Готова до другої• 19 ноября 2024
Какие вещи вы покупали себе в мужском отделе?
Моя улюблена страшко• 19 ноября 2024
Никогда не покупала. Стиль романтический. Была бы повыше, может быть купила бы шляпу.
ОбережнаЯ• 19 ноября 2024
Футболки только там и беру практически всегда. Дебильные принты и странные рукава только на женских бывают
Майор Медуза• 19 ноября 2024
Ответ дляЛама_мама
Ніякі, там не існує моїх розмірів
В вас 8 XL чи що
Рубаю олівлє• 19 ноября 2024
Купила собі парку, вона була на сезон весна- осінь, але син перехватив)))), хоча я її для себе взяла, так і не вдягла ні разу(((
Готова до другої
• 19 ноября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Точно
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Джинси, футболки, светри, куртки.
Що мені подобається в чоловічому відділу те що там не має паєток та страз.
сказочное_Бали• 19 ноября 2024
Взуття. Але у мене велика нога і складно щось підібрати в жіночому(
Я супер-пупер• 19 ноября 2024
Футболки, джемперы, худи, шарфы. Дома люблю в мужских фланелевых рубашках ходить.