Додаю напруги• Изменено 18 ноября 2024
В якому віці дитину відправити в садок до обіду?
Щоб морально не важко було
Приватний садок
Смурфик• 18 ноября 2024
Все субʼєктивно. Мій в 2 вже лишається на сон залюбки. Іде як на свято, вертається в гарному настрої. Але я бачу діток з старшої групи, які ридають 🤷🏻♀️
Фіфачка• 18 ноября 2024
звичайний садок. в 2.8 віддала, 2 міс до обіду, а потім на весь день, ій подобалось.
Подвійна веселка• 18 ноября 2024
Зависит от ребенка. Старшего в первый же день ловила по группе, чтобы забрать домой. Увела с истерикой. На третий день он остался уже со сном.
Младший ребенок так и не привык до самой школы.
Старший пошел в ясли около трех, младший в 2,4.
Мая твая не панимать• 18 ноября 2024
Все індивідуально. Може вашій дитині і в 2роки буде добре в садочку. Я пробувала в 3 в дуже класний садок, який дійсно працює за методикою Монтесорі. Не вийшло, тільки інфекційний мононуклеоз підхопили, 2роки не вилізпли з болячок. Потім в 5років дочка пішла без проблем. З сином не експериментувала, відправила в 5.
Майор Медуза• 18 ноября 2024
Сейчас зимний период , если пойдете болячка на болячке и антибиотики, надо понимать, часто сад - это первые антибиотики
размахер• 18 ноября 2024
Я в 2,5 приблизно. Теж в приватний садок. Перший день на пів дня, з наступного вже на цілий залишила
Моя с 2.10 ходила на развивашки, а потом в 3.5 где-то попросилась туда же в частный сад сама
Ходит с огромным удовольствием, ни разу никаких слез и расстройств не было
Если вас нужен сад, то отдавайте и приспосабливались, если вы для ребенка, то смотрите по нему и не давите
Напланетянка• 19 ноября 2024
Мій пішов в 3,8 і так і ходив до закінчення старшої групи до обіду. Не спав жодного разу. У нас це було вимушено, була спец дієта.