Багиня• 17 ноября 2024

Как вы худели после оземпика, саксенды, виктозы и прочей дряни?

Незнаю что делать
За месяц +10
Ашотакоя• 17 ноября 2024
Саксенда как-то вообще не особо подействовала
Но я хз зачем мне ее назначили
Кукарачка• 17 ноября 2024
Перестань жрать 4200 ккал в день, если это правда
Бавовна• 17 ноября 2024
Такую х..ню не употребляю.
Вилами по воде• 17 ноября 2024
Та не гоните, за месяц +10.
Я курить бросила и почти 3 кг за месяц нажрала, но это я реально нажрала. И это очень ощутимо, учитывая, что я далеко не дюймовочка.
Парова машина• 17 ноября 2024
Меньше жрать надо.
Та не реву я• 17 ноября 2024
Не допоміг оземпік
Та не реву я• 17 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
В мене зараз 1500 і вага на місці
Кукарачка• 17 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
В мене зараз 1500 і вага на місці
Я з діагнозом: порушення обміну речовин , на 1500 худію і це не шутки
Тому не вірю, вибачте
Ангелок з ріжками• 17 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
Тому не вірю, вибачте
А я не худею вообще, если больше 1200, так что верю. На 1700 я поправилась на 5 кг за месяц.
Та не реву я• 17 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
Тому не вірю, вибачте
Я раніше і на 1800 худіла, а зараз так. Мені ваша віра самі розумієте де) , без вибачень тільки
Та не реву я• 17 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Кожен думає, що він такий унікальний і всі такі самі)) просто цирк якийсь.
Кукарачка• 17 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Научитесь считать правильно , значит
Ангелок з ріжками• 17 ноября 2024
Ответ дляКукарачка
Научитесь считать правильно , значит
Так вы и научитесь, я давно умею.
Ангелок з ріжками• 17 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
А некоторые думают, что все как под копирку одинаковые, ан нет. И метаболизм разный, гормональный фон и усвоение веществ тоже. Иначе все были бы в одном весе.
Мушля з Криму• 17 ноября 2024
Автор,питание поменяйте.
Та не реву я• 17 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я те саме мала на увазі
На границе• 17 ноября 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Вот почему то у меня тоже так.
А многие не верят.
Ангелок з ріжками• 17 ноября 2024
Ответ дляНа границе
Вот почему то у меня тоже так.
А многие не верят.
Ну и плевать на них, недалеких.
Ща как дам• 17 ноября 2024
Ответ дляТа не реву я
В мене зараз 1500 і вага на місці
Може бути довге плато, я на 800-1200, ось майже півроку стояла вага. А потім брик в один день, і -5. Але об’єми шли добре.
автор Багиня • 18 ноября 2024
Вибачте, що не відповіла вчора, забігалась..(
Я думаю що мені треба збирати себе до купи і тут і правда проблема не тільки в препараті Оземпік
Вода - майже не пʼю
Калорії не рахую давно і їм , що хочу : суші, піцу, шоколад, борщі і тд
Нуль дієти
Спорта нуль але багато ходжу 15000 кроків за день може бути.
Вітамінів не приймаю, просто колола рік той оземпік, як перестала вага поперла так 👀
Мабудь треба або на інтервальне або дюкана.
автор Багиня • 18 ноября 2024
І зараз читаю і бачу що всі крім мене рахують калорії
MacOS-ница• 18 ноября 2024
Як довго приймали препарат? У мене знайома колола оземпік, поступово піднімала дозу. За рік і два місяці добре схудла. Каже, що за цей період змінила свої харчові звички, більше споживає мʼяса та овочів. Вже 5 місяців як не коле оземпік, має + 2 кг, але ж це на 10 з місяць))
автор Багиня • 18 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Я колола год
Там все равно когда колешь уже полную дозу то вес остановится
Очень очень много побочки !
MacOS-ница• 18 ноября 2024
Моя знайома досить нормально перенесла прийом оземпіку. Погано було коли дійшла до максимальної дози і лікар одразу порекомендував знищити. По її словам, зараз почувається нормально, побічок не має. Але каже, що апетит повертається, вона себе стримує та намагається правильно харчуватися. Коли хоче чогось зжерти, пʼє гарячу воду з лимоном. Каже що це їй допомагає.
Глаза_в_3_карата• 18 ноября 2024
Ответ дляБагиня
Я колола год
Очень очень много побочки !
а яка побочка у вас була?
автор Багиня • 19 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Ой до максимальной дозы там не долго 2-3 мес
Побочка такая: падает зрение , концентрация внимания, сахар в крови падает голова кружится постоянно слабость
Я за руль не могла садиться все двоится и плывет или руки трясутся страшно
И так у всех
Это лекарство получается контролирует меня а не я себя
Тошнота это в порядке вещей
Аппетита сразу нет
Потом сахар будет падать и хочет я сладкого булок но ты не толстеешь
Когда бросаешь возвращается больше и страшная отечность
Это вкратце
MacOS-ница• 19 ноября 2024
Ответ дляБагиня
И так у всех
Тошнота это в порядке вещей
Аппетита сразу нет
Это вкратце
Капець(( З якої дози ви починали? Вас лікар контролює?
автор Багиня • 19 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
С 0.25 все четко по плану делала
Конечно контролировал врач и не один
И в Киеве и в Европе где я и живу!
Сделала даже контрольную ендоскопию посмотреть, эрозия гастрит появился.. ну то такое по сравнению с лишним весом
Пью таблетки теперь
MacOS-ница• 19 ноября 2024
Це жахливо(( Я так розумію, ви припинили колоти препарат? Тримайтеся. Звичайно прикро що у вас така реакція, але здоров’я важливіше.
Моя подруга дуже добре перенесла прийом, тепер всім знайомим рекомендує. Після вашої розповіді вже страшно (
автор Багиня • 19 ноября 2024
Ответ дляMacOS-ница
Перестала