Хтомолодець? Я!• 20 ноября 2024

кто нашел работу удаленно на американские или другие компании

Где вы эти вакансии искали/ Линкедин? или джинни?
спрашиваю потому что часто вижу вакансии где пишут удаленно. но по факту им нужен резидент США или чтобы человек физически там был
Щас ухожу• 20 ноября 2024
На джинні бачила такі вакансії. Лінкедін теж ок. Але більшості хоч і ок віддалений формат треба розуміти чи готові вони взяти на роботу саме не резидента)
Чесно - то є складно дуже) Я шукала і там 1000 кіл пекла + вони швидше нададуть перевагу резиденту. І це логічно.

Ще є компанії типу канви, геймлофту тощо, які надають на певні вакансії візову підтримку.

І досить багато компаній саме публікують у себе на сайтах вакансії)
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу

у нас много я знаю работали или работают на американские, но у них как правило команда или представительство в Украине. А вот как искать самой напрямую в США например интересно
Щас ухожу• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ну це стандартний варіант, який ви описали. А ось працювати на США напряму - вже трішки інше. Ви кажете напряму - от напряму складніше. Бо вони шукають зазвичай резидентів. А хто працює з ринком України - там уже інший рекрутинг і система узагалі.
Юпитерная• 20 ноября 2024
. я работаю но в режиме повии. Работаю в времени США.
На меня сами вышли , по старым командам
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу

кстати а вы еще знаете или искали, кроме США где ок зарплаты?
а то мне только США в голову пришло.
Англия - там такой акцент у них что невозможно работать, я нифига не понимаю
ЕС - у них в основном у всех местный язык насколько я видела нужен
Простоваля• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
У меня подруга работает на логистическую компанию, но давно уже лет 10. Попала через знакомую, которая уехала в Америку
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляЮпитерная
На меня сами вышли , по старым командам
ага когда сами это хорошо)
Щас ухожу• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
а то мне только США в голову пришло.
А ок ЗП - це яка +-? І роботу ким ви шукаєте? Це теж важливо.
Так то Австралія ще точно, можна Ізраїль дивитись. Я зазвичай з США працювала. Чоловік зараз працює на Ізраїльську компанію.
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
да я тоже работала, проблема в том что офис былв Украине и было проще. А сейчас хочу сама поискать
Юпитерная• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
ага когда сами это хорошо)
Ночная бабочка ... когда закрывается бар, я иду завтракать
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
от 4000 тыс без налогов
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
как украинский фоп муж работает?
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляЮпитерная
ниче) зп ж норм?)
Щас ухожу• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
как украинский фоп муж работает?
Так, договір міжнародний, оплата на дол рахунок.
Щас ухожу• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
от 4000 тыс без налогов
Тоді більше б дивилась США. Але вони, як правило, не хочуть українцям платити 4к) Хіба у вас хороший досвід і це норм медіана на вашу посаду на нашому ринку.

Ну або ви живете закордоном.
Юпитерная• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
ниче) зп ж норм?)
4100 нетто для Испании ..норм. работаю только . ( мама + детки со мной)
Простоваля• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Она напрямую, вот на днях еще одну подработку взяла такуюже. Но работа где то с16 до часу ночи. Говорит сейчас много набрали филипинцев и индусов им платят копейки, тоесть это без какого то оформления наверное
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу

Ну або ви живете закордоном.
в смысле, ДО налогов)
ну да, на меньшую нет смысла
Щас ухожу• 20 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Так, у логістиці так часто. Але якщо гарно працювати, то можна добре заробляти. Знайомий працює вже, правда з овнерами зазвичай, то має зараз 5-7 тис на руки. Але він вже в цьому років 7, мабуть.
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляЮпитерная
а ну супер вообще
Простоваля• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
от 4000 тыс без налогов
Для неризедента Вы много хотите. 1000-1500 дол. врятли больше. Индусам вообще по 300 дол платят
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
мне подходит график) главное чтоб не привязанна к офису была
Щас ухожу• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
в смысле, ДО налогов)
ну да, на меньшую нет смысла
Ну в нашому випадку - це ж 5%?)
Вони ж не будуть за вас податок платити в США. Тому це дрібниці в даній ситуації.
Але я розумію, чому ви шукаєте на ринку США. Просто ще не дуже розумію вашу сферу, можливо, щось би детальніше порадила. Бо багато років працювала на США саме, хоча зараз знову працюю на Україну, але живу в Азії, тут не варіант працювати по поясу США.
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
да ну не фантазируйте)
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ну в нашому випадку - це ж 5%?)
а в Азии вы работаете где, в плане удаленно на какой рынок или прямо там в офисе?
я в сфере айти
Щас ухожу• 20 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
1000-1500 і більше можна заробити в Україні маючи голову на плечах)
Щас ухожу• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
я в сфере айти
Я працюю дистанційно на компанію Українську)
Простоваля• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
да ну не фантазируйте)
Ну, Бог в помощь, отпишитесь потом когда найдете. Если найдете
Юпитерная• 20 ноября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
а то мне только США в голову пришло.
я еще с ю.корейцами работала, но там график нереальный темп
автор Хтомолодець? Я! • 20 ноября 2024
Ответ дляЩас ухожу
ого, и хватает? я побаюиваюсь, думала перейти на другие рынки как раз поэтому