Вкаблучках• 19 ноября 2024

Аліменти з-за кордону

Дівчата, ситуація така. Я за кордоном, дитина проживає з колишнім чоловіком. Він подав на аліменти. Я в Україні не маю доходу. Як розраховується платіж і як мені йому його сплачувати, щоб не було заборгованості. Хотілося б через виконавчу, а не напряму, бо чоловікові не довіряю. Тобто головне питання як сплачувати аліменти, щоб це було зафіксовано виконавчою і він потім не сказав, що нічого не отримував. Ну і як я маю дізнатися суму, якщо у рішенні пише чверть доходу
Смажена полуничка• 19 ноября 2024
Зайдіть в реєстр виконавчих проваджень, там є контакти виконавця та реквізити. Зʼясуйте
автор Вкаблучках • 19 ноября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Ви маєте на увазі реєстр боржників? Мене там ще немає. Що робити, чекати?
Смажена полуничка• 19 ноября 2024
Ответ дляВкаблучках
Реєстр виконавчих проваджень. Подав на аліменти, маєте там бути обовʼязково https://asvpweb.minjust.gov.ua/#%2Fsearch-debtors
БЦАшка• 19 ноября 2024
Якщо у вас немає офіційного доходу, або ви взагалі не працюєте, то виконавець буде стягувати з вас 1/4 від середнього заробітку по вашому регіону реєстрації в Україні
автор Вкаблучках • 19 ноября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Знайшла, дякую велике Вам. Там є рахунки виконавчої, тобто можна на них перераховувати кошти, як я розумію, але спочатку подзвонити виконавцеві
автор Вкаблучках • 19 ноября 2024
Ответ дляБЦАшка
Не працюю, але маю дохід з оренди квартири, що кидають на картку мені, він менше за мінімальну зарплату
Смажена полуничка• 19 ноября 2024
Ответ дляВкаблучках
Краще спочатку зʼясувати у виконавця. Рада допомогти
Куда ж без меня• 19 ноября 2024
Як можна мати недовіру до чоловіка у відношенні грошей, але при цьому маии повну довіру у відношенні щодо власної дитини, її здоров´я, емоційного стану, тощо?
Мать року, млять!
автор Вкаблучках • 19 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Мать року, млять!
Чекала на Ваш коментар. Дякую що по темі.
Дитина хоче жити з чоловіком
Куда ж без меня• 19 ноября 2024
Ответ дляВкаблучках
Дитина хоче жити з чоловіком
По темі, вам вже вище надали відповідь