Вумна вутка• 19 ноября 2024
Пришла моя посылка косметики
С мелкими подарками, приятно! и настроение супер
іронічна антитеза• 19 ноября 2024
Вумна вутка
• 19 ноября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ой, класс! Обожаю косметические темы)
Это мои покупки и подарки с 11.11, была скидка 31%
Класс ! Особенно маска
Чумачечая_• 19 ноября 2024
Поділіться де замовляли, теж сесдерму б замовила, хай радує приємності.
іронічна антитеза• 19 ноября 2024
Ответ дляВумна вутка
Класс ! Особенно маска
Я ее покупаю раз в году на чп🙈
Вумна вутка
• 19 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая_
На мейк ап
Трахтибидох• 19 ноября 2024
Де ви купуєте що родарунки шлють? І я хочу. Роблю замовлення не на маленькі суми,але так багато подарунків не шлють. І К18 беру і олаплекс і косметос люкс. Сума виходить нормальна,але не шлють нічо
іронічна антитеза• 19 ноября 2024
Ответ дляМикитівна
А де Ви купували? Гарні подаруночки🥰
Я купувала в Дугласі в Німеччині, буває і значно більше подарунків, але коли знижки, то багато народу, як колись у нас в Брокарді при -40% було
миссДавеча• 19 ноября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
а мне не нравится сидерма разве вам что до 25, слабенькая
У них есть разные линейки, в том числе для возрастной кожи. Factor G пробовали?