Ещё один прилет летит
))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Стріляють по ним і добре, але що за ейфорія в кожній темі на кожному куті, вони ж обстріляють у відповідь , знову загинуть люди
Плаття-терапія• 20 ноября 2024
Тобто русня пр нас херачить, а там по них нізя?
Що за маячня?
Я хочу щоб воні всі виздихали, а потім туди впав метеорит
Що за маячня?
Ответ дляingaruta
боже какой свист ракеты.обписаться можно.кто бы мог представить что в россию придет война.там же еще брянск и крым под ракетными ударами и пво русское видимо разбежалось от ужаса
В сенсі какой свіст...Ви що не в Україні ? І жодного разу не чули прольот ракети ?
Любовь Вадимовна• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
вони і без цього обстріляють
Ответ дляKriskaA
Курчанє на мітінгі ходять ?? А на коліна стають ? Без цього не катить.
матеряться .сказали на вилы власть.на днях бунтовали.онпи реально замерзают с детьми на руках.беженцы.без копейки без дома.и плюс переживания за родных с приграпничных районов.бастовали в центре курска
Плаття-терапія• 20 ноября 2024
Шапочки з фольги хай собі роблять, от ще б всю мацкву вирубити світло, ото б була б комедія
Wendy Rhoades• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
а якби ми не стріляли, то і вони б нас не убивали?