуйте газову)
Муляє жир- вимийте його, це теж чудова поміч.
іронічна антитеза• 17 ноября 2024
Ответ дляВишневий цвіт
зробе
Карусель-весель• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Спадкоємець мабуть брат буде
Їм близько 60
Це райцентр , цінності немає
Їм близько 60
Це райцентр , цінності немає
сделайте минимальные улучшения.
почистите плиту, на дырявый пол купите ковер, батареи поставьте такие, чтоб и от печки не расплавились. Побелите в хате, постирайте занавески.
Плекаю думи• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Спадкоємець мабуть брат буде
Їм близько 60
Це райцентр , цінності немає
Їм близько 60
Це райцентр , цінності немає
Ну и пусть наследник потом ремонт и сделает, а не вы
Дівчина заглядєніє• 17 ноября 2024
Дівчата, хто за війну пише. А ви не думали, якщо 20 років плиту не міняли і не мили, то справа в людях. Не обов´язково вкладати в саме дороге, можна купити ту ж плиту нашу українську. Є люди які звикли жити в своєму говні, аби не чіпали їх. Бо не бачать, що можна жити по іншому
Допишу, за 20 років використання, ту плиту і не одмиєш
Плекаю думи• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Наприклад який бюджет поміняти батареї?
Зачем делать ремонт не в вашем имуществе?
Дівчина заглядєніє• 17 ноября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Теж питання, все залишається брату. Запррпонували батькам,ті відмовилися. Облаштовуйте особисте життя
Вумна вутка• 17 ноября 2024
знакомые на Салтовке делают капремонт. Дом напротив эпицентра, пострадал от обстрелов. Я такое тоже не понимаю, но у людей есть лишние деньги
Брехушечка• 17 ноября 2024
Ваши родители правы. Нет ничего лучше чугунных батарей. Ни одна современная не держит тепло так, как чугун. Менять газовуб плиту на инлукцию, когда отключают свет - тупость полнейшая. Как и делать ремонт, когда завтра жилте модет быть разрушено. Умные сейчас держат деньги, а не делают ремонты.
Брехушечка• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Ну так купите современную газовую. Нафига та индукция?
Брехушечка• 17 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Там повністю ремонт в кухні робити потрібно
А просто новую плиту купить - не?
Брехушечка• 17 ноября 2024
Ответ дляОцененная
А чому при заміні батарей не можна буде топити дровами?
Они хуже держат тепло. Нужно котел на прргрев чаще включать. Дров очень много уйдет.
фан L.O.S.T.• 17 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
Індукційні плити нічого спільного з елекро не мають,вони дуже ефективні і майже нічого не вживають по електриці. От з цими відключення так,інше питання,краще газ.