Морожена_курка• 20 ноября 2024
Мне не хватает денег
Мне не хватает денег. То еду закажу,то куплю духи, одежду прочее и с зп вообще ничего не остается, грустно. Что делать?
Алгонавт• 20 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Деякі я отримую безкоштовно, і то сімейний не казав, купувала серетид дискус від астми по 500 грн на місяць, а тут прочитала, що його мають видавати сімейні, тож пішла і отримала, за що дуже вдячна. Ліки від артрозу, нажаль, не дають безкоштовні.
А з якого Ви міста?
Може, є якась допомога від місцевого бюджету чи від якогось депутата?
Знаю, що в Києві таке практикують - пишуть заяви депутату з проханням надати допомогу на лікування і т.д.
Ви ж багатодітна сім´я. Може Вам якась допомога належить?
Ой, я мабуть заплуталась і відповіла не на той допис
Писала порадниці, в якої троє дітей-підлітків.
Твоя подружайка• 20 ноября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
В один месяц штаны, в другой месяц ботинки, в третий платье. И так далее
Ну це виходить 3 місяці. Але в мене щось з арифметикою не виходить. Бо в автора якісь золоті речі озвучені. Я наприклад, бачу цінники і вибір речей все-таки є, хоч взуття і підскочило в ціні, як і все. Але штани і сукні бачу в різних цінах. І те ще вище 2-3 тисяч - або індпошив, або закос під бренд, або в магазинах ближче до центру з більшим метражем приміщення, де оренда зжирає багато і цінники вищі.
Ванна Тазиковна• 20 ноября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Не 3, а где-то 8-12 месяцев выходит
Ну цены да, модно найти дешевле
2-3 это не инд пошив, а просто масс маркет без сейла
Ну цены да, модно найти дешевле
Элька-Карамелька• 20 ноября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Даже норма белка дороже выйдет
2 яйца - 16 грн
200 г филе - 30 грн
Кусочек сыра - 20 грн
Уже больше половины бюджета, а ещё нужны овощи, фрукты, углеводы, полезные жиры
2 яйца - 16 грн
200 г филе - 30 грн
Кусочек сыра - 20 грн
Так тема ж не о правильном питании, а о том как сделать, чтоб хватило зарплаты. Понятно, что больше углеводов прийдется есть и покупать продукты по акциям. Потому тут либо больше зарабатывать, либо экономить. Так как отдать те же 10 из 16 только на еду тоже как-то не комильфо.
Ванна Тазиковна• 20 ноября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Нет, экономия должна быть экономной. Без относительно сбалансированного питания потом будет много проблем со здоровьем
Наивная Хо• 20 ноября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Не верю шо одной не хватает 16 к ,это жировать можно даже в киеве
Дочка зарабатывает 17 000
В этом месяце:
Тренировки 2500
Массаж 600*10 = 6000
Стоматолог 10.400
Дорога 1000
На стоматолога копила несколько месяцев, живёт с нами, соответственно мы кормим и оплачиваем коммуналку. Одеваем тоже мы, иногда может купить себе носки или костюм для тренировок. Шиковать не приходится совсем
В этом месяце:
Тренировки 2500
Массаж 600*10 = 6000
Стоматолог 10.400
Дорога 1000
Твоя подружайка• 20 ноября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Не 3, а где-то 8-12 месяцев выходит
Ну цены да, модно найти дешевле
Ну автор і не казала, що вона наприклад, ВПО, і змушена була тікати в більш безпечне місто в одних трусах і в чому була, чи має проблеми з вагою, яка міняється кожні три місяці наприклад. В інших випадках я просто не можу її зрозуміти, таке враження що її могли обікрасти до нитки і винесли тільки одяг. Бо в мене і більшості моїх знайомих штани/сукні/кофти не вбиваються так швидко що їх треба терміново міняти навіть раз на півроку.
Алгонавт• 20 ноября 2024
Ответ дляНаивная Хо
Дочка зарабатывает 17 000
В этом месяце:
Тренировки 2500
Массаж 600*10 = 6000
Стоматолог 10.400
Дорога 1000
В этом месяце:
Тренировки 2500
Массаж 600*10 = 6000
Стоматолог 10.400
Дорога 1000
Зараз Вам напишуть, що масаж і тренування - то ознаки розкішного життя
Ванна Тазиковна• 20 ноября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Раз в пару лет надо. А это как раз покупка пары вещей а месяц
ДеньгиНеСдаю• 20 ноября 2024
Ответ дляАлгонавт
А з якого Ви міста?
Це я, навіть не буду питати про допомогу від місцевої влади, колись, як не працювала, бо закрилося підприємство, і я була оформлена по догляду за матір´ю, отримувала 91 грн допомоги, 2019 рік), то намір як малозабезпечені не вийшло оформити, бо чоловік лежав в лікарні, а потім пішов у відпустку, прийшли лікарняні і відпускні, то нам сказали, що у Вас перевищення аж на 100 грн, не положено. Місто Кривий Ріг. Та і багатодітна тільки на папері, сину старшому вже більше 18 років
Элька-Карамелька• 20 ноября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Каких например проблем?
Я думаю это преувеличено. Если не есть конечно заведомо вредных продуктов.
Ну, пускай не 4, а 6 тысяч будет на еду. Я ж образно суммы написала. Может автор на метро одном везде ездит и уже экономия на транспорте. У меня вот только до метро доехать - 45 грн. стоит маршрутка.
Алгонавт• 20 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Зрозуміло.
Просто насправді є багато різних можливостей, про які не всі люди знають: допомога пенсіонерам із бюджету міста, від місцевих депутатів і т.д.
Я наприклад, випадково дізналась, що у нас у ЦНАПі пенсіонери подають заявки і отримують дпомогу з якоїсь місцевої програми - кому 2 тисячі, а комусь і 5 (за наявності підтвердних документів про хворобу і чеків за придбання ліків).
Наивная Хо• 20 ноября 2024
Ответ дляАлгонавт
Масаж, то за призначенням лікаря, більше вже відкладати не могли.
Тренування теж виключно для здоровʼя ( по типу лфк) без нього їй 😥
Тому, коли люди пишуть, що 15 ок для них, можу тільки порадіти, бо вони здорові
Швабристка• 20 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
И вообще,норм ли это с зп 16 тысяч? Если я только на себя трачу. Или это реально такая маленькая зп?
Зарплата на одного не маленькая, просто вы транжира и живёте не по средствам.
Швабристка• 20 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Ну пару штанов купить уже -4-5 к,духи 2-3к к примеру, + на еду в целом много трачу и еще по мелочи купить уже нет 16к
Вы штаны с духами себе каждый месяц покупаете?
У вас квартира завалена шмотьем и бутылками с парфюмом?
Алгонавт• 20 ноября 2024
Ответ дляНаивная Хо
Я розумію.
Сама нещодавно пішла лікувати зуб - вийшло в підсумку близько 10 тисяч грн, і це я лікувала не в крутій клінці, а в державній (платні послуги).
Ванна Тазиковна• 20 ноября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Каких например проблем?
Нет, хронический недостаток белка это довольно плохо.
А так из самого очевидного анемия
ДеньгиНеСдаю• 20 ноября 2024
Ответ дляАлгонавт
Зрозуміло.
Знаю про допомогу на лікування від місцевої влади, колись знайома розказувала, що в неї чоловік лікував онко, в Києві, і йшло дуже багато коштів, то коли вони представили чеки, їм повернули чи 8 чи 9 тисяч грн (а там йшли сотні тисяч грн).
Подмигашка• 20 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Витрачаємо 15 тис на місяць на харчування, комуналку, побутову хімію на 2+1 підліток. Але овочі свої. Якщо вести бюджет, то набагато легше орієнтуватися у своїх витратах і вкладатися у заплановану суму. Також легше відкладати і збирати на бажані покупки чи подорожі.
Агент Пинкертона• 20 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
По догляду за мамою зараз пособіє 2400 вже більше 2 років!
Смячиком• 20 ноября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Люди різні і зношують речі теж по різному.
Мій максимум для більшості нових не дорогих речей з ТЦ - 2 сезони, тільки деякі речі (наприклад верхній одяг), можу носити роками. Це за умови, що речей не багато і їх інтенсивно ношу. Я здатна за 3 місяці протерти нові джинси, футболки з waikiki за 2 сезони протираються до дір, загалом речі втрачають вигляд, кросівки і взуття максимум на 2 сезони, розвалюється. От куртки і по 5 років ношу, але таки помітно, що зношуються і вже не нові. Куртка з house за 1 сезон почала кошлатитися і синтепон під мишками почав на зовні вилазити.
А сестра босоніжки вже років 8 носить і вони в неї як нові, з дитинства така акуратна.
Я тепер купляю здебільшого в секонді, не шкода зносити і викинути.
Язвочка• 20 ноября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
О, смайлик рукилицьо під´їхав
А відповіді так і нема - чого треба кожного місяця купувати нові штани і обов´язково на 4-5 тис. Поясніть мені хтось будь-ласка, де ще крім шахти наприклад, чи якоїсь фізично важкої роботи, можна вграти за місяць штани до такого стану щоб їх тільки на помийку відправити, якщо вони зшиті не з марлі
Я тоже не знаю,какие такие штаны за 4-5 к.
Ответ дляАлгонавт
Ну реально - якщо доньку годують, одягають, оплачують комуналку (бо живе з батьками) - на що йде 17 тис. в міс?
Стоматолог не щомісячно ж ( і то - збирала декілька міс.)
Ну і масаж по 6000 в міс. напевно лікувальний - тобто, це теж не щомісяця, не постійно
Мексиканочка• 20 ноября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Я рахувала сніданок, обід, вечеря і що залишилось, на завтра дати з собою чоловіку, плюс двоє дітей у нас ,ітого 1000 гривень на такий один день, але тут не вірять, що можна витрачати стільки грошей на звичайне харчування
Я якось не рахувала скільки витрачаю на їжу. Тут просто побачила в тік тоці. І стало цікаво.
ДеньгиНеСдаю• 20 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Я в 2019 році знялася, бо не можна працювати.
Наивная Хо• 20 ноября 2024
Ответ дляviter33
Оплата навчання ( 4000/ міс)
привітати подругу/бабусю/сестру з днем народження, піти/поїхати на екскурсію, купити собі щось типу фен або шампунь. Воно завжди щось знаходиться, наче не кожен місяць, а не вистачає.
При цьому вона не палить, не вживає алкоголь і не пʼє каву в кавʼярні, харчується тільки вдома. Ну може раз на місяць з подругами кудись сходить. Це до 500 грн не більше. Тобто намагається раціонально витрачати гроші і по можливості економити
Язвочка• 20 ноября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я с доходом в сто тысяч,заказывала на Мангоаутлет отличные джинсы от 5.99 до 19 евро. За 1000 заказала нашего украинского бренда,ношу второй год брюки,сносу им нет
ПуГоФФка• 20 ноября 2024
Ответ дляЯзвочка
О, адекватна людина, нарешті !
Все питаю зарання• 20 ноября 2024
внесите в список заказов марихуану
или водочку
будет не так грустно
или водочку
будет не так грустно
Планшетница• 20 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
неплохо,духи за 5 штук. а отливант вам чем плох? с вашей за у вас запросики,как будто 70 тыс грн получаете.