Я в дамках• 19 ноября 2024
Болить кишечник. І спина, в поясниці
Спочатку трохи боліла спина, і було лише здуття. Чим далі, тим більше болить спина, і кишечник (посередині і справа в боці) теж болить вже майже постійно, через пару годин після їжі особливо.
Як це зв´язано зі спиною
Я в дамках
• 19 ноября 2024
Ответ дляКинДза
А як почалося? Тяжке піднімали?
Ні. Потроху почало здуття, метеоризом. Далі болі
Червона калина• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ендометріоз?
КинДза• 19 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Тогда начните с гастроентеролога, наверное
А так, там ведь куча нервных окончаний, отдавать может куда угодно
Я шалунья• 19 ноября 2024
Невролог та реабілітолог потрібен… можуть бути спазмовані мʼязи спини , живота - косі мʼязи і т.д. Зажата діафрагма. вас ще має турбувати шия тоді ?
Я в дамках
• 20 ноября 2024
Ответ дляЧервона калина
Ендометріоз?
І кровотеча недавно була, після місячних. Теж від цього може бути?
Я в дамках
• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Оо, то прям біль. Зараз особливо болить, важко голову повертати
Я в дамках
• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Місячне болюче чи менопауза ? Можливо маєте по жіночому проблеми ?
45 років майже. Тиждень тому вперше збій був - 11 днів йшло, гормональні приймаю
Я шалунья• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Невролог з реабілітолгом потрібен - для зняття гострого стану та спазмів/зажимів, а потім відновлення біомеханіки руху. І потім набір вправ для підтримки здоровʼя хребта , та й в цілому тіла…
Я в дамках
• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
А сама собі ніяк не зможу допомогти?
Я шалунья• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
А сама собі ніяк не зможу допомогти?
Хто ж знає, що у вас по спині… потрібна діагностика кваліфікованого лікаря … таблетками можна зняти біль лише. А для виведення в хороше самопочуття потрібна комплексна робота.
Руда ліса• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ох,у меня так было. Кровотечение,ломило поясницу так,что я лежать на спине не могла,поднять ничего тяжелей килограмма не могла. Была у нескольких гинекологов,два уролога,слелала мрт. Никто не поставил диагноз. Сказали варикозное расширение вен таза. Потом одна гинеколог прописала мне мощные антибиотики на две недели. Помогло. Что это было,не понятно. До этого была гистероскопия с удалением полипа. Я так понимаю воспаление в матке было и давало такие симптомы. Здоровья Вам и успешного обнаружения источника проблемы.