Я шалунья• Изменено 19 ноября 2024
Голодні африканські діти
Як думаєте, чи можливо вирішити проблему голоду, бідноти і хвороб в Африці? Інколи задаю собі це питання як бачу якісь новини, а тут ціла інстасторінка виплила з цими нещасними дітьми.
Кава з адреналіном• 19 ноября 2024
Нет, миру не выгодно, чтоб они развилась и жили хорошо.
Жена сантехника• 19 ноября 2024
Стерилізувати після 1-2 дитини.
Там по 15 дітей на родину.
Спробуй вигодуй всіх
Там по 15 дітей на родину.
Спробуй вигодуй всіх
тянитолкайка• 19 ноября 2024
Може краще за наших дітей переживати, які кожен день гинуть від російських обстрілів під завалами рідних домівок. Яких позбавили дитинства.
Я шалунья
• 19 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Чому? Ну і це ж не світ заставляє їх заводити десятки дітей без можливості їх прогодувати
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Какому ещё миру? Лично Вам не выгодно? Или Вы это не мир)))
Как разовьются, так и перестанут голодать. А переставлять им ноги никто не нанимался и лично Вы в том числе.
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Звичайно можна і дуже швидко точно так само як і закінчити війну в Україні, але декому це не на руку
Престидижитатор• 19 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Так само світу наср@ть що у на іде війна і вбивають наших людей.
І хвалене ООН що примусило Україну відмовитися від ядерної зброї і гарантувало безпеку для нас.
Ну все логічно не їм же на голову падають ракети і шахеди тому їм по куй.
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Стерилізувати після 1-2 дитини.
Там по 15 дітей на родину.
Спробуй вигодуй всіх
Там по 15 дітей на родину.
Спробуй вигодуй всіх
Краще вас стерелізувати
Поросенка• 19 ноября 2024
Вообще не интересует эта тема. Что там происходит у африканских детей, мимо меня проходит мимо.
Кава з адреналіном• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
С них тянут ресурсы, коих там много. Сами страны имеют с этого копейки.
Сапай вазони• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Якщо нема чого їсти, навіщо плодитись у такій кількості?
буреЛОМКА• 19 ноября 2024
Пусть их научат презервативами пользоваться и работать. Может и голода не будет.
Жена сантехника• 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Краще вас стерелізувати
Ні, краще народжувати і потім діти нехай з голоду пухнуть
Це дійсно краще стерилізації
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 ноября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Стерилізувати після 1-2 дитини.
Там по 15 дітей на родину.
Спробуй вигодуй всіх
Там по 15 дітей на родину.
Спробуй вигодуй всіх
Ого закосы… стерилизоваться людей, как котов… потому что Вы решили, что они не доразвились до Вашего уровня? Почти пиночет
Я шалунья
• 19 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Я переживаю за них також. Зараз мова не про це. Ви ж в темі про лазерну депіляцію не пишите ’подумай про українських дітей’
Я пані прохана...• 19 ноября 2024
Ответ дляСапай вазони
А там кто-то думает наперед? Там есть люди которые реально не знают сколько им лет.
буреЛОМКА• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вы точно знаете, кто такой Пиночет и что он сделал для страны?
Жена сантехника• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Тому що вони не в змозі їх прогодувати
Подивіться на дитячу смертність від голоду
Ви вважаєте, що стерилізація це не цивілізовано? А померти від голоду то ок?
Українська Мрія• 19 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Какие ресурсы с них тянут и кто это делает?
Я шалунья
• 19 ноября 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Так вчать. І лікарі і вчителі туди їдуть, а толку здажться мало
Пенек Возмездия• 19 ноября 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Зачем?
Достаточно попасть в Европу и сесть на социал. Соцобщаги все равно в разы лучше их хлевов, а на пособие и бесплатные продукты можно жировать.
Ну собственно говоря что они и делают, пока Европа мечтает о новых трудовых ресурсах. Ага, конечно
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Більшість Африки не факто колонізована по сьогодні гроші з бюджету крадуться немислимими суммами і безкарно. Якщо був би розвиток, будувались школи, дороги, підприємства і тд то і робота б була
Маргарита и Мастер• 19 ноября 2024
Неможливо, бо в цих дітей є батьки, які зробили їх життя таким. Помалу, еволюційним шляхом виборсаються. А гуманітарка не дасть їм вмерти прямо зараз і це все чим їм можна допомогти.
Xвостокрутелка• 19 ноября 2024
Ответ дляЖена сантехника
Стерилізувати після 1-2 дитини.
Там по 15 дітей на родину.
Спробуй вигодуй всіх
Там по 15 дітей на родину.
Спробуй вигодуй всіх
Так вони декілька дітей втрачають від хвороб, тому і народжують багато, ’запасні’.
Колись читала статтю про те, наскільки важливо вакцинувати їхніх дітей, тоді й дитяча смертність знижується, і народжуваність.
Love_Love_Love_• 19 ноября 2024
Ответ дляПоросенка
Тому ви в неї зайшли
Жена сантехника• 19 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А поки цього всього не має, то нехай плодять дітей 50% яких не доживе до 3 років
Але стерилізувати! Нііі не можна
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
А что законы существования лично для них отменить предлагаете? С них тянут, потому что они слабы и недоразвиты. Так с любого тянут в этом мире. Сильно доразвитый мир не развился до благородства, как мы можем наблюдать не только глядя на африканские страны, а и на Украину, например.