ГонУрова дівка• 20 ноября 2024

Як вивести біткоїн?

Є картка Моно грн/євро/дол, є гран Приват.
Є німецька дебетова.
Вивожу, бо треба гроші на життя, так сталось, що тимчасова ж..а.
Ніколи раніше не виводила, навчіть будь ласка покроково. Куди краще? Як саме? І тд
Дякую.
автор ГонУрова дівка • 20 ноября 2024
Грн Приват

Незламна• 20 ноября 2024
приват не дает крипту выводить - в начале осени пробовала.
Моно дает.
автор ГонУрова дівка • 20 ноября 2024
Ответ дляНезламна
Моно дает.
Ок, приват викреслюємо, дякую.
Джем Шакіри• 20 ноября 2024
р2р
Не рахую, а вважаю• 20 ноября 2024
Дивне питання, якщо ви заводили то знаєте як і виводити. Процес однаковий, але навпаки
автор ГонУрова дівка • 20 ноября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Мені подарували, я нічого не заводила.
Не рахую, а вважаю• 20 ноября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Мені подарували, я нічого не заводила.
В якому вигляді вам їх подарували? В гаманці?

автор ГонУрова дівка • 20 ноября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Перерахуванням з гаманця на гаманець, який був для цього відкритий. Але я не обмінювала нічого, як можна зрозуміти з сенсу слова ’подарували’
Не рахую, а вважаю• 20 ноября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
р2р ваш варіант. Конвертуєте втс в усдт, потім чере р2р переводите на карту, але спочатку спробуйте не велику суму перевести. на німецьку я б не ризикувала, краще на українську