Воздух в банке• Изменено 17 ноября 2024

Актуальний верхній одяг

Дівчата,підкажіть,який зараз актуальний верхній зимовий одяг? Щоб купить обновку і було на кілька років?
Двлюся,наче знов модні дублянки
Покажіть фото або посилання на сайти
Малявка ще та• 17 ноября 2024
Ви не вмієте зайти на сайти? Купуйте те, що вам пасує і подобається )

GaleTTa• 17 ноября 2024
Я покупаю то что мне нравится, актуально оно или нет неважно. Если тут спросить что модно, то наберётся лук для среднестатистического деда с деменцией))
ЭмчЭндЭм• 17 ноября 2024
Вчера в Зару заходила - все примеряют шубы
ПростоБелка• 17 ноября 2024
Ну в моді оверсайз пуховики
Дублянки, але коли вони гарної якості або взагалі натуральні повністю
Шуби популярні, але якщо штучна, то теж щоб мала гарний вигляд
Хтомолодець? Я!• 17 ноября 2024
Повно тем про верхній одяг.Невже це проблема?
ЗабежАЛОЧКА• 17 ноября 2024
Ультра объемные пуховики, дубленки, шубы с длинным ворсом
автор Воздух в банке • 17 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
вмію)
але на сайтах і в магазинах продають і те,що було актуальне 100 років тому
наприклад,в інстаграмі підписана на один магазин,то вони шуби тедді рекламують.Ну а вони ж уже не модні
автор Воздух в банке • 17 ноября 2024
Ответ дляПростоБелка
Ну в моді оверсайз пуховики
пуховик є +- оверсайз,то буду вважати,що в тренді
шуба є (2 штуки),але натуральні і фасон вже не дуже модний-норка поперечна розкладка хутра і норка трапеція
хочу щось таке,не знаю що
дивлюся на дублянки
але ще для мене головне,щоб тепло було
автор Воздух в банке • 17 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
мені так))

Малявка ще та• 17 ноября 2024
Ответ дляВоздух в банке
вмію)
То якщо вам усе неактуальне, то чим же з вами ділитися? Шукайте собі актуальне
Невидимка Майя• 17 ноября 2024
Подписана на закрытую группу стилиста. Вот накидаю вам фоток актуальных пуховиков-курток. Экошубы тоже сейчас в тренде.