Колгоспниця• 20 ноября 2024
Я для себе відкрила подолога. Це краще ніж просто педікюр
То лікар
Він реально лікує
А не просто миє ноги і фарбує нігті
Або мені вже 40 і тому мені більше хочеться здорових ніг , а не просто залакованих
Він реально лікує
А не просто миє ноги і фарбує нігті
Колгоспниця
• 20 ноября 2024
Я 10 років ходила до майстра педикюру
Ніхто мені не сказав що можна видалити той стиржневий мозоль
І як зробити щоб менше на пятцв шкври наростало
Вона просто трішки відрізала шкірку мозоля і мені легше було ходити.. але проблема не зникала
І це я платила 1200 грн з покриттям
Воленс-неволенс• 20 ноября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Я 10 років ходила до майстра педикюру
І це я платила 1200 грн з покриттям
А я плачу за педикюр + чистка пяток + покраска 450.
А опыт с подологом негативный. Только деньги платила, толку не было.
Я Вас не боюся• 20 ноября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Натоптиші
Мозолі
Что вам от натоптышей посоветовали?
Доктор Варвар• 20 ноября 2024
А мне наоборот подолог ногти косо-криво стригла и не только, мне не понравилось.
Король дивана• 20 ноября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
+
В Украине всегда ходила к обычным педикюршам, которые мне чудесно и пальчики делали и с натоптышами справлялись.
Заграницей такого нет, педикюр - это только пальцы. Сходила пару раз к подологам и зареклась, так мне ноги ещё никогда не уродовали. Теперь справляюсь сама, педикюрным станком