Дай подивлюся• 19 ноября 2024
Батьківський будинок
Чи продали б батьківський будинок за 80км від кордону з росією? Чи здавали б? Чи залишили б дітям? Як хто б вчинив в теперішній час?
Девальвация• 19 ноября 2024
Ответ дляКарусель-весель
ми свого часу не продали, а тепер його нема
У нас также
Ну я вообще и продавать не планировала думала я туда на пенсию поеду. Огород курочки
Полюю на дрони• 19 ноября 2024
болюча тема.... з однієї сторони розумію, що хата живе доти, доки в ній живуть люди. і шкода, щоб батьківська праця зійшла намарно. А з іншої... уявити собі не можу, що там буде хтось чужий(((
Дай подивлюся
• 19 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
В нем и бесплатно сейчас никто не согласится жить .
Бажаючих багато, але ніхто не знає що буде далі....
Кокосиха• 19 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Не пишите бред
Лунтик-паунтик• 19 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся
У меня в сумской области за 130 от границы. Все кто смог, уже уехали.
Шалена невинність• 19 ноября 2024
Нафіга він дітям? Ось часто зустрічаю і в реальному житті це ’буде дітям’. Мені, наприклад, бабусин будинок от взагалі непотрібен був би.
Незламна Україна• 19 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Если вы не хотите там жить. То дом будет просто ветшать и разрушаться. В чем смысл, автор?
Родительский дом в Запорожье, от линии фронта 30-40 км. Мама против продажи. Обьективно, даже если она согласится, я просто дам ей деньги и оставлю дом. Я не могу его продать. Разумно ли это ? Да нифига. Советую ли я вам сделать так же? Нет конечно.
Но эти решения принимает каждый сам за себя и по своим мотивам. Далеко не всегда рациональным.
Пэрисхилтонша• 19 ноября 2024
Ответ дляДай подивлюся
і звідки вони беруться? бажаючі
Мяо мой мяо• 19 ноября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
і звідки вони беруться? бажаючі
Не у всех есть большие деньги, что б ехать дальше, мы плюнули и вернулись в Харьков, дома лучше….
Значит надо• 19 ноября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
і звідки вони беруться? бажаючі
Я теж так думала, потім мені пояснили. Ждуни, які мріють жити під прапорами довбаного сусіда. Може в кого є і інша мотивація, всіх ждунами не можу обізвати. Але є така категорія
У нас так хатка по бабусі від тата, паї, земля і ще хз що все лишилось на окупованій. Її як не окупують, то розбомблять. Навіть якщо не завтра, а в любий момент, дітям і в мирні часи така нерухомість не здалась. По мамі нерухомість на західній, то я не планую продавати, бо це місце дитинства. Але якби це було близько орків, то продала поки хоч хтось є шанс, що купить. Батьки теж тряслись за тою нерухомістю , пів хати мазанки, ну земля більше, пару тис дол, але я б мала хоч на перший внесок, уже тих грошей не побачу, ні хати.