Морожена_курка• 20 ноября 2024

Мне не хватает денег

Мне не хватает денег. То еду закажу,то куплю духи, одежду прочее и с зп вообще ничего не остается, грустно. Что делать?
ДеньгиНеСдаю• 20 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Жах. Хіба то життя. Бідні діти
Діти мої дуже хороші, і розуміють, що батьки обоє працюють і не пропивають чи ще щось таке, але комуналка за 5 людей в своїй квартирі 4-5 тисяч грн тільки, за світло від 1500 грн, ще маємо лежачу бабусю, памперси, ліки і тд, її пенсія 3800.

ДеньгиНеСдаю• 20 ноября 2024
Ответ дляШкварочка
Я намагалась отримати, нічого не видають. Напрямок інший захворювань але все за гроші. Я вас дуже добре розумію. Здоров´я вам.
Дякую! І Вам здоров´я!
тяжкаялюдина• 20 ноября 2024
У нас зараз на сім´ю з 4-х осіб (2 дітей) виходить 20 тис. Не скигліть, будь ласка. Парфуми можна не купувати, а їжу не замовляти, а готувати.
Братья Капли• 20 ноября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не верю шо одной не хватает 16 к ,это жировать можно даже в киеве
Ну если вы в селе живете, то ясен пень что для вас и 16к это большие деньги. По факту в Киеве нужно минимум 30к, и это чисто для закрытия базовых потребностей.
побольшомусекретику• 20 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
В мене теж три підлітки, ходять на безкоштовні тренування (колись могли оплачувати і платні, зараз ні). В дітей ніколи не було репетиторів, і вона, мабуть це розуміють, тож самі добре навчаються. В кафе ми не ходимо ніколи, каву на вулиці чи в кафе теж не п´ємо. Одяг в основному весь з секонду, купуємо нове тільки взуття та шкарпетки. Думаю, Вам таке не сподобається, але я написала свій досвід, і це ще в нашому місті зарплата норм, якщо є 10 чи 12 тисяч грн. Мені постійно треба приймати ліки, і на них вже майже рік коштів не вистачає ,тож приймаю не повними курсами, а коли зможу виділити на це гроші. Харчування - супи, каші, салати(хоч з дешевої капусти та пару морквину), м´ясо не щодня, в основному курятина. Якби мала 16 тисяч грн, хоч проліковуваоася б раз чи два на рік повними курсами. Думаю, не треба писати, що косметики і парфумів я не маю, мені 49 років. Маю одну помаду за 100 грн і олівець для брів за 30 грн.
Ужас( мужа потеряли? ((
Пи Пи Пилюля• 20 ноября 2024
Ответ дляШкварочка
Не триндіть. Це життя як і ваше. Скрутніше але життя.
Життя? Це существование
ДеньгиНеСдаю• 20 ноября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Ужас( мужа потеряли? ((
Чого це? Чоловік працює, 20 тисяч грн зарплата, черговий інженер на електростанції (до війни була 23 тисячі грн).
Язвочка• 20 ноября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
У меня зарплата немногим больше, но надо кормить семью. Поэтому на себя мало что остается, точнее практически ничего.
А 16 тысяч чисто на себя - очень даже неплохо.
3000 пускай коммуналка
1000 проезд
4000 еда
2100 - 50 у.е. отложить
Почти 6 тысяч остается на косметику и одежду. Разве мало?
Что можно есть на 130 грн в день?
Язикувата Хвеська• 20 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Да,но читала, что тут живут полноценно на такую зп и даже меньше
Полноценно - это как?)
Куриные шкурки фаршировать манкой?)

Рецепт могу дать шикарных ’ биточков’
Салфетка в яйцо и на сковороде. Битки ’что надо’ для обмана желудка.

ДеньгиНеСдаю• 20 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Життя? Це существование
А Ви думали, як живуть люди з мінімалкою, або жінки в декретній відпустці? Я зайшла в фейсбуці в групу Хатка допомоги (тут, до речі, про неї писали), щоб віддати хоч якісь речі, що залишилися з дітей чи свої, які вже малі, то ледь не плачу, люди просять на хлібину чи кіло картоплі, і збираюсь хоч комусь допомогти, як зарплату отримаю
побольшомусекретику• 20 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ви не працюєте тоді?
Пи Пи Пилюля• 20 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Хто хоче нормально жити, той рве 5 точку і заробляє, а не сидить роками на мінімальний і стогне
Смячиком• 20 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
И вообще,норм ли это с зп 16 тысяч? Если я только на себя трачу. Или это реально такая маленькая зп?
Це наче середня зп по Україні.
Ви напевно ще зовсім молода.
В мене дохід 15-17 тис, нема сім´ї і дітей, але є батьки пенсіонери. Так от після оплати комуналки, купівлі продуктів, побутової хімії і речей для дому залишається не така вже і велика сума.
Тобто 16 тис. особисто для мене, це впринципі жити повноцінно, але дуже скромно, без доставки їжі і зважаючи на цінники, вдягатися на 90% в секонді і не відвідувати косметологів.
Парфуми за 2-3 тис.можу собі періодично дозволити, це моя слабкість, косметику і засоби догляду теж купляю, бюджетні.
І дозволяю собі витрати на книги, рукоділля (вишивкою займаюся), речі для дому купляю (посуд, текстиль). А ще є витрати на ліки чи обстеження.
Тобто живу повноцінно, при потребі можу піти з друзями на каву. Мінімальні базові потреби задоволені, але 16тис. це все ж про економію, а не доставку їжі і штани на 4-5 тис.
Можна мій бюджет і по іншому розподілити і купляти новий одяг, але тоді не буде витрат на парфуми/домашні речі/хоббі і не буде фінансової подушки на ліки/обстеження/лікування.
Останні місяці так і виходить - то карниз купила, то павербанки, то обстежень і аналізів на кілька тисяч і умовно на парфуми чи інші хотілки вже не залишається.
Глубоководная селедка• 20 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Ну пару штанов купить уже -4-5 к,духи 2-3к к примеру, + на еду в целом много трачу и еще по мелочи купить уже нет 16к
В такое время Вам грех жаловаться, у многих нет возможности мяса детям купить, а Вы штаны и духи каждый месяц покупаете.
Пи Пи Пилюля• 20 ноября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
То кто им виноват, что детей родили, а прокормить не в силах. Надо равняться на лучшее, а не худшее
Глубоководная селедка• 20 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы правы, войны же нет в стране, люди не потеряли работу. Работы хоть завались и на бешеные деньги, просто тунеядцы, не хотят ничего, по Вашему мнению.
Пи Пи Пилюля• 20 ноября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Работы завались.
Глубоководная селедка• 20 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Работы завались.
Очередь стоит, за руки хватают
Твоя подружайка• 20 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Де Ви такі штани знаходите за 4-5 тис?
А парфуми - кожного місяця нові купуєте? Просто мене трохи дивує таке - в мене флакон 50 мл і за рік не завжди розходиться, хоча я майже щодня користуюсь.

Сколько_мне_лет?• 20 ноября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
16 минус 4 коммуналка минус 900 проезд - 500 связь/интернет =11600/30= меньше 400 в день
обжируешься
Сколько_мне_лет?• 20 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Для кожного по різному, для мене б було супер, навіть для трьох дітей вистачало б.
тысяч долларов?
миссДавеча• 20 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
В Хумане штаны покупайте. И не каждый же месяц
Сколько_мне_лет?• 20 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
при зарплате 16 покупают штаны за 500 а духи за 1000 раз в году
для нищей зарплаты у вас слишком жирные запросы
Сколько_мне_лет?• 20 ноября 2024
Ответ длямиссДавеча
туманно вы секонд завуалировали)
Алгонавт• 20 ноября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
3000 пускай коммуналка
1000 проезд
4000 еда
2100 - 50 у.е. отложить
4000 грн на їжу на місяць - це 133 грн на день.
Що можна їсти 3 рази на день за 133 грн????
Ячну кашу із зажаркою з цибулі?
Людина, яка працює, повинна нормально харчуватись, має право випити каву чи чай, з´їсти якийсь фрукт чи цукерку і т.д.
Ванна Тазиковна• 20 ноября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
3000 пускай коммуналка
1000 проезд
4000 еда
2100 - 50 у.е. отложить
На еду уйдет больше, ещё 1000 займет спорт зал, это если больше никаких увлечений нет, то остаётся 2-3 тысячи на одежду, косметику, мед услуги хобби, отдых, образование. Да, это мало
Элька-Карамелька• 20 ноября 2024
Ответ дляЯзвочка
Что можно есть на 130 грн в день?
Еду.
А сколько надо в день на одного? 300?
Твоя подружайка• 20 ноября 2024
О, смайлик рукилицьо під´їхав
А відповіді так і нема - чого треба кожного місяця купувати нові штани і обов´язково на 4-5 тис. Поясніть мені хтось будь-ласка, де ще крім шахти наприклад, чи якоїсь фізично важкої роботи, можна вграти за місяць штани до такого стану щоб їх тільки на помийку відправити, якщо вони зшиті не з марлі
Ванна Тазиковна• 20 ноября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Еду.
А сколько надо в день на одного? 300?
Даже норма белка дороже выйдет
2 яйца - 16 грн
200 г филе - 30 грн
Кусочек сыра - 20 грн
Уже больше половины бюджета, а ещё нужны овощи, фрукты, углеводы, полезные жиры
Ванна Тазиковна• 20 ноября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
О, смайлик рукилицьо під´їхав
В один месяц штаны, в другой месяц ботинки, в третий платье. И так далее