Иванка Бур• Изменено 19 ноября 2024

Про гіпотеріоз

Сьогодні була у лікаря з усіма аналізами і обстеженнями що маю, поставили гіпотиреоз, виписали L-тіроксін 50 мкг, по пів таблетки 6 днів, а потім цілу кожен день перед сніданком..
У січні знову здати аналізи і з ними на консультацію повторно, сказала скоріше за все перейдемо на 75 мкг, але треба дивитись по результатам аналізів
я правильно зрозуміла, що це тепер на все життя чи це може змінитись і більше буде не потрібно пити гормони? 🥺
В кого є гіпотеріоз, чи покращився ваш стан після початку прийому l-тіроксіну та як, як швидко?
Посудомойка• 19 ноября 2024
дуже покращився.тижнів через 3.
Дуболом• 19 ноября 2024
Да, гормоны пить всю жизнь. Ваша щж не вырабатывает достаточно....
Дуболом• 19 ноября 2024
Ответ дляПосудомойка
дуже покращився.тижнів через 3.
Так состояние улучшится естественно, когда автор компенсирует таблеткой недостающий гормон.
Мудробаба• 19 ноября 2024
А які були симптоми,що звернулися до лікаря?
Миловидна леді• 19 ноября 2024
який ттг у вас?
Автопортрет нурофена• 19 ноября 2024
Автор,а какой ТТГ?
автор Иванка Бур • 19 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Я пішла до гінеколога через ’мазню’ періодичну + нерегулярний цикл став, у клініці була акція , можна було ще й УЗД щитовидної залози провести безкоштовно, лікар запропонував, а хто я така , щоб відмовити, там побачила ознаки хронічного тіреоідіту, виписала купу дорогих бадів, я звернулась за консультацією до гарного ендокринолога по пораді знайомих, вона й сказала, що не треба ніяких бадів, йдіть здавати аналізи , потім приходьте
В мене дуже сильна втома, біль в суглобах, нудота, не вдається знизити вагу, як би не старалась, набряки, волосся дуже сильно і багато випадає, апатія, все якось списувала на все що завгодно, тільки не на щитовидку
автор Иванка Бур • 19 ноября 2024
ТТГ 6,74
Мудробаба• 19 ноября 2024
Ответ дляИванка Бур
От в мене те саме ...втома,апатія,не можу змусити себе щось робити...набрала вагу сильно,волосся вилазить капец
Дякую за відповідь,треба звернутися до ендокринолога
Не поділитеся,до кого ви ходили?
Якщо Київ
автор Иванка Бур • 19 ноября 2024
Ще забула , дуже суха шкіра обличчя , шелушиться
автор Иванка Бур • 19 ноября 2024
Ответ дляМудробаба
Не поділитеся,до кого ви ходили?
Якщо Київ
Ні, Дніпро, Полешко Катерина Володимирівна, клініка Геліос, можливо комусь знадобиться
автор Иванка Бур • 19 ноября 2024
Ответ дляМиловидна леді
який ттг у вас?
6,74
автор Иванка Бур • 19 ноября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Автор,а какой ТТГ?
6,74
Гореотума• 19 ноября 2024
Ответ дляИванка Бур
6,74
а тироксин (Т4 вільний)?
автор Иванка Бур • 19 ноября 2024
Ответ дляГореотума
а тироксин (Т4 вільний)?
Т4 не здавала, сказали здати вже в січні з контрольним ТТГ
Гореотума• 19 ноября 2024
ну взагалі треба було здати, нормальні показники Т4 в при підвищеному ТТГ є станом субклінічного гіпотиреозу. І його лікують, якщо планують вагітність і обов´язково при вагітності.

Але з іншого боку, лікують же не аналізи, а стани. І якщо ви почуваєтесь не ок, то є сенс приймати гормони.
автор Иванка Бур • 19 ноября 2024
Ответ дляГореотума

Як сказала ендокринолог, по узі з ттг вона може зробити висновок, але т4 потім все одно здати
Гореотума• 19 ноября 2024
Ответ дляИванка Бур
ну у вас є і клінічні прояви, тому немає сенсу чекати.
Гіпотиреоз - найпростіше для корекції ендокринне захворювання, тому не накручуйте себе.
автор Иванка Бур • 19 ноября 2024
Ответ дляГореотума
Дякую❤️ буду намагатись, та коли так неочікувано кажуть, а тепер ви на все життя на гормонах, це лякає, але розумію що так треба, аби не стало гірше, і навпаки стало краще)
Гореотума• 19 ноября 2024
Ответ дляИванка Бур
тироксин нормально переноситься і рідко має якісь виражені побічні ефекти. Від некомпенсованого гіпотиреозу шкоди в рази більше.
тут тільки оце сприйняття ’все життя’)
sky-labs• 19 ноября 2024
Вы йод и селен принимали хоть когда-то? Натрий, ферритин, витамин Д на каком уровне?
Если у вас нет всего необходимого для производства гормона, то логично что ТТГ повышен...

В следующий визит ваш врач должна смотреть не столько на результат анализов (ТТГ), сколько на ваше самочувствие (оно должно в разы улучшиться)
автор Иванка Бур • 19 ноября 2024
Ответ дляsky-labs

Мені як раз зараз до L-тіроксіна ще прописали препарат заліза Мальтофер, вітамін д3 4000 і Йосен
В мене останні декілька років завжди були знижені показники, але назначені препарати які курсом пила по декілька місяців ніколи не давали довгого результату
А щитовидку останній раз мені перевіряли років 10 назад
В нас такі лікарі в обласних лікарнях... В мене хронічний пієлонефрит з народження, як тільки зверталась у лікарню з набряками кінцівок і обличчя, сильною втомою постійною, низьким гемоглобіном, відкривали медичну картку і казали так у вас же нирки хворі , пийте антибіотик, допобачення
sky-labs• 20 ноября 2024
Ответ дляИванка Бур
Почечные пробы как давно сдавали, какие показатели?
Электролиты в крови и белковый обмен контролируете?
Все это очень важно
автор Иванка Бур • 20 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Все это очень важно
Наскільки я пам´ятаю, взагалі ніколи такого не здавала🤷🏻‍♀️
sky-labs• 20 ноября 2024
Ответ дляИванка Бур
При приеме Йосена должен быть достаточный уровень натрия, иначе гормон не будет произведен в достаточном количестве.
Поэтому и нужно знать свой уровень натрия как минимум. Он должен быть минимум в середине референса.
Йод и селен в Йосене в низких дозировках, недостаточных для нормального уровня Т4. Но начать можно с него конечно же. Или вам назначили сразу 3+ таб.?
sky-labs• 20 ноября 2024
За производством Т4 следует его преобразование в Т3, на этом этапе тоже не должно быть проблем, но они скорее всего есть. Это прежде всего состояние печени.
Нужно сделать узи обп, сдать биохимию крови. Но это уже можно делать после того как после приема назначенной схемы у вас не будет улучшения самочувствия и анализы по Т3св будут в низких значениях. Но основной ориентир на самочувствие.
+ сделать температурный тест сейчас, через месяц, и дальше ежемесячно отслеживать динамику (описание как выполнять есть в интернете)
автор Иванка Бур • 20 ноября 2024
Ответ дляsky-labs
Вибачте, а ви лікар?)