Шаманю второпях• 20 ноября 2024
Можно ли грудничку шашлык?
Мясо куриное, понятно что не кусками но если перемолоть можно есть? Он не острый, пожарили на мангале на шампурах, не пережареный. Только куриное
ВільнаНазавжди• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Погано виросли. У мене півкласу було гастритчиків.
А сейчас думаете у детей иначе?
И ЖКТ не должно страдать, оттягивают прикорм, чтоб минимизировать риски аллергий
Леннон_Жив!• 20 ноября 2024
Ответ дляПугачиха
ЖКТ вашої дитини нормально?
Скажіть скільки років вашій дитині зараз?
Якось не уявляю що люди реально годують дітей до року як дорослих.
Ну всі люди дорослі і їх вплив(годування) на дітей то їх вибір
Я делала борщ без зажарки, без томата на куриной грудке, муж ел тоже самое, но с зажаркой и томатом.
ВільнаНазавжди• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ну хочется ж декретчицам поиграться в детскую нутрициологию
Майор Медуза• 20 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
А чим відрізняється мʼясо з шашлику від мʼяса вареного?
Якщо дитина вже в два мʼясо
Чому ні?
Якщо дитина вже в два мʼясо
Чому ні?
Погуглите
Майор Медуза• 20 ноября 2024
Ответ дляТундиринда
о, вже давно пора, у мене сусідка у 8 вже пельмешки давала...
Сравнили
Майор Медуза• 20 ноября 2024
Ответ дляlisulya
Ну на счёт ’все’ то Вы сильно преувеличили
И сейчас далеко не все выростают
Майор Медуза• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мужа не жалеете?
rainbow2018• 20 ноября 2024
Ответ дляФляшунька
когда начали прикорм и что уже ввели?
А вы реально думаете, что разговариваете с тупой мамашей шестимесячного ребенка?
ВільнаНазавжди• 20 ноября 2024
Ответ дляМайор Медуза
Мужа не жалеете?
А Вы своего держите на диете?
Фляшунька• 20 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
Нет конечно. Но надо ж начинающего троля поддерживать
Фляшунька• 20 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
В мене теж
В нас гарне , збалансоване харчування, ми не їмо жирного, смажимо рідко
Аналогично.
Фляшунька• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А у меня нет. Вообще никого из знакомых нет с гастритом.
Мальчун-задирун• 20 ноября 2024
И йогуртом который муж по акции купил запить дай. Когда тебя тролятину забанят уже.
Фляшунька• 20 ноября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Никогда. Это называется ’наполнение сайта контентом’
Леди_на_драндулете• 20 ноября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
А сейчас думаете у детей иначе?
Зараз не знаю, навчання онлайн, вони так тісно не спілкуються) У мого все ок по гастро. Я спочатку суворо годувала, без смаженого, цукерок всяких, шоколад з трьох років спробував, а далі вже не заморочувалася, але ми всі шкідливого не їмо, щось ніби як зож, але не суворий. Єдине, чіпси син полюбляє, купує рідко, як виключення.
ВільнаНазавжди• 20 ноября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Шкідливе харчування - це скоріше буде порушення обміну речовин, ніж порушення органів травлення (гастро, як Ви це назиєте)
Леди_на_драндулете• 20 ноября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Та я ж скорочено) Не знаю, у нас просто всі в родині можуть цвяхи перетравити, а багато однокласників лежали по лікарнях, я навідувала, раніше ще така страшна була діагностика, ставили катетр на шлунковий сік і подруги ходили з ним довго, довго збирався той шлунковий сік, не як при гастроскопії.
Тракторні війська• 20 ноября 2024
Ответ дляМайор Медуза
Погуглите
Ну от гугліть самі
Не робіть проблему там, де її не має