Лунтик-паунтик• 18 ноября 2024
З чим їдять пельмені у вашому регіоні?
Результат:
вже голосів:
62 (47.69%)
Сметана
36 (27.69%)
Свій варіант
32 (24.62%)
Оцет +перець
Не стесняюсь• 18 ноября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Вершкове масло+чорний перець+оцет
Навіщо оцет до пельменів?
Крошечка-хаврошечка• 18 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Навіщо оцет до пельменів?
Вкусно!
Біток чи ефір?• 18 ноября 2024
До чого тут регіон?
Ми з чоловіком з одного регіону, він пельмені з кетчупом їсть, я з гірчицею. Іноді з бульоном та гірчицею. Найбільше смажені люблю.
Попа как у Кардашьян• 18 ноября 2024
Не знаю с чем пельмени едят в регионе. Я люблю сметану и чёрный перец
Все і одразу• 18 ноября 2024
Я їм або з оцтом або з сметаною, але без масла завжди, тато їсть тільки з бульйоном, мама з сметаною, чоловік з кетчупом або просто з маслом. Мені здається, це до регіону не відноситься, просто індивідуально все.
Роздратована шкіра• 18 ноября 2024
Как мне сказали « украинцы все едят со сметаной», я начала возмущаться, а потом подумала, таки да все со сметаной.
ОдинРазНадетое• 18 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
Я тільки вода+пельмені+зелень+приправи
А я ще + картопля, + зажарочка)
ОдинРазНадетое• 18 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
А турки з йогуртом))
Сито для думок• 18 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Пойду наверну мандарин со сметаной.
НеКонец-Света• 18 ноября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Пельмені заправлені маслом. І обов´язково запиваю холодним молоком. Так їли мої батьки і я. Вже моя дитина їсть зі сметаною, чоловік теж зі сметаною, або кетчуп/майонез.
скажите что про молоко это стеб
Бочка порохУ• 18 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Навіщо оцет до пельменів?
Як їсти пельмені без оцту?
Самая СоветЧиваЯ• 18 ноября 2024
Я люблю в мисочку оцту з перцем налити. І туди макати. А колись бачила, що прям заливають оцим пельмені, то мені таке аж страшно їсти було б.
АсобеннАя• 18 ноября 2024
Я и мама едим с маслом, брат еще перцем засыпает, папа с бульоном ел. Муж мой ест, как дадут, но любит добавить сметаны.
Этожзвяздаяегообожаю• 18 ноября 2024
Батьки чоловіка з Херсонщини.
Чебуреки, пельмені, тільки з солодким чаєм
Я з Житомирщини, ми зі сметаною.
Захекалася читать• 18 ноября 2024
Масло, сметана. Я думаю, це від сім´ї залежить, а не від регіону. Наприклад, у моїй сім´ї було прийнято їсти млинці, оладі, сирники зі сметаною, іноді з джемом, і тільки в дорослому віці дізналася, що багато хто їсть їз зі згущонкою. Я до такого поєднання так і не звикла.
Не стесняюсь• 18 ноября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Як їсти пельмені без оцту?
Я не розумію навіщо він там, їмо з маслом
Ума Палата• 18 ноября 2024
Дуже цікаве питання. Не знаю на нього відповіді. Я їм з соєвим соусом, мама з майонезом, подруга з маслом і перцем... Всі живемо в одному районі міста.