Тундиринда• 18 ноября 2024
Чому в пральній машині утворилося багато піни?
Порошок Persil для пральної машини, засипала дуже мало, а піни повний барабан, не видно навіть самої речі.
Ольга.Д.О.• 18 ноября 2024
Такое делает синтетика. Курточку, например, если стирать.
Если пена прямо лезет из всех щелей, подлейте еспумизана
.
Тундиринда
• 18 ноября 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
.
Ого, це цікаво! Вже скільки начиталася про піну, постійно одне і те ж, пишуть, що справа в пральній машині (я вже все там перемила, прочистила, перевірила, що могла), а з нею все добре, на мою думку.
А річ мала в складі синтетику, наполовину.
Піна, на щастя, не полізла. Але могла б вже, бо там все було в піні.
Дякую вам!
Тундиринда
• 18 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Ткань такая,что взбила пенку
Дякую! Дуже цікаво, навіть не здогадувалася, що таке можливо.
Алина-1240• 18 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
Возможно)))у меня 2 блузки таких есть)))пенка даже от непенящегося порошка