Оля_с_киркою• 19 ноября 2024

За скільки можна купити квартиру в Ужгороді?

Моніторю сайти з нерухомості. Можливо хтось має недавній досвід покупки квартири в Ужгороді? Де краще? Вторинна чи новобудови? Що порадите ? Бюджет обмежений
Фізик-ядерщик заочно• 19 ноября 2024
Добавтесь в ужгородські групи в фб.
Там менше ріелторів,від власників вивчите ціни і пропозиції
Пожарник• 19 ноября 2024
Повно оголошень на олх і дім.ріа
З обмеженим бюджетом дивно дивитися Ужгород
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Новобудова в Ужгороді це ідеально для обмеженого бюджету
Є хороші варіанти від 100-120 тисяч£ дивно що тут питаєте, на олх їх повно
Теща дочки• 19 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Повно оголошень на олх і дім.ріа
Там же в воскресенье вроде прилеты были. Всё, по мнению автора, цена должна обрушится.
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляТеща дочки
Автор троль для срачу, який Ужгород, які новобудови і обмеження в бюджеті?
Малявка ще та• 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
а с чего тут срач разводить?
автор Оля_с_киркою • 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Нічого дивного...думала можливо на етапі будівництва чи як, щоб вкластись
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
а с чего тут срач разводить?
Ну та як, ви тему про Ужгород і Португалію не читали)))
автор Оля_с_киркою • 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Самі ви троль для срачу. Питаю за Ужгород, бо тут живу на зйомі🤦‍♀️
автор Оля_с_киркою • 19 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
а с чего тут срач разводить?
Та спитала поради називається🤦‍♀️
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
І ви не можете розібратися де там квартири шукати і в які котловани вкластись?😂
автор Оля_с_киркою • 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не читали, а що там?
автор Оля_с_киркою • 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Справа в тому, що тепер забудови так собі, але й старе не хочеться...от думаю спитаю поради...на свою голову
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Якої поради? У вас обмежений бюджет-20 тис$ йдете питаєте хто дасть новобуд з таким першив внеском і які платежі, думаєте чи стяне к, або шукає е готову халупу за 20 тис🤷‍♀️
Малая еще та• 19 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Не отвечайте боту
автор Оля_с_киркою • 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну, по-перше про 20 тисяч я не писала, по-друге, халупи мене не цікавлять, по-третє, якщо не маєте досвіду, про який питаю, то просто пролистайте. В чому проблема
Робот Вертер• 19 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Повно оголошень на олх і дім.ріа
Ограниченный бюджет понятие размытое. Сестра искала квартиру дочери до войны и тоже считала ограниченным бюджет 120 тыс. $
viter33• 19 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ви живете в Ужгороді, але вирішили на ’порадниці’ шукати дешеві квартири (чи на етапі будівництва) в Ужгороді ?)))
Та той Ужгород - за день можна обійти усі новобудови та котловани !!
viter33• 19 ноября 2024
Ответ дляРобот Вертер
Ну може її донька працювала в КМДА і вимога була ’в пішій доступності, не більше 5 хв. пішки від роботи, трьом дітям окремі кімнати ’
автор Оля_с_киркою • 19 ноября 2024
Ответ дляviter33
Обійти це одне, а вивчити питання спираючись на досвід зовсім інше. Я не розумію, для чого коментувати, якщо потрібного досвіду немає!
Тётушка Лошадь• 19 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Тільки не треба вигадувати
автор Оля_с_киркою • 19 ноября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Тільки не треба вигадувати
Нє, люди, ну ви реально здуріли...нашо мені вигадувати?🤦‍♀️
Николай-b526• 19 ноября 2024
ну хоть не во Флориде!)
бювет_в_обед• 19 ноября 2024
Їдьте додому вже! От як повиїдуть побільше понаїхів звідси, то й ціни впадуть до нормальних. Бо саме з-за них вони необгрунтовано високі стали
Потім повернетеся та й купите))))))
Пожарник• 19 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ну так якщо ви там живете, то дивно запитувати тут. Ви ж маєте знати, що не вистачає чоловіків для будівництва і ті новобудови, які обіцяють здати в 2026 році ще під питанням, чи встигнуть добудувати
Мак вже відкрився? Мав відкритися в вересні, але немає людей для будівництва
Мать драконов• 19 ноября 2024
Ответ дляТеща дочки
В Ужгороде никогда не было и не будет не то что прилететов, а они вообще не в курсе что значит война, даже отдаленно
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ну так і напишіть свій обмежений бюджет 🤷‍♀️
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Ще одна)))
Розумна Губка• 19 ноября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
І не знаєте, де в Ужгороді краще?
На_оба_рот• 19 ноября 2024
Я купляла 2 роки тому в Ужгороді квартиру 61 кв за 60 т уе. ЖК Крістал