Мальчун-задирун• 19 ноября 2024
Светоотражающие полоски, пешеходы ау!
Купите себе фликеры, пешеходы! Почему никто не создал петицию, запретить ходить без фликера? Все в чёрном, фонари не горят, света нет, мелькают как приведения на этих пешеходных. Позаботьтесь о себе и о водителях, ну бога ради! Подсадят на капот, потом будут всю жизнь кости ныть. А если под капот? Ещё и садится из-за вас!
Рассказница• 19 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Та не, просто зрение нормальное)
І? Ви хочете його позичити водіям, щоб вас бачили, коли ви крадетесь в чорному по темряві?
мегамоСГ• 19 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
На крутом каком-то авто
На котором всегда видно пешехода
Если фары включить
На котором всегда видно пешехода
Если фары включить
Тесла і на кладовищі людей бачить )
Одяг та сумки• 19 ноября 2024
єто бессмертники ходят думающие что у них 9ть жизней. Не понимают что у автомобиля тоже слепая зона есть и то что увидеть человека в черном и успеть затормозить єто нужно ехать 20 км в час
Одяг та сумки• 19 ноября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Цікаво просто…
Хтось їздить по місту зі швидкістю 50 км / год, як в правилах вказано?
І пригальмовує перед пішохідним?
пригальмовую якщо темрява- якщо звісно побачу у темряві знак пішоходний(що навряд якщо фонарі вимкнуті) а ось коли буде вже сама зебра то може буде вже пізно гальмувати. А пішоходи цього не розуміють
Бамбарбия! Кергуду.• 19 ноября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Поверьте, конесно, полно водителей так ездит, как вы скептически об этом пишете
В Киеве к примеру?
Серьезно?
Бамбарбия! Кергуду.• 19 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Так, коли виходжу без авто- у мене є повʼязки які можна завʼязати на рукаві
Контрольне слово ’можна’ зав´язати, а можна й ні?
Не против• 19 ноября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
У світлу пору доби теж купа збитих пішоходів на переходах, чого б то?
Може все таки слідувати правилам і знижувати швидкість перед переходом?
А поза переходами ви бігунів ніколи не бачили?
Не против• 19 ноября 2024
Ответ дляspart-5037
Когда едешь до 50, машина останавливается как вкопанная, если тормозишь
Про тормозной путь никогда не слышали?
Коко На Страже• 19 ноября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А людей сбивают только на переходах?
Бамбарбия! Кергуду.• 20 ноября 2024
Ответ дляежик в тумане
Не літаю. І загальмувати можна встигнути не завжди.
Питання - як часто по місту типа Києва, або іншого великого ви їздите зі швидкістю не вище 50 км/год?
Я такі авто бачу вкрай рідко, і їм всі сигналять, бо вважають придурками або наляканими.
А як часто ви бачите пішоходів, які перебігають дорогу перед їдучими авто?
Я таких бачу рідко. В основному по переходам. Або коли на дорозі немає авто.
А ще часто бачу водіїв, які не зупиняються перед переходом на який вже вийшла людина. Або одне авто зупинилось перед переходом, пропускаючи людину, а інше по другій смузі летить.
Це мій досвід і як водія і як пішохода.
Правил повинні дотримуватись всі. Але читаючи цю тему дивуюсь, особливо з боку водіїв. Бо саме вони здавали на права і краще повинні їх начебто знати. Пішоходи, нажаль, на права не здають.
Це мій досвід і як водія і як пішохода.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 ноября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
О, мне интересно где перед авто слепая зона?
Если авто вперёд едет?
Я таких две знаю - где боковые стойки. Но это когда уже с пешеходом поравняешься.
В общем почитала тему и поняла, что с такими водителями, половина из которых правил не знает, лучше вечером не ходить.
Если авто вперёд едет?
Бамбарбия! Кергуду.• 20 ноября 2024
Ответ дляОдяг та сумки
В сенсі ви в темряві не побачите знак без ліхтарів? Ви з вимкненими фарами їздите?
Одяг та сумки• 20 ноября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
оо усевидяче око з´явилося- советчиця з третім оком
культУра• 20 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Точно! Надо достать телефон , возможно потерять что-то из сутки, но главное водителю не надо глаза открыть 🤦
От читаю ваші відповіді. Оце ви ку-ку. Або IQ 50, або просто неадекват.....