Киця-бриця• 19 ноября 2024
дитячий невролог Київ
Прочитала вже мільйон тем тут і ще більше заплуталась. Дівчата, порадьте будь ласка адекватного дитячого невролога до якого можна потрапити за направленням від педіатра для огляду та первинної консультації
Киця-бриця
• 19 ноября 2024
У доньки 11 років головні болі, буває ранкова тошнота, також останнім часом збудженість і агресія
Киця-бриця
• 19 ноября 2024
Бачу багато писали про Богатирську, але не зрозуміло конкретно це центр чи лікарня дитяча?
Зроблено у 80-х• 19 ноября 2024
Ответ дляКиця-бриця
Скорее всего больница, там есть отделение неврологии
Прикуси Язика• 19 ноября 2024
Ответ дляКиця-бриця
це лікарня, але консультації є як і у поліклініки. зателефонуйте в регістратуру там все і дізнатесь. Ще є не поганий невролог в дитячій поліклініці на Північній, були пару разів, все чітко пояснює, розжовує.
Злюка бобер• 19 ноября 2024
Гарні відгуки чула про Ніну Володимирівну Костейчук, мед.центр ’Бебі’.