Лунтик-паунтик• 18 ноября 2024

З чим їдять пельмені у вашому регіоні?

Результат:
вже голосів: 130
62 (47.69%) Сметана
36 (27.69%) Свій варіант
32 (24.62%) Оцет +перець
Бурундучиха• 18 ноября 2024
З кепчуком
вкрации• 18 ноября 2024
При чем тут регион, если есть индивидуально вкус. У нас даже в одной семье все едят по разному.
Всіх підсаджую• 18 ноября 2024
З махонезом
Мой_ужин• 18 ноября 2024
Масло сливочное, уксус, перец - ням))
Тишком нишком• 18 ноября 2024
У регіоні по різному, як і в сім´ї. Ми з чоловіком з оцтом любимо, я ще іноді зі сметаною можу, дочка тільки зі сметаною.
Непозбувна Бентега• 18 ноября 2024
Я не знаю, я же не все. Могу про себя сказать, люблю со сметаной. И побольше, побольше)
Ласую колобками• 18 ноября 2024
З Руна кетчею.
Янгол в камуфляжі• 18 ноября 2024
Кто с чем любит
ДваДваВісім• 18 ноября 2024
Вершкове масло+чорний перець+оцет
Зараз все скажу• 18 ноября 2024
Пельмені. Юшка, масло
Кудесница_с_пургеном• 18 ноября 2024
Сметана или уксус
ПушАпница• 18 ноября 2024
Я з оцтом і перцем, чоловік зі сметаною, син з бульйоном, брат з кетчупом і майонезом, племінниця взагалі без нічого. Ми з одного регіону .
Однозначная• 18 ноября 2024
Сметана, масло слив и перчик черный
Непозбувна Бентега• 18 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
А еще есть жаренные пельмени)
ПушАпница• 18 ноября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
А еще есть жаренные пельмени)
Я знаю, але навіть не пробувала. Ми практично не їмо смаженого, не хочеться)
Чаклунка-ведунка• 18 ноября 2024
Вершкове масло+кріп
Луноликая Вика• 18 ноября 2024
Регіон взагалі ні до чого. В мене чоловік їсть зі сметаною, а друг-з оцетом,батько взагалі з бульйоном. Всі з одного регіону.
ОдинРазНадетое• 18 ноября 2024
Чоловік з перцем, син з перцем і кетчупом. Я або з кетчупом, або зі сметаною
Крошечка-хаврошечка• 18 ноября 2024
Просто с маслом;
С маслом и уксусом;
Иногда с майонезом.
Мамина корзиночка• 18 ноября 2024
Оцет+ чорний перець+вершкове масло
YaЯна• 18 ноября 2024
У мене свій регіон)))) Я варю пельмені - суп, додаю зелень
Бджолина королева• 18 ноября 2024
Киев, кто с чем любит, я со сметаной, иногда с кетчупом, есть близкие, которые с уксусом, есть те, кто вообще их распаривает на сковороде и поджаривает, в общем мне кажется от региона это не зависит
Я таке знаю• 18 ноября 2024
В пиалу бульон с уксусом. В тарелку пельмени и кетчуп со сметаной, с перцем, майонезом.
Непозбувна Бентега• 18 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Если пожарить во фритюре то мини чебуречки выйдут)
бибизяна• 18 ноября 2024
Всегда мама делала с оцтом и перцем
Непозбувна Бентега• 18 ноября 2024
Ну, вот теперь кушать хочецца))
Говорю-балакаю• 18 ноября 2024
Не знаю. Я ем просто со сметаной, ну иногда могу уксуса добавить
ОдинРазНадетое• 18 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
Я теж часом варю суп і кидаю пельмешки замість фрикадельок)
Сиджу тихенько• 18 ноября 2024
Бульон
Дама_из_рекламы• 18 ноября 2024
Пельмені заправлені маслом. І обов´язково запиваю холодним молоком. Так їли мої батьки і я. Вже моя дитина їсть зі сметаною, чоловік теж зі сметаною, або кетчуп/майонез.