Я не в теме• 18 ноября 2024
Повернення в офлайн магазин Zara
Повертала в суботу джинси, куплені в офлайн магазині, але згадала вже вдома, що не заповнила в акті для повернення дату видачі паспорта. Написала тільки номер й орган, що видав. (Там був цифровий код, бо паспорт закордонний)
Підкажіть, чи це впливає на повернення коштів, чи ці дані ніхто не перевіряє?