Лунтик-паунтик• 18 ноября 2024
З чим їдять пельмені у вашому регіоні?
Результат:
вже голосів:
62 (47.69%)
Сметана
36 (27.69%)
Свій варіант
32 (24.62%)
Оцет +перець
вкрации• 18 ноября 2024
При чем тут регион, если есть индивидуально вкус. У нас даже в одной семье все едят по разному.
Тишком нишком• 18 ноября 2024
У регіоні по різному, як і в сім´ї. Ми з чоловіком з оцтом любимо, я ще іноді зі сметаною можу, дочка тільки зі сметаною.
Непозбувна Бентега• 18 ноября 2024
Я не знаю, я же не все. Могу про себя сказать, люблю со сметаной. И побольше, побольше)
ПушАпница• 18 ноября 2024
Я з оцтом і перцем, чоловік зі сметаною, син з бульйоном, брат з кетчупом і майонезом, племінниця взагалі без нічого. Ми з одного регіону
.
Непозбувна Бентега• 18 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
.
А еще есть жаренные пельмени)
ПушАпница• 18 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
А еще есть жаренные пельмени)
Я знаю, але навіть не пробувала. Ми практично не їмо смаженого, не хочеться)
Луноликая Вика• 18 ноября 2024
Регіон взагалі ні до чого. В мене чоловік їсть зі сметаною, а друг-з оцетом,батько взагалі з бульйоном. Всі з одного регіону.
ОдинРазНадетое• 18 ноября 2024
Чоловік з перцем, син з перцем і кетчупом. Я або з кетчупом, або зі сметаною
Бджолина королева• 18 ноября 2024
Киев, кто с чем любит, я со сметаной, иногда с кетчупом, есть близкие, которые с уксусом, есть те, кто вообще их распаривает на сковороде и поджаривает, в общем мне кажется от региона это не зависит
Я таке знаю• 18 ноября 2024
В пиалу бульон с уксусом. В тарелку пельмени и кетчуп со сметаной, с перцем, майонезом.
Непозбувна Бентега• 18 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Если пожарить во фритюре то мини чебуречки выйдут)
ОдинРазНадетое• 18 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
У мене свій регіон)))) Я варю пельмені - суп, додаю зелень
Я теж часом варю суп і кидаю пельмешки замість фрикадельок)
Дама_из_рекламы• 18 ноября 2024
Пельмені заправлені маслом. І обов´язково запиваю холодним молоком. Так їли мої батьки і я. Вже моя дитина їсть зі сметаною, чоловік теж зі сметаною, або кетчуп/майонез.