Боневтікла• 20 ноября 2024
Стресс і депресія
Перенервувалася на роботі через конфлікт з колегою, не можу заснути, хоча пила заспокійливі. Дуже переживаю, оскільки у мене колись після такого стресу почалася клінічна депресія, рік лікувалася у психіатра. Як до такого не допустити?
Пьяная вишня• 20 ноября 2024
Расслабьтесь и оставьте рабочее на работе. Разве эта коза стоит ваших нервов?
Не танцую- но пою• 20 ноября 2024
Включите на Ютубе расслабляющие звуки природы . Дождь или море
Забагаловка• 20 ноября 2024
У вас нема депресії, у вас є страх депресії. Заспокойтесь, всі сваряться. Пройде.
ДА да да• 20 ноября 2024
Спробуйте майндфулнес і техніки зменшення тривожності, заземлення. Вам треба виробити механізм як справлятись зі стресом. Стрес знаходиться у вас в тілі, а вам треба викинути це все назовні. Я в такому стані теж ніколи заснути не можу. Зазвичай фізичні вправи з цим допомагають. Чим більший стрес, тим більше інтенсивних вправ. І дихання.
ДА да да• 20 ноября 2024
Може це не ваш випадок, але моя накрученість доходить до ручки ще через каву. Маленької чашки достатньо для цього. Взагалі уникаю її зараз.
Тантрический кекс• 20 ноября 2024
пройдіть курс КПТ і будете знати, на що звертати увагу і що робити, щоб ваш стан не перетворився на депресію.
Бо без цього статистика не на вашому боці.
Майданщица• 20 ноября 2024
Ответ дляДА да да
Мене теж вфд кави тіпає