НЛОша• 20 ноября 2024
підробіток онлайн то міф чи реальність
підкажіть пліз
бо ось який тиждень в просторах інтернету шукаю.результат нуль
дуже хотілося б знайти дод.підробіток
Манка Я• 20 ноября 2024
Это миф, если ничего не умеешь.
Обычно люби онлайн работают по своей специальности. Просто на второй работе, например.
Бухгалтер (онлайн может отчетики делать мелким фирмам)
Какой-нибудь сметчик - считать сметы
Разработчик - рисовать чертежи и тд
То есть они или не работают, и берут заказы иногда он знакомых фирм, бывших коллег и тд
Или работают на одной работе, а подрабатывают на других.
Я знаю только такие «подработки» у людей.
Ничего типа Сбора ручек, клейки конвертов - не существует.
Максимум - это что-то с интернет магазинами связано. Но это тоже скорее человек с опытом, а не полный ноль (или взрослая дочь подруги, типа 16-17 лет. Кто сама быстро научиться)
Какой-нибудь сметчик - считать сметы
Разработчик - рисовать чертежи и тд
З бісиками• 20 ноября 2024
Зазвичай це повноцінна робота, особливо, якщо немає певних навичок.
Якщо є - можна і як підробіток.
Сердючка• 20 ноября 2024
Я працюю так з 2007 року. Але не підробіток - повноцінна робота. Копірайтер і контент-менеджер.
Фенте Фря• 20 ноября 2024
Ответ дляСердючка
А де ви шукаєте завдання? Це ж спеціальні сайти повинні бути, відгуки, портфоліо? Розкажіть більше ,будь ласка ..
Сердючка• 20 ноября 2024
Ответ дляФенте Фря
Не шукаю вже. Я певні клієнти, з якими довго працюю. Так, портфоліо є, відгуки. Починала з рос. біржі фрілансерів. Там заробила собі репутацію, шукала клієнтів. Потім вже вони по сарафанному радіо самі приходили. З 2014 перейшла на українську біржу фоілансхант. Там трохи розкрутилася. А зараз, якщо треба поновити клієнтів, заходжу на ворк.юа.
Ксерокопия ночи• 20 ноября 2024
Колл центр, полно предложений. Можно звонить из дома, лёжа в кровати. Это сейчас реально работа онлайн, кот существует. Но маленькая ЗП и с утра до ночи много надо звонить
КапитанльнаЯ• 20 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Яка зараз норм ціна за 1к для людини без портфоліо, новачка?
Сердючка• 20 ноября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Мінімальна десь 50 грн/1000. Думаю так.
Сердючка• 20 ноября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Пробачте, не правильно написала. Це не нормальна ціна, а те що платять новачкам. А нормально, воно для кожного своє. Хтось і за 30 грн згодний писати.
КапитанльнаЯ• 20 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Дякую за відповідь. Шукаю підробіток, на олх натрапила на вакансію, тексти-опис товарів, ціна 12-15 грн. То думаю, навіть для мене без досвіду це смішно. Де той підробіток шукати... :(
Сиамская сороконожка• 20 ноября 2024
Ищите лучше полноценную работу онлайн и меняйте свою на ту, где больше платят. Это реальнее, чем найти подработку. Например, у меня сестра сразу после универа нашла себе работу сначала на 500, а потом на 800 баксов. Да, это не миллионы, которыми тут все хвастаются, но это реальная зарплата, которую можно спокойно найти, работая из дома, даже новичку.
Весела бджілка• 20 ноября 2024
Знайти підробіток умовно на 2-3 години і після основної роботи дуже складно. Загалом залежить ким ви працюєте і який у вас фах. Наприклад, бухгалтер чи копірайтер знайде без проблем.
А якщо це, приміром, вакансія менеджер інтернет магазину, то зайнятість або повна, або по кілька годин впродовж дня. Тобто ніхто дзвінки чи замовлення суто на вечірній час не вілкладатиме.
Знайома працювала добу через 2 на автозаправці, а у вихідні підпрацьовувала менеджером інтернет магазину. Тобто годин було мало і не щодня, але 4-8 годин відпрацьовувала.
КапитанльнаЯ• 20 ноября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Что это за работа?
Сердючка• 20 ноября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
12-15 - це ні про що. Наприклад, я за годину можу написати 3к символів. Отримаю я за це 300-330 грн. Ви без досвіду за годину напишете ну 2 тис. символів. І отримати за це 30 грн - це знущання, навіть для людини без досвіду.
КапитанльнаЯ• 20 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Не порадите, де і як реально упхнутись з підробітком?
Сердючка• 20 ноября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я б спробувала починати на фрілансхант. Там можна знайти без досвіду вакансії
КапитанльнаЯ• 20 ноября 2024
Ответ дляСердючка
Так, заходила туди. Там на кожне замовлення налітає толпа крутих виконавців із рейтингом та досвідом
Мизимец• 23 ноября 2024
Ответ дляПишна молодиця
Брачка
Это может быть как подработка, а не полноценная работа на весь день?
Сиамская сороконожка• 23 ноября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Что это за работа?
У сестры? Техническая поддержка в иностранной компании.
КапитанльнаЯ• 23 ноября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
А отучилась на кого?
Пишна молодиця• 01 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Які умови роботи і оплата?
У каждого агентства по-разному, ищите
Нашли в капусте• 01 января 2025
Ответ дляПишна молодиця
У каждого агентства по-разному, ищите
Без досвіду роботи можна працювати?
Пишна молодиця• 01 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Без досвіду роботи можна працювати?
Конечно) Вас обучат, а все остальное от вас зависит)
Нашли в капусте• 01 января 2025
Ответ дляПишна молодиця
Де можна знайти роботу,підкажіть будь ласка?
Пишна молодиця• 01 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Тут поищите