Відірву та викину• 19 ноября 2024
Пройшла закоханість, тепер постійно хочеться їсти
А поки була закохана - зник апетит, навіть трохи схудла. Що тепер робити, щоб апетит знову пропав? Закохуватись поки нема в кого
Відірву та викину
• 19 ноября 2024
Ответ дляДиректриссимо
А мене цікавить як саме ви позбулись закоханості 😆
Саморефлексія, психологи на ютубі. Трохи розібралася в своїх почуттях і прийшла до висновку, що мені він не потрібний. Але замість метеликів в животі - тепер відчуваю голод
Зоя Жорівна• 20 ноября 2024
Ответ дляВідірву та викину
Автор, вы - здоровая женщина! Ешьте спокойно))) Лучше в спортзал запишитесь, не для похудения, а для, опять же, здоровья))
Відірву та викину
• 20 ноября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Дякую))
Фоточки нема• 20 ноября 2024
А мені закоханість не заважає їсти. Навпаки, я їм ще більше, бо від закоханості тільки стрес і проблеми, які треба якось заглушити. Добре що не чарочкою )